Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 

Service Toyota in afara romaniei

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
bdi

bdi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 30.04.2006
Ce service bun Toyota stiti in afara Ro ... dar sa fie cat de cat aproape de noi :D .. eventual niste preturi ceva:D.

#2
cutler

cutler

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,194
  • Înscris: 09.09.2003
de ce e la coltul turnatorului ?

#3
bdi

bdi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 30.04.2006

View Postcutler, on Sep 17 2007, 16:54, said:

de ce e la coltul turnatorului ?
gresii io forumu ...rog moderatorul sa mute in aria corespunzatoare.

#4
liviu1019

liviu1019

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 31.03.2007
Revizie am facut eu la Szeged acum 2 saptamani. Au fost ok. Programare a fost foarte misto, am ales eu cand sa merg, au fost foarte politicosi.
Nu am vazut mare diferenta fata de service-ul din Sibiu. Ba, parca imi place mai mult la Sibiu ca poti sta de povesti cu ei - in Hu numai unii vorbesc engleza.
Am mai intalnit si alti romani din TM cu un LandCruieser cu probleme la clima care erau incantati ca daca nu le rezolva problema nu le ia bani, chiar daca lucra 3 zile.
Pret - aprox cu 10% mai mic ca la Sibiu (630 RON revizia de 30 KKm la Yaris d4d), deci nerelevant

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate