Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF
 Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 

probleme la asus 696

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
luigy_ro

luigy_ro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 17.06.2007
S-a rezolvat si cu fisierele pe care nu le puteam tergea.. Un CLEN RESET si asta a Fost .. multumiri inca o data

#20
luigy_ro

luigy_ro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 17.06.2007
Am incercat sa instalez pe asus a696 Garmin MobileXT , Aplicatia se instaleaza corespunzator , singura problema care nu-i dau de cap este ca atunci cand lansez Garmin se apuca sa-mi caute dupa sateliti.. si acolo moare :( pot trece manual cu skyp dar ce folos.. :(  Va rog sa-mi ziceti daca a mai intampinat cineva aceasta problema si cum s-a rezolvat . Mentionez ca inainte de instalare am facut si un cleen reset ca sa o instalez pe curat dar degeaba..

#21
luigy_ro

luigy_ro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 17.06.2007
Am o intrebare in leg cu Garmin Mobile Xt . Am instalat pe un Pda , chiar pe doua Asus A696 .. Problema este .. sunetul se aud foarte incet si parca este ragusita doamna care vorbeste.. Mentionez am avut vers 4.. am trecut la 5 .. am copiat si instalat de la ei de pe site fisierele de sistem cu vocile si toate cele.. dar degeaba .. sunetul este la fel de prost si incet

Se cunoaste problema asta sau numai la mine se intampla.. repet pe 2 -3 pda-uri asus a 696 si la fel pesrsista problema.
Este la fel la toate ca pe nokia simbian am vazut ca este Ok sunetul.. Multumesc si astept un raspuns de la voi

#22
filipxxx

filipxxx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,920
  • Înscris: 25.04.2006
Si la mine sunetul e mai slab decat la Nokia E71 si mai slab decat in Igo 8 pe care il folosesc cel mai frecvent. Cred ca e pur si simplu un alt bug pe care il are la WM. EU am abandonat Garminul pe WM si nu-l mai folosesc decat ocazional pe telefon. Noua interfata Igo 8 pe un ecran de 3.5" e mult peste Mobile XT-ul de pe ecranul meu de 2.4" si tinand cont ca nu prea ma aventurez pe munti sau alte coclauri nu folosesc harta Garmin la adevarata valoare.

#23
Al1

Al1

    tata balamuc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,134
  • Înscris: 01.09.2005
Am și eu o problemă, iar google-ul nu m-a ajutat foarte mult, ba chiar deloc.
Conectez pda-ul la calculator, pe windows 7 și nu am probleme, imediat se instalează soft-urile necesare, iar pda-ul este văzut. Pe windows xp sp2, acest lucru nu mai e valabil. Nu găsesc nici driver pentru el și nici nu mi-l vede deloc sub windows xp. Are cineva vreo idee?

#24
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Instaleaza Microsoft ActiveSync, daca nu se conecteaza nici asa, instaleaza un SP3 si apoi AS.

#25
Al1

Al1

    tata balamuc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,134
  • Înscris: 01.09.2005
A mers cu activesync-ul direct.
Trebuia să mă gândesc și la asta, dar bănuiam că-i o chestie de driver, nu de soft-ul de la MS.
Mulțumesc.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate