Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...
 RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...
 Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...
 

Medicina Generala sau Farmacie

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
felyyy

felyyy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 15.09.2007
Am o mare problema ...imi doresc sa devin studenta MG momentan sunt doar in clasa a 11-a,dar toata lumea imi zice ca pasiunea nu tine de foame si ma intreaba daca sunt pregatita sa fac mai mult munca voluntara atatia ani...in schimb toti zic Farmacie ...am ajuns sa nu mai stiu nici eu exact ce sa fac....o alta problema ...orasul in care ar trebui sa fac facultatea eu sunt din craiova si nu ma multumeste foarte tare gandul sa raman aici nu mi se pare k ar avea o fac stralucita...dar astept si parerile voastre...ms anticipat

#2
rox

rox

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 6,348
  • Înscris: 28.11.2004

View Postfelyyy, on Sep 15 2007, 14:36, said:

Am o mare problema ...imi doresc sa devin studenta MG momentan sunt doar in clasa a 11-a,dar toata lumea imi zice ca pasiunea nu tine de foame si ma intreaba daca sunt pregatita sa fac mai mult munca voluntara atatia ani...in schimb toti zic Farmacie ...am ajuns sa nu mai stiu nici eu exact ce sa fac....o alta problema ...orasul in care ar trebui sa fac facultatea eu sunt din craiova si nu ma multumeste foarte tare gandul sa raman aici nu mi se pare k ar avea o fac stralucita...dar astept si parerile voastre...ms anticipat
pai...tu faci ce-ti zic altii sau ce crezi tu ca e bine? "toti" aia care zic farmacie n-au nici o treaba, sa dai din gura e usor, da' sa faci atita chimie nu prea cred ca e la fel de usor. Tu hotarasti, ca n-or sa se duca aia la facultate pentru tine , nici n-or sa-si umple capul cu toate informatiile si nici n-or sa se trezeasca in fiecare dimineata sa se duca la munca in locul tau...

#3
felyyy

felyyy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 15.09.2007
ms rox ideea e k nici eu nu st incantata de gandul k as putea deveni o "vanzatoare" de medicamente qm zicea profa mea de chimie q o diploma de fac in mana ...de centrele univ nu imi poti zice nimic?

#4
rox

rox

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 6,348
  • Înscris: 28.11.2004
pai...eu sunt din bucuresti si fac facultatea tot aici, asa ca despre restul nu stiu ce sa-ti zic. oricum, am multi colegi de la craiova/tg jiu si multi de prin moldova...si de la noi si de peste prut. din cite stiu e bine si la tg mures si la cluj ( chiar mai bine ca la noi).
poate te ajuta sa citesti topicul asta
http://forum.softped...howtopic=133219

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate