Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 

Steaua în Champions League 2007-2008

- - - - -
  • Please log in to reply
61 replies to this topic

#19
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
[ http://www.prosport.ro/usr/stire_principala/2594161.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Iată o recapitulare a ultimelor știri dinaintea primului meci al Stelei din sezonul 2007-2008 al UEFA Champions League:

Becali: "Vreau 3 puncte in seara asta"

INTERVIU / NICOLAE DICA Golgheterul Stelei spera ca ros-albastrii sa plece de la Praga cu cel putin un punct.

DECISIV Gica Hagi s-ar putea afla în aceasta seara pentru ultima oara pe banca tehnica a Stelei.

PROSPORT ediția de miercuri, 19 sept 2007 în format PDF GRATIS

Mult succes echipei!

#20
fidias

fidias

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 12.04.2007

View PostCodename, on Sep 19 2007, 20:25, said:


Trebuie sa castigam asta seara orice ar fi, indiferent de costuri si sacrificii. Eu spun ca daca invingem asta seara avem sanse foarte mari sa depasim grupele, adica sa prindem cupa uefa. Eu as vrea sa continuam in uefa si sa ajungem pana in finala/semifinala decat sa fim eliminat din optimi din CL (asta daca ne vom califica)

Oricum:

Trup si suflet pentru cilori
O echipa ce face furori
Daruiti-va ca noi
Vrem sa fim mandrii de voi
Pentru STEAUA ne dam viata
Campionii din Ghencea

Romania STEAUA
Europa STEAUA
Oriunde STEAUA
Campionii din Ghencea

O iubire ros-albasta
pentru campioana noastra
O iubim si o stimam
Spre victorii o purtam

Avem un singur scop!
Un ideal in viata!
Sa fim mereu prezenti!
Sa fim mereu in fata!
Suflet invingator!
Inima ros-albastra!
Luptam pentru culori!
Si pentru echipa noastra!

Si ultima asta e clasica
Ce drog ciudat!
esti ros-albastru fermecat
ma duci la cer si inebunesc
doar cand te iau simt ca traiesc
doua culori ce le ador
ca heroina sunt cu mine pana mor
gandul imi sta doar la Steaua
cel mai puternic drog din toata viata mea

Magica STEAUA!!!

#21
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,889
  • Înscris: 08.10.2006
Eu zic ca daca batem in seara asta  si scoatem egal acasa sau invers, ne calificam fara probleme in 16-imile cupei UEFA. Forza Steaua!

#22
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,695
  • Înscris: 13.10.2003
e slaba rau Slavia, parerea mea.
daca nu o batem, trebuie sa se ceara Jiji afara ca el a facut ehipa. :D
Steaua joaca modest, dar astia, repet, sunt foarte slabi... -_-

#23
TupaC

TupaC

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,220
  • Înscris: 05.02.2006
Lasa-ti vrajeala cu Hagi si ala care a facut topicu asta CUM G**U M**I iti permiti sa faci un om asa de mare valoare ca Hagi gunoi ?!!! ori esti vreun ratat de ala ori esti prost de bubui incredibil.
Ar trebui corectat numele topicului !
Nu are steaua ce cauta in C.L poate doar daca intorci tu timpu inapoi in '86
Abia astept sa vad meciul cu Arsenal :)
SI INCA CEVA ERA SA UIT STII DE CE NU MAI SUNT STELE PE CER ? =))

Edited by TupaC, 20 September 2007 - 01:54.


#24
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,226
  • Înscris: 15.02.2007

View Postradumiki, on Sep 19 2007, 22:46, said:

e slaba rau Slavia, parerea mea.
daca nu o batem, trebuie sa se ceara Jiji afara ca el a facut ehipa. :D
Steaua joaca modest, dar astia, repet, sunt foarte slabi... -_-

slaba de da in gropi de-aia ne-a bagat mortu' in casa cu 2-1 :death:

#25
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,695
  • Înscris: 13.10.2003

View Postkappa_man84, on Sep 20 2007, 07:38, said:

slaba de da in gropi de-aia ne-a bagat mortu' in casa cu 2-1 :death:

Slavia e echipa slaba pentru CL, din pacate nici Steaua nu mai e ce a fost, lipseste evident un mijlocas de constructie si unul de banda stanga (de valoare), asa, echipa joaca previzibil...
pacat...  :confuzzled:

#26
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,226
  • Înscris: 15.02.2007

View Postradumiki, on Sep 20 2007, 07:49, said:

Slavia e echipa slaba pentru CL, din pacate nici Steaua nu mai e ce a fost, lipseste evident un mijlocas de constructie si unul de banda stanga (de valoare), asa, echipa joaca previzibil...
pacat...  :confuzzled:

ai dreptate, nu-s echipe de CL
si la Steaua sunt multi jucatori care nu au ce cauta pe acolo...inclusiv cocosatu' de Dica :deadtongue:

#27
vlad2006

vlad2006

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,804
  • Înscris: 05.02.2006
titlul topicului e putin exagerat, dar HAGI a fost MARE JUCATOR si atat. ca ANTRENOR e o nulitate. ca acum contrinuie si parerile unui patron cu IQ mult sub limita e partea a doua.

hagi ca antrenor :

-la nationala nu s-a calificat
-in turcia a iesit cu galata pe locul 2 sau 3 si a castigat cupa. galatasaray iese pe locul 2 si fara antrenor pentru ca acolo conteaza doar galata, fener si mai nou besiktas...
-la timisoara a fost un fiasco....
-la steaua merge din ce in ce mai prost.

eu nu inteleg de ce nu jucam cu o formatie mai ofensiva pentru ca avem jucatori de atac mult mai multi. noi acum jucam un soi de 4-2-3-1...adica 4 fundasi si 2 inchizatori. de ce ? de cine ne tot aparam ? mai ales ca jucam asa meci de meci...

eu asa vad echipa stelei un 4-3-3 :

-------------------zapata-----------------------

badoi.......goian.....rada/radoi......petre marin/nesu

nicolita.................dica...................cristocea

neaga/surdu................................badea

.......................iacob/zaharia.................

oricum cred ca avem mare nevoie de viteza. si cu echipa de mai sus flancurile ar functiona mult mai bine.

Edited by vlad2006, 20 September 2007 - 08:24.


#28
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,226
  • Înscris: 15.02.2007

View Postakajohn, on Sep 20 2007, 10:19, said:

sunt praf... am fost praf... raman praf... blablabla

suntem in CL...am fost in CL....si vom mai fi in CL B)
altceva? :rolleyes:

#29
torres_23

torres_23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 185
  • Înscris: 21.01.2006

View Postkappa_man84, on Sep 20 2007, 11:03, said:

suntem in CL...am fost in CL....si vom mai fi in CL B)
altceva? :rolleyes:

sunteti in CL .........ati fost in CL...........DOAR NISTE JABLOANE!!!!!!! Sper ca ai vazut jocul de pase al polonezilor......FRUMOS
bbbbbbbhhhhhhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeebbbbbbbbbbbbbeeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhee
eeeeeee
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/7b_S-B1WAk0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by torres_23, 20 September 2007 - 11:27.


#30
roguru

roguru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,964
  • Înscris: 29.05.2004
Jabloane zici. In ce limba e asta?

#31
kill_them_all1000

kill_them_all1000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,061
  • Înscris: 14.07.2005
Torres, Praga nu e in Polonia ci in Cehia.

#32
roguru

roguru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,964
  • Înscris: 29.05.2004

View Postkill_them_all1000, on Sep 20 2007, 12:55, said:

Torres, Praga nu e in Polonia ci in Cehia.
:lol: Pe asta n-o vazusem.
torres, om fi noi jaloane in CL, dar nu cred ca esti tu in masura sa spui asta cand voi sunteti jaloane in UEFA. :rolleyes:

#33
Finkregh

Finkregh

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 220
  • Înscris: 18.02.2007
Sincer, ma asteptam la infrangerea asta. Era safe bet, la 2.15 cat avea Slavia.
Justificarea este ca in acest moment Steaua nu are atac. S-a ajuns la situatia in care echipa astepta salvarea de la un fundas central. Neaga este expirat, si-a sacrificat cariera cu buna stiinta cand a ales sa mearga in campionatul acela cu multi oameni cu ochi oblici. In al doilea rand, preconizez ca lui Iacob ii vor trebui 1-2 luni sa isi intre in mana, iar apoi peste 3 zile se va accidenta iar. Zaharia n-are voie sa joace, ca doar nu e de-acord latifundiarul si asa ramanem cu Goian, cu mari veleitati ofensive.
E clar si ca jucatorii nu sunt apropiati de Hagi, care ca om si antrenor e penibil. In momentul in care tu ai impresia ca meriti statuie doar pentru ca ai avut o echipa MARE in spate, nu poti impune un alt sentiment decat greata. Nimanui nu ii plac oamenii care se cred vadit superiori. Serios acum, omul asta trebuie sa renunte, nu la Steaua, ci la antrenorat. De-a lungul istoriei, nu au fost foarte multe cazuri de fotbalisti mari care sa devina antrenori mari, cu performante notabile. A fi antrenor presupune sa ai niste trucuri psihologice, sa stii sa controlezi mental o serie de jucatori mai mult sau mai putin vedete, ori aceste calitati sunt apanajul oamenilor inteligenti.
N-ajunge sa dai bine cu piciorul in minge, mai trebuie sa ai ceva si in cap. La iarna, trebuie facute niste transferuri (de antrenori, dar si de jucatori), pentru ca altfel va fi rau de tot de Steaua.

#34
vlad2006

vlad2006

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,804
  • Înscris: 05.02.2006
hagi nu s-a descurcat la galata unde nu avea mari vedete; nu se descurca nici la steaua unde iar nu sunt vedete...pai atunci cum o sa faca el fata unor jucatori din echipe mari....asta in cazul in care va ajunge vreodata acolo.
nu imi vine sa cred ca acum il regret pe olaroiu, dar mai rau decat hagi nu are cum sa fie. nici olaroiu nu era mare antrenor, dar macar era ANTRENOR (asa cum stia el mai defensiv, dar tot se vedea ca si jucatorii aia stiu ce sa faca pe teren).

din pacate nu sunt multi antrenori care vor sa vina la steaua si sa se certe toata ziua cu becali. sper totusi sa nu mai asteptam inca 10 ani ca sa ajungem din nou in CL.

ca antrenori eu mi-as dori unul din urmatorii : beloni, rednic, sabau, protasov....dar slabe sanse.

Edited by vlad2006, 20 September 2007 - 13:19.


#35
H@des[IT]

H@des[IT]

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 67
  • Înscris: 18.07.2007
Dupa parerea mea...la ce am citit prin presa hagi nu vrea sasi dea singur demisia pt ca la semnarea contractului intre el si gigi oieru' e acolo o clauza care spune ca..
atunci cand becali il va vrea sal dea afara va trebui sai plateasca 5 mil de euro.... :naughty: deci jiji il forteaza sasi dea demisia ca sa nu-i mai plateasca banii, atacandul prin presa...
si spunandui lui olaroiu sal atace din nou pe hagi.....razboiu asta dintre hagi si becali nu stiu cand se va termina sper cand mai curand...ca Steaua are de pierdut cat despre inlocuirea
lui hagi :thumbdown:  yo sper sa-l aduca pe rednic sau pe alt antrenor adevarat..nu hagi cum spune si topicu e un gunoi de antrenor :thumbdown: :thumbdown:
                                                                           :worthy: FORZA STEAUA :worthy:

#36
cleriq

cleriq

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 24.02.2007
va zic eu..daca scoateti 1 punct sa ziceti allah allah

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate