Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Kaspersky Internet Security 7

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
The Kid

The Kid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,229
  • Înscris: 13.07.2007
Am Kaspersky Internet Security 7 si ieri mi-a sters pentru a treia oara YahooMessenger.exe si Iexplore.exe, chiar dac nu erau infectate. Ce componenta trebuie dezactivata ca sa nu mai faca tampenii de-astea?

#2
nightwish06

nightwish06

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 262
  • Înscris: 10.01.2007

 The Kid, on Aug 24 2007, 20:51, said:

Am Kaspersky Internet Security 7 si ieri mi-a sters pentru a treia oara YahooMessenger.exe si Iexplore.exe, chiar dac nu erau infectate. Ce componenta trebuie dezactivata ca sa nu mai faca tampenii de-astea?
de unde sti ca KIS le-a sters?

#3
MadMike.Mitza

MadMike.Mitza

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,956
  • Înscris: 01.03.2006
Acelasi lucru l-am intrebat si eu pe acelasi thread deschis la Security. <_<

#4
fan.univ.craiova

fan.univ.craiova

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 19.06.2007
Mie nu imi sterge si nu mi-a sters nimic

#5
BlueMe

BlueMe

    The One & Only

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,256
  • Înscris: 19.02.2005
EDIT: Vad ca ai facut un obicei, de doua ori acelasi topic. Daca se mai repeta, pe langa faptul ca ti le sterg pe amandoua o sa te alegi si cu cateva zile de suspendare.

Edited by BlueMe, 24 August 2007 - 23:49.


#6
The Kid

The Kid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,229
  • Înscris: 13.07.2007

 BlueMe, on Aug 25 2007, 00:46, said:

EDIT: Vad ca ai facut un obicei, de doua ori acelasi topic. Daca se mai repeta, pe langa faptul ca ti le sterg pe amandoua o sa te alegi si cu cateva zile de suspendare.

Scuze pentru cele doua topicuri. KIS 7 m-am intrebat odata daca sa mute Yahoo Messenger in carantina, dar IE7 a disparut complet. In carantina e un singur fisier si nu e IE7.

#7
anonimulno01

anonimulno01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 682
  • Înscris: 04.09.2006

 The Kid, on Aug 25 2007, 09:44, said:

Scuze pentru cele doua topicuri. KIS 7 m-am intrebat odata daca sa mute Yahoo Messenger in carantina, dar IE7 a disparut complet. In carantina e un singur fisier si nu e IE7.
1) daca nu stii sa utilizezi un antivirus nu-l mai instala... antivirusul nu sterge singur nimic... doar daca il lasi tu sa stearga (nu e treaba lui sa gandeasca... ci a celui ce sta in fata monitorului ;) )
2) ar fi bine sa cauti un manual KIS sa inveti cam ce face fiecare buton dupa acolo... si sa vezi ca nu mai sterge "singur" nimic

#8
The Kid

The Kid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,229
  • Înscris: 13.07.2007

 anonimulno01, on Aug 25 2007, 10:49, said:

1) daca nu stii sa utilizezi un antivirus nu-l mai instala... antivirusul nu sterge singur nimic... doar daca il lasi tu sa stearga (nu e treaba lui sa gandeasca... ci a celui ce sta in fata monitorului ;) )
2) ar fi bine sa cauti un manual KIS sa inveti cam ce face fiecare buton dupa acolo... si sa vezi ca nu mai sterge "singur" nimic

1) stiu sa utilizez un antivirus, problema s-a intamplat la un singur calculator
2) e mai bine sa nu mai faci tu posturi off-topic

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate