Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e
 Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...
 Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 

Program de vazut poze

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
gigigica

gigigica

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 12.08.2007
va rog,stie cineva un program de vazut poze fain?am avut pe vechiul windows un program care mi-a placut mult,avea iconul ,un fisier cu lupa pe el,nu stiu daca pot sa il gasesc la liber.Nu-mi plac ,acdsee,compupic,vreau altceva.imi place sa se vada tot ecranul,sa nu trebuiasca sa maresc eu din scrol.Acum le vad cu programul din windows:windows picture and fax viewer,dar nu-mi place deloc.....bafta... :kisstogether:

#2
mnezo

mnezo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,762
  • Înscris: 06.03.2006
IrfanView. Iubesc programelul asta si probabil si tu o sa faci la fel.

#3
clayd

clayd

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 64
  • Înscris: 18.10.2004
Picasa e foarte bun si in romana si gratis si face o gramada de chestii.. e chiar mai mult decat iti trebuie.

#4
mrazvan

mrazvan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 153
  • Înscris: 20.11.2006
O metoda de a cauta acul in caru cu fan, deruleaza toate cele 14 paginilde la softpedia de la sectiunea graphic viewers( http://www.softpedia...raphic-Viewers/  )  si uitate la iconitele programelor, daca vezi icoana respectiva s-ar putea sa il fi gasit . Am mai procedat si eu cateodata asa cand am uitat denumirea unui program care l-am folosit mai demult . Bafta.

#5
daviodan

daviodan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 675
  • Înscris: 31.10.2006

View Postgigigica, on Aug 23 2007, 21:40, said:

va rog,stie cineva un program de vazut poze fain?am avut pe vechiul windows un program care mi-a placut mult,avea iconul ,un fisier cu lupa pe el,nu stiu daca pot sa il gasesc la liber.Nu-mi plac ,acdsee,compupic,vreau altceva.imi place sa se vada tot ecranul,sa nu trebuiasca sa maresc eu din scrol.Acum le vad cu programul din windows:windows picture and fax viewer,dar nu-mi place deloc.....bafta... :kisstogether:

Foloseste  'FastStone Image Viewer 3.2'.Este dupa parerea mea cel mai bun viewer de photo.Il poti gasi aici.

#6
JOBY PROTOSS

JOBY PROTOSS

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 739
  • Înscris: 21.03.2004
Iti recomand cPicture LE 1.6.5 (ultima versiune freeware - www.321download.com/LastFreeware/files2/cpicture.zip sau www.aplusfreeware.com/categories/mmedia/cPictureLE.html sau google ) nu pentru "puterea" sa, ci pentru usurinta in utilizare (d.p.d.v. strict al viewer-ului). In fullscreen duci cursorul la marginile ecranului si poti naviga fie in directory tree, fie in folderul sursa. De asemnea de mare ajutor este si faptul ca poti viziona si clipurile video (avi) pe care le poti face cu camera (poate citi si mp3, chiar si vob-uri).

#7
siriusomega

siriusomega

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 01.05.2014
salut,am si o problema cu niste poze care le-am facut cu un Nikon coolpix s6100,am pus poze pe un folder in calculator jumatate din poze le pot vedea cand ajung la cealalta jumatate mi se blocheaza calculatoru si nu mai pot sa fac nimic,si daca scanez cu antivirusu acel older mi se blocheaza calc ,stie cineva cum as putea salva acele poze,sa pot sa le vad? multumesc

#8
LensFlare

LensFlare

    Tin Foil Mask Society

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,763
  • Înscris: 09.05.2005
Eu sunt multumit de XnView

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate