Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...
 Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 

probleme sunet

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
marynna28

marynna28

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 25.08.2006
hello!

dupa o pana de curent am inceput sa am probleme cu sunetul. la inceput muzica se auzea bine in winamp apoi dintr-odata a inceput sa se auda cu intreruperi, haraieli, exact ca o caseta stricata. am dezinstalat si reinstalat driverele dar degeaba...nu vrea. problema nu e nici de la winamp pt k sunetul se aude prost in orice program. poate cineva sa ma ajute, sa-mi dea vreo idee? si nu-mi spuneti sa-mi iau placa de sunet pt k e vorba de calculatorul de la servici, care pe deasupra mai este si compaq :angry:  sunetul este oricum pe placa de baza.... chiar imi este dor de muzica mea :Dj:

Help me plssssssssssssssssssssssss :bouncey:

#2
Lup

Lup

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 923
  • Înscris: 11.05.2004
esti sigur ca e de la calculator ... poate o fi chiar de la boxe. Baga-le la un mp3 player sau alta sursa de muzica si vezi daca tot asa face.

#3
marynna28

marynna28

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 25.08.2006
pai...sunt cam sigura ca nu e de la boxe, si nici nu am cum sa le conectez la mp3 player sau la casetofon :nonobad: .....am un compaq veeeeechi, care nu are boxe separate, are o boxa amarata si aia integrata in unitatea centrala....varzaaaaaaaaaaaaaaaaaa . doar iti spusei ca e calculatorul de la servici....s-a chinuit tipu de la it de nspe ori sa-mi rezolve probl cu sunetu si degeaba. de ex azi, a mers vreo 10 minute super bine (pret ca la vreo 2 melodii) dupa care iar a inceput sa scartaie la o frumuste de melodie a baietilor de la rammstein :cursing:
so pls...apelez la cunostintele voastre, stiu ca sunteti baieti destepti :coolspeak:

#4
antinari

antinari

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,433
  • Înscris: 08.12.2006
Vezi cum se aude pe cască, e posibil ca difuzorul ăla amărât să se fi plictisit...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate