Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil
 Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 "enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!
 La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)
 

Scoala de soferi

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
lucia_thea

lucia_thea

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 17.08.2007
Citeam nemultumiri legate de scoli de soferi.
Dar nimic despre ACR. Aici nu s-a tepuit chiar nimeni?
Feriti-va: au tarife mari (640 RON daca esti elev/student, cu 150 peste altii, dar am zis ca totusi scoala ACR-ului e buna - TEAPA!), se ocupa de voi in dorul-lelii, va taxeaza de la inceput aiurea (fara sa va spuna nimic inainte va treziti "membru simpatizant ACR" contra "modicei" sume de 60 RON - talonul si chitanta se dau fara nicio avertizare!), nu se face pregatire cum am auzit pe la altii mai destepti ca mine, care au optat pentru alte scoli....
Eu nu mai sunt SIM, am devenit ANTI(patizant).
Nu va invata nimic teorie,dar cand nu stiti "nu ai invatat nimic!" (desi in acei 640 RON sunt incluse si platite, bineinteles, si niste ore de teorie!)
Manualul de legislatie pe care-l ai (ultimul aparut!) nu e bun, trebuie altul.
Contractul se face doar intr-un exemplar care ramane la ei (si nu prea iti vine sa te iei in gura cu ei chiar de la inceput, sa ceri un exemplar si pt tine!)
Dupa 2 saptamani de scoala, am o intrebare: DE CE NU AM INVATAT SA CONDUC INAINTE SA MA INSCRIU LA SCOALA ACR?
Mi-e teama ca dupa ce termin la astia, ma voi inscrie la o scoala adevarata, sa pot reusi la examen!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate