Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema imprimanta

Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...
 Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai
 Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?
 Prelungire fire electrice

Amintiri despre satelit si retran...

Care este cel mai bun mod de a pr...

Recomandare centrala termica apar...
 

Cea mai enervanta formatie / artist / melodie...

- - - - -
  • Please log in to reply
198 replies to this topic

#73
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,775
  • Înscris: 30.10.2003
Dar tie ce muzica romaneasca iti place?

#74
charlize

charlize

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 07.11.2004

illidan, on Oct 19 2004, 10:29, said:

aia cu mama leone  :lol: stupida stupida, ca si vinu de altfel. Nimic nu se compara cu vinul de Jidvei :clapping: .
Oricum eu votez pentru manele, mai ales ca manelistii s-au imbogatit pe seama acestora. Auzi, Carmen Serban platina  :death:

Edit: Limbaj indecent si jignitor...

<{POST_SNAPBACK}>

mama Leone tu sei un angelooooooooooooooo!

#75
charlize

charlize

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 07.11.2004

StGermain, on Nov 1 2004, 17:55, said:

Nimic nu poate fi mai gunoios decat Papi Chulo, si nici nu cred ca se va putea crea vreodata ceva mai gunoios.

<{POST_SNAPBACK}>

da da da da da da ...da... :death: Nici Manu CHAO nu e departe...Toti astia cu CH sunt ingrozitori...

#76
Terrorwave

Terrorwave

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 174
  • Înscris: 27.11.2004
@illidan cum poti sa spui cu atata lejeritate ca Phoenix sau Pasarea Colibri sunt aiurea? ori nu ai ascultat, ori ai o varsta nu prea avansata, ori cu siguranta e ceva la mijloc... :o

#77
rayman

rayman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 533
  • Înscris: 27.09.2004
Dau si eu cu parerea, las la o parte clasicele manele, nush' care cantaret, etc... Eu am UNA, numai UNA... Queen - Bohemian Rhapsody... M-a terminat psihic intr-o noapte...ocupata... ( :inlove: )..in care uitasem shuffle ON in Winamp.. nu stiu de ce s-a intamplat asta, poate o fi din cauza ca nu are nici un Dumnezeu ritmul...
De-atunci o URASC.

#78
illidan

illidan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 321
  • Înscris: 18.10.2004

Terrorwave, on Dec 5 2004, 17:54, said:

@illidan cum poti sa spui cu atata lejeritate ca Phoenix sau Pasarea Colibri sunt aiurea? ori nu ai ascultat, ori ai o varsta nu prea avansata, ori cu siguranta e ceva la mijloc... :o

<{POST_SNAPBACK}>

de ce te deranjeaza ca spun cu "atata lejeritate" ca ii urasc pe Phoenix sau Colibri, daca as spune mai stresat ar fi mai bine? :)) serios acum, nu pot intelege sensul melodiilor cu haiduci, miei si alte oratanii. Toate melodiile sunt absolut la fel, nu imi place una, si ca atare nu imi place nici una. Cred ca textele cu mici exceptii au fost compuse asa la un pahar de ceva... calu merge pe strada, pasaricile canta o oaie mananca iarba. Mama ce melodie am compus uauau...
Si nu, nu am o varsta frageda

#79
Terrorwave

Terrorwave

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 174
  • Înscris: 27.11.2004

illidan, on Dec 6 2004, 08:33, said:

de ce te deranjeaza ca spun cu "atata lejeritate" ca ii urasc pe Phoenix sau Colibri, daca as spune mai stresat ar fi mai bine? :)) serios acum, nu pot intelege sensul melodiilor cu haiduci, miei si alte oratanii. Toate melodiile sunt absolut la fel, nu imi place una, si ca atare nu imi place nici una. Cred ca textele cu mici exceptii au fost compuse asa la un pahar de ceva... calu merge pe strada, pasaricile canta o oaie mananca iarba. Mama ce melodie am compus uauau...
Si nu, nu am o varsta frageda

<{POST_SNAPBACK}>



Una e sa nu iti placa o formatie sau melodia si alta e sa "urasti". Ura spune mai multe decat simpla indiferenta, daca tu ai o aversiunea fata de ei si melodiile lor, inseamna cu siguranta ca e ceva la mijloc  :)

#80
Manowar

Manowar

    Iubitul mileniului.

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,869
  • Înscris: 24.11.2004
2 melodii MA TERORIZEAZA
cand le aud, imi vine sa sar pe geam
evident, habar n-am cum sa numesc.

prima, care-mi ucide neuronii unul dupa altul, are un refren care suna cam asa:

"f**k you , you whore, i don't want you back"

a doua, care ma freaca la icter aproape la fel de rau, incepe cam asa:

"somebody said they saw you...the person you were kissing wasn't me"

Edit by Allex: Atentie la exprimare! Fara formulari violente!

Edited by Allex, 08 December 2004 - 00:17.


#81
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Șah la bărboși.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,791
  • Înscris: 13.06.2004
Maroon 5. Devin sandilau numai cand aud numele formatiei asteia.

#82
danX

danX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,566
  • Înscris: 26.06.2003
si inca ceva...io nu ma prind ce are lumea cu mama leone. mie chiar imi place...it's classic.

Dezamagire muzicala majora Metallica - "St. Anger" .
Ca sa nu mai vorbim de muzica de pe atomic, sau 90% din muzica romaneasca in general. Cand vad (nu se poate vorbi de auzit) Blondi, Laguna, Bordo sau Spicy incep sa cred ca se vinde orice, numai muzica nu.

Edited by Allex: Fara limbaj vulgar! Chiar daca e citat! Si vezi ca Blondy se scrie cu "y"... :nonobad:

Edited by Allex, 14 December 2004 - 00:54.


#83
nuka21

nuka21

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 17.12.2004
mama leone  :death:

#84
Skodaru

Skodaru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,058
  • Înscris: 02.02.2005
melodie enervanta = cea cu care ma trezesc dimineata si u imi iese din cap nici seara!
apai asta ii cea mai enervanta! mai ales pe la ora 4 pm
:cursing:

#85
Zazie

Zazie

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,741
  • Înscris: 20.09.2003
Orice numai Nicola sa nu fie.!

#86
shiva

shiva

    Nameless hero. Professional bug slayer mom.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,898
  • Înscris: 06.10.2003
La categoria "insuportabil":
- manelele( toate )
- muzica romaneasca, fara populara, Paula Seling, Holograf, Taxi, Class shi alte cateva melodii / formatii
- tehno, club
La categoria "suportabil doar 5 minute":
- jazz
- Goran Bregovici
- Pasarile romanesti Colibri shi Phoenix
- Eminem
- Britney Spears shi alte asemenea
- ......


Cele mai oribile shi ascultate recent melodii sunt cele a lui Pavel Stratan...Aia-i voce???

#87
Bogdan-JJ

Bogdan-JJ

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 84
  • Înscris: 19.01.2005
shiva sunt curios ce muzica iti place... esti cumva rockeritza? :)
- astia care  au o parere proasta despre Pheonix, Pasarea Colibri - cred ca parerea voastra nu se bazeaza pe o negare a stilului de muzica ci pe lipsa unei pozitii mature in domeniul muzica ... ei canta exact un gen muzical, bine definit si persista in timp - asta le da valoare; oricum...
- muzica enervanta e cea care e facuta in batjocura ...  gen majoritatea manelelor [nu stiu de ce dar unele chiar imi plac - chiar nu stiu de ce dar nu incerc sa-mi explic pt ca sigur gasesc un motiv sa nu mai imi placa] + atitudinea manelistilor; asta chiar sunt impotriva...
- formatii de genul O-zone trebuie intelese ca norocoase si nu trebuiebagate  in seama - in ce sens norocoase - au avut bafta sa aterizeze la locul potrivit la momentul potrivit cu uneltele potrivite... ganditi-va ca peste 5 ani nici naiba n-o sa mai stie cine sunt O-Zone deci nu va chinuiti sa aruncati cu rahat in ei ca are grija timpul sa le arata valoarea...
-muzica romaneasca ... e cam greu sa tragi concluzii generale gen 90% e proasta , 70% e verde, 5% e patrata... astea sunt discutii - dar sunt de acord; formatii gen asia [bai am inteles ca ele isi fac versurile deci... e explicabil] sau blondy sau sexxy sau Fixx sau ala Boschito sau cum il cheama... hai bai fratilor... ce naiba...  recunosc ca s-a ajuns la un nou nivel de stupiditate...
- cel mai bine cred ca e bine sa asculti muzica care te stimuleaza cel mai mult si sa lasi pe altii sa se bucure de stiluri de muzica cu care tu poti sa nu fii de acord... atat timp cat nu ne calcam pe crampoane...

                                       - eu si Vacaroiu - doar o parere...

#88
tra_k

tra_k

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 348
  • Înscris: 12.11.2004
Cea mai enervanta pe ziua de azi: melodia din spotul radio cu Euro-tombola de la PrimaTV. Am auzit-o de dimineata buna si nu-mi iese din cap.

Obsedant de catastrofala! (sper sa scoata un albun cu chestii d'astea  :death: )

#89
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Șah la bărboși.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,791
  • Înscris: 13.06.2004
Impact-"Babe" sau cum puii mei i-o zice. Ma enerveaza le creieri namai cand o aud.  :puke:  :death:

#90
illidan

illidan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 321
  • Înscris: 18.10.2004

djl, on Feb 9 2005, 22:32, said:

Impact-"Babe" sau cum puii mei i-o zice. Ma enerveaza le creieri namai cand o aud.  :puke:  :death:

<{POST_SNAPBACK}>


multa dreptate mai ai, dafapt daca stau sa ma gandesc Impact numai timpenii au scos, dar asta parca e "apogeul" lor

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate