Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai

Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...
 Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice

Amintiri despre satelit si retran...
 Care este cel mai bun mod de a pr...

Recomandare centrala termica apar...

samsung Xcover 5 Nu mai vrea

Telefon de budget pentru filme 10...
 Recomandare serviciu / firma recu...

La mulți ani @Piniuli!

Pret inghetata corso kaufland?

La multi ani @Constantin si Elena...
 

Cea mai enervanta formatie / artist / melodie...

- - - - -
  • Please log in to reply
198 replies to this topic

#55
fed_up

fed_up

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 496
  • Înscris: 16.06.2004
3SudEst? :nu:

Nu voi comenta prea mult ...sunt sigur ca exista fani pe forum...nu de alta nu am nevoie de "prieteni" :)

In orice caz...ultimul videoclip este edificator...dupa atatia ani a acestui boy band pe piata muzicala romneasca(mai bine spus tentativa de piatza muzicala)...acest clip este inacceptabil...ce naiba fac acolo...echilibristica... /sHit

Cat despre versuri...am renuntat demult sa mai fiu atent si la cuvinte...

#56
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,147
  • Înscris: 09.09.2003

Quote

Originally posted by AirBoy
cam tot ce e muzica a la Atomic TV e enervanta.!  
90% din muzica romaneasca este enervanta!
Parerea mea.


subscriu, cu mentiunea ca mai adaug cateva procente!

#57
StGermain

StGermain

    RL 118

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,517
  • Înscris: 04.04.2004
Daca urasc ceva pe lumea asta, atunci urasc Rafaga. Am o ura perpetua fata de formatia asta. Unele melodii apar, imi sunt insuportabile dar pana la urma uit de ele, cum ar fi Papi Chulo.

#58
creatorul

creatorul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 616
  • Înscris: 23.08.2004
Spin - Nimeni pe drum   . Mi-a placut la inceput dar acum ma enerveaza .. si multe alte melodii ale unor formatii romanesti care nu stiu de ce si-au mai scos videoclip la ele si de ce unele posturi ca TvKlumea ( atomic ) le mai difuzeaza pentru ca fac de ras muzica romaneasca.

#59
Sub-Zero

Sub-Zero

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 415
  • Înscris: 27.11.2003
URASC O-zone - dragostea din tei si TOATE manele :ciocan: indiferent de cantaret.

#60
clowdy

clowdy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 14.10.2004
Vad ca v-ati axat pe muzica romaneasca (ca si cum exista!!!).  Eu subscriu la mai toate parerile exprimate aici, dar as vrea sa mai largesc un pic harta.
Dom'ne,o urasc cu pasiune pe Britney Spears. De cate ori o aud, imi dau lacrimile.
De cand a killerit "I Love Rock'n'Roll",  imi creste tensiunea numai daca ii aud numele :cursing:

Edited by clowdy, 14 October 2004 - 12:05.


#61
^Dash^

^Dash^

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 03.09.2004
Eu cand ascult melodia din reclama Murfatlar mi se suprasolicita creierul... :rantcurse: . Imi vine sa sar de la balcon !

#62
illidan

illidan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 321
  • Înscris: 18.10.2004

^Dash^, on Oct 18 2004, 15:51, said:

Eu cand ascult melodia din reclama Murfatlar mi se suprasolicita creierul... :rantcurse: . Imi vine sa sar de la balcon !

<{POST_SNAPBACK}>

aia cu mama leone  :lol: stupida stupida, ca si vinu de altfel. Nimic nu se compara cu vinul de Jidvei :clapping: .
Oricum eu votez pentru manele, mai ales ca manelistii s-au imbogatit pe seama acestora. Auzi, Carmen Serban platina  :death:

Edit: Limbaj indecent si jignitor...

Edited by Allex, 31 October 2004 - 21:24.


#63
clowdy

clowdy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 14.10.2004
Pepe-Numai iubirea  :death:
Am avut in vizita un amic de afara. NU stie o boaba romaneste, spre norocul lui. Il aude pe asta cantand si ma intreaba "Is that a funeral song?" :o

Edit: Postul este foarte interesant si amuzant si daca te abtii sa jignesti nejustificat o persoana publica pe care nici macar nu o cunosti!

Edited by Allex, 31 October 2004 - 21:27.


#64
StGermain

StGermain

    RL 118

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,517
  • Înscris: 04.04.2004
Nimic nu poate fi mai gunoios decat Papi Chulo, si nici nu cred ca se va putea crea vreodata ceva mai gunoios.

#65
Allex

Allex

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,051
  • Înscris: 02.01.2003

StGermain, on Nov 1 2004, 17:55, said:

Nimic nu poate fi mai gunoios decat Papi Chulo, si nici nu cred ca se va putea crea vreodata ceva mai gunoios.

<{POST_SNAPBACK}>


Vezi http://forum.softped...=0
Este un stil muzical exotic si nu e obligatoriu sa-ti si placa. Pana una-alta, melodia la care te referi este in voga...

#66
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Șah la bărboși.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,791
  • Înscris: 13.06.2004
Am facut o camnda la Taxi "Leone". Ia ghiciti care e melodia pe care o baga cand te pun in asteptare: "Mama Leone".

#67
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,773
  • Înscris: 30.10.2003
Manelele si in special "De ce ma minti" pentru ca ma scoate din minti!

#68
Clayman

Clayman

    InFlamer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,068
  • Înscris: 28.04.2004
Niste melodii de-a lu`Jetro Tull. Si un album d-a lu` Garbarek care ma infiora.

(Manelele si actualitatile romanesti nu le contorizez)

#69
tigerdana

tigerdana

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 17.06.2004
Pentru mine Lambada e printre cele mai gretoase melodii din toate timpurile.

#70
illidan

illidan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 321
  • Înscris: 18.10.2004
Am avut o revelatie, cea mai enervanta melodie trebuie sa fie Andri Popa, haiducu dracului, ce naiba e atata tavatura cu melodia asta, este o porcarie si toata lumea o canta. O urasc, o urasc! si urasc si pasarile astea romanesti Colibrii si Phoenix, si sper sa nu mai fie si altele. Iar Ducu Bertzi, imi vine sa sar de pe geam cand il aud...cel mai deprimant om...

#71
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,773
  • Înscris: 30.10.2003

illidan, on Nov 12 2004, 16:59, said:

Am avut o revelatie, cea mai enervanta melodie trebuie sa fie Andri Popa, haiducu dracului, ce naiba e atata tavatura cu melodia asta, este o porcarie si toata lumea o canta. O urasc, o urasc! si urasc si pasarile astea romanesti Colibrii si Phoenix, si sper sa nu mai fie si altele. Iar Ducu Bertzi, imi vine sa sar de pe geam cand il aud...cel mai deprimant om...

<{POST_SNAPBACK}>


Dar astia canta cele mai frumoase melodii romanesti! Sunt beton, marfa, respect pentru ei!

Dar melodiile populare? Va enerveaza? Pe mine ma deprima alea care canta de batranete, singuratate, sunt lente parca iti vine sa plangi!  :crybaby:

#72
illidan

illidan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 321
  • Înscris: 18.10.2004

Bursul, on Nov 12 2004, 17:34, said:

Dar astia canta cele mai frumoase melodii romanesti! Sunt beton, marfa, respect pentru ei!

Dar melodiile populare? Va enerveaza? Pe mine ma deprima alea care canta de batranete, singuratate, sunt lente parca iti vine sa plangi!  :crybaby:

<{POST_SNAPBACK}>


daca astea sunt cele mai frumoase melodii romanesti nu mai vreau sa aud muzica romaneasca vreodata. Iara daca exista un artist care sa iti exprime batranete, singuratatem, si care te fac sa plangi este Ducu Bertzi.  :death:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate