Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 

probleme myx6-2

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
babafm

babafm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 292
  • Înscris: 21.05.2006
Salut.  Am dezactivat screen-saverul, asa ca atunci cand blochez telefonul se inchide ecranul. De vreo saptamana, cand vreau sa deblochez telefonul se aprinde ecranul fara sa afiseze nimic pe el, sta asa vreo 15-20 de secunde, dupa care telefonul se deblocheaza automat(fara sa mai apas eu *OK) si iese apoi din retea. Dupa alte 10 secunde isi revine. A mai patit cineva asa ceva?

#2
vasilas_1

vasilas_1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,983
  • Înscris: 13.09.2006
N-am auzit.
Scoate bateria fa ceva...

#3
babafm

babafm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 292
  • Înscris: 21.05.2006
Am scos bateria si la fel se intampla. Totusi nu face de fiecare data cand vreau sa-l deblochez. Are toane.

#4
vasilas_1

vasilas_1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,983
  • Înscris: 13.09.2006

View Postbabafm, on Aug 14 2007, 09:08, said:

Are toane.
Astea sunt cel mai greu de rezolvat...

#5
ovidiu89

ovidiu89

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 22.06.2006
Are probleme cu softul, cel mai bine ar fi sa mergi sa il resoftezi, daca mai e in garantie. Eu prima data cand am avut problema asta l-am resoftat, dar a doua oara l-am lasat asa si si-a revenit... dar ma astept oricand sa faca din nou figuri.... De altfel de la telefonul asta ma astept la orice :angry: ...

Era o idee daca postai unde trebuia, nu sa faci un nou topic, zic eu, aveai ocazia sa te ajute mai multe persoane...

Edited by ovidiu89, 15 August 2007 - 06:04.


#6
babafm

babafm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 292
  • Înscris: 21.05.2006
Tot la soft m-am gandit si eu. In garantie nu mai e din pacate.

Quote

Era o idee daca postai unde trebuia, nu sa faci un nou topic, zic eu, aveai ocazia sa te ajute mai multe persoane...
Unde anume sa postez?

#7
DonJuan2

DonJuan2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 263
  • Înscris: 21.10.2005
Am exact aceeasi problema.Mi se si inchide fara nici un motiv asa ca initial am laut si acumulator nou.Se poate face vre-o resetare generala ca la SE sau resoftare acasa?

#8
babafm

babafm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 292
  • Înscris: 21.05.2006
Am gasit problema. Locul in care se baga mufa de la incarcator si castile se pare ca era destul de prafuit. Din aceasta cauza se atingeau anumite contacte pe acolo si se comporta imprevizibil. Dupa ce am curatat nu a mai fost nici o problema. (Daca dupa o curatare acasa nu isi revine se poate merge la un service, unde se face o curatare prin rezonanta care costa 30 de lei.)
Si eu vroiam sa schimb acumulatorul... dar si-a revenit la timp. :)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate