Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Buton alarma neidentificata Logan...

Horizon: An American Saga

Programul GPU Teak III, de la Asus

Motor aer conditionat
 Malmö, Suedia, city break, cuplat...

Caut medic chirurg

Substante de baza la pastile de r...

Taiere meri gradina
 Inginer PNA / CNS ROMATSA

"DIY" UPS 12V - Scoate cu...

Grafic in excel

Extensie de browser care sa reduc...
 Priza smart monitorizare consum e...

Unde reclam spamul electoral?

Putem avea incredere in Victor Or...

Inel de logodna
 

imprimare pe folie de plastic

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
4 răspunsuri în acest subiect

#1
zmeutz

zmeutz

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 793
  • Înscris: 25.07.2006
salutare,

am nevoie de o imprimanta ... sau un dispozitiv (potler cred) care sa scrie pe folie de plastic, color.
vreau sa fac niste anunturi, de 16 cm lungime si 9 cm latime ... sau e bine daca scrie si pe folie mare de A4.
momentan sunt in italia, si am gasit pe cineva care are nevoie de asa ceva, bineinteles trebuie sa fac si designul la anunt, dar asta nu e o problema, nu gasesc cu ce sa scriu pe folie.
am cautat pe google dar nici un raspuns, imi da doar dispozitive care sa iti personalizezi cardurile...

multumesc!

#2
zmeutz

zmeutz

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 793
  • Înscris: 25.07.2006
am vb cu cineva si mia zis ca un plotter cu 12 culori e cam tot ce mi'ar trebui...
ceva pareri?
multumesc!

#3
luci2001

luci2001

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 240
  • Înscris: 27.05.2007
Nu stiu, am cautat si eu imprimanta, care sa poate imprima pe folie de plastic, dar am renuntat si am folosit o firma de publicitate pentru acele imprimari.

#4
zmeutz

zmeutz

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 793
  • Înscris: 25.07.2006
aha... imi poti da si mie mai multe detalii... de unde e firma ... cam cat te'ai ajuns ...
multumesc!

#5
ardeltokat

ardeltokat

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Mesaje: 3
  • Înscris: 29.04.2016
ceea ce cauti tu se numeste  STRESS...si eu caut dar nu pricep si am stricat o gramada de bani..firmele nu te ajuta on line
poate facem un schimb de ideii?cine stie poate reusim insieme:)

Editat de ardeltokat, 13 iunie 2016 - 09:13.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate