Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...
 Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 

Imprimanta speciala

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
linuxu

linuxu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 24.10.2004
Salut,

am si eu nevoie de ajutor

vreau sa achizitionez o imprimanta care sa printeze bonuri.... ma intereseaza o imprimanta care nu trebuie legata la un calculator, sa ii specific ce sa printeze pe bon.... dupa care de fiecare data cand se apasa pe un buton sa printeze informatia respectiva.... mai exact trebuie sa printeze un nume si o parola pentru vizitatorii unui spatiu comercial            daca s-ar putea sa fooseasca un fel de rola de casa de marcat ar fi perfect


va multumesc anticipat

#2
kretzu77

kretzu77

    Custom title

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,443
  • Înscris: 06.06.2006

View Postlinuxu, on Aug 11 2007, 21:25, said:

Salut,

am si eu nevoie de ajutor

vreau sa achizitionez o imprimanta care sa printeze bonuri.... ma intereseaza o imprimanta care nu trebuie legata la un calculator, sa ii specific ce sa printeze pe bon.... dupa care de fiecare data cand se apasa pe un buton sa printeze informatia respectiva.... mai exact trebuie sa printeze un nume si o parola pentru vizitatorii unui spatiu comercial            daca s-ar putea sa fooseasca un fel de rola de casa de marcat ar fi perfect
va multumesc anticipat
marfa :lol:
imprimanta matriciala de mici dimensiuni scrie pe tine
dar nu am mai vazut asa ceva de prin anii '90 :(
mai bine iei un pc jaf, pui un program pt carti de vizita, o imprimanta laser si carti de vizita; si arata si mai bine pe carti de vizita


pe role nu scriu decat casel de marcat fiscale/nefiscale si masinile de calcul cu banda: masinile de calcul nu au decat cifre si semne matematice, casele de marcat au si posibilitate de litere (dar trebuie config pe loc si dai o groaza de comenzi pt configurare)

#3
linuxu

linuxu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 24.10.2004
iti multumesc pentru raspuns ... ar mai fi un model de imprimanta wireless de la ZyXEL dar din pacate se vinde numai cu un router wireless, nu am gasit nicaieri asa ceva separat...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate