Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 "enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!
 La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)
 Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?
 

sagem my 501c -> nu merge sa imi pun din calc pe tel prin port blutut nkaaa

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
mondyala009

mondyala009

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 67
  • Înscris: 10.08.2007
am si eu o problema...si nu pot sa o rezolv d euna singura...asa ca va rog sa ma ajutati si pe mine daca stiti... problema e urmatoarea ....
Am fost sa imi cumpar un port bluetooth pt ca am vazut ca multa lume isi transfer muzica de pe calc pe telefon prin port blutut...eu am un sagem my501c si merge sa trimit prin blutut orice calculatorului...insa cand vreau sa transfer din calc pe tel....nu merge . Blututul este Blue Soleil. Am incercat si cu alte telfoane si merg...dar al meu nu merge..trebuie setat ceva din telefon sau ceva ?? va rogg ajutatima  :worthy:  :D

#2
mondyala009

mondyala009

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 67
  • Înscris: 10.08.2007
haide mai va rog datimi si mie o mana de ajutor :(

#3
mondyala009

mondyala009

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 67
  • Înscris: 10.08.2007
gata am rezolvat problema...pt cei care nu o sa site ...uite asa se face...cand deschizi blue solelilul faci cautarea te gaseste si tu din telefon dai la cautare prin blutut de dispozitive...si normal k o sa iti arate calculatorul ei si ii dai accept apoi iti cere codul de verificare care este pinul telului si apoi iti cere pinu si la calc il bagi dai enterr si sau sincronizat ...ti se incadreaaza cu galben decat vrei 3 chesti,,,si tu de duci la ultima...care are acolo bifata send my card...dar tu bifezi send objects...dupa care ii dai accept de pe tel...apoi in fereastra aia pe care apare dupa ce ai bifat send objects iti apare acolo jos in fereastra ca trebe sa fie de format nush cum vfc* vtb etc...si se schimba tampenia aia si se baga all files. apoi iei alegi ce trebe sa tr si gataaa...se tr  ^_^ ;) :lol:

#4
vasilas_1

vasilas_1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,983
  • Înscris: 13.09.2006
Telu nu are FTP=>transfer prin Object push"...cum ai scris.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate