Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intoleranța lactoza- vegan v...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024
 Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?
 Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF
 Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 

Masina mai tare

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,663
  • Înscris: 26.11.2001
In ultima saptamana am vazut 2 exemplare de bastinasi, care au invatat alfabetul si cifrele de la 0-9 !!!

Cazul care imi vine in mine se rezuma din pacate la acelasi tip de masina: Audi Q7

Unul avea Q8, in loc de Q7
Altul avea Q7, dar la cilindree 6.0 TDI :) (normal 3.0 sau 4.2)

E clar ca se gasesc undeva de vanzare (poate autovit), pt ca caracterele pareau native, nu fake.

Ma intreb daca candva respectivii posesori aveau Dacii care erau pline de abtibilduri pe care scria BMW :D

#2
crst_g

crst_g

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,167
  • Înscris: 27.06.2006
heh... am vazut un Peugeot 307 care avea in loc de 3 un 0, rezultand 007.
am mai vazut un alfa romeo 147, care avea sub 147 scris numele proprietarului, cu aceleasi caractere :)

#3
WildChild

WildChild

    Moderator

  • Grup: Members
  • Posts: 1,972
  • Înscris: 11.05.2006
http://www.nameyourporsche.com  :D

#4
fiberspeeder

fiberspeeder

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 994
  • Înscris: 09.02.2006
Nu apar maimutele dar:

http://www.automotom...6.0_V12_TDI.htm

Celalalt cu Q8 cred ca l-a trecut la caterinca.    Oricum nu e ca taranii cu Mercedes AMG si el e un prapadit de C din 2001 cu 115 cai

#5
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,663
  • Înscris: 26.11.2001
V12 TDI nu e inca in productie din cate stiu eu.

#6
s_ion

s_ion

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 21.02.2007
Sunt o gramada de "genii" care isi modifica masinile cu litere si cifre.

De departe cea mai penibila imagine pe care am vazut-o vreodata a fost un BMW seria 3 model ceva mai vechi (prin Alba-Iulia) care langa sigla avea litere mari... TDI (cu D si I rosu).
Masina avea numar de franta sau spania, dar bag mana in foc ca era de-al nostru...

Pare-mi-se ca la Porsche poti sa iti personalizezi masina cu inscriptiile tale (scrise dupa modelul lor), dar inventiile care apar la noi pe sosele sunt de-a dreptul hilare...

Mi-am amintit si de cei care au Logan si isi pun simbolul de Renault. Iese ceva masina de genul Renault Logan (by Renault)...

Numai bine

Ion

Edited by sMembruAnonim, 04 August 2007 - 18:30.


#7
Berti

Berti

    233SP09

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,068
  • Înscris: 02.03.2006
Am vazut de vreo doua ori o faza ciudata, Audi A4, da' 4-le era in oglinda!
Eram in trafic si n-am reusit sa analizez antent ciudatenia, pana la urma l-am prins pe unu intr-o parcare si l-am studiat, pur si simplu e rotit 4-le cu 90° , defapt vedeti imaginea atasata... scuze caliteatea da' n-am gasit nimic mai mare!

Attached Files



#8
wizake

wizake

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,299
  • Înscris: 24.05.2003

View PostWildChild, on Jul 31 2007, 11:14, said:

costa vreo 500 € (inclusiv shippingul) pt Romania. Oricum.. daca ai bani de Porsche....

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate