Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Conectare OT735 la PC

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Gizmo

Gizmo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 624
  • Înscris: 12.09.2003
Ce alte softuri, in afara de cele care vin pe CD-ul din pachetul telefonului, se pot folosi pentru a transfera date .... in special ma intereseaza salvarea si editarea agendei ...

#2
cmidp

cmidp

    medicine for the brain

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,078
  • Înscris: 02.03.2003
Gizmo:

Telefonul ar fi trebuit sa vina cu un CD (cel putin a lui maica-mea asa a venit)

Cablu de date pe USB nu ti-as recomanda sa-ti cumperi ca e scump si nu merita, daca ai IRDA ar fi ideal.

Dupa cum ziceam, softul vine cu telefonul si instalarea este pepsi.

Ce stie sa faca? Stie sa faca tot, upload, download, sinocronizare sms and so on.

#3
Gizmo

Gizmo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 624
  • Înscris: 12.09.2003
Da am cd-ul si m-am jucat putin cu softul de acolo ....
Eu vroiam sa stiu daca mai exista si alte aplicatii care sa fie compatibile cu telefonul asta .... de exemplu pt M55 mai exista Visie ....
Greseala a fost a mea ... nu m-am exprimat cum trebuie in intrebare .... am sa o corectez ... oricum multumesc de raspuns ....

#4
Gizmo

Gizmo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 624
  • Înscris: 12.09.2003
Totusi cam cat costa cablul USB ?

#5
cmidp

cmidp

    medicine for the brain

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,078
  • Înscris: 02.03.2003
Este un cablu TD 10. Eu am cautat informativ pe net si l-am gasit (cu tot cu soft) la 48 de euro. Nu spun ca nu este si mai ieftin dar ar fi cam 30 euroi. Nu stiu cat costa un adaptor IRDA pe USB dar poate ar merita sa-ti iei asa ceva. Unul de bluetooth pe USB costa ~22 euro.

Alte softuri nu stiu pt ca nu am incercat dar cu cel de pe CD poti cam tot ce e necesar.

#6
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,172
  • Înscris: 05.05.2003
La magazinele de calculatoare costa 1.300.000-1.400.000, adaptoarele IrDA.
Eu mai astept caci am o promisiune la 800.000, adus din Turcia.
Softul de pe CD pare a fi foarte bun/simplu (m-am jucat si eu ''la rece'') si mult mai simplu de configurat, fata de ce am la Philips.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate