Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit eth vs Adap...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Ajutor !

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
MixFM

MixFM

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 10.12.2005
fratilor care stie de la ce poate sa fie ??


am facut un DVD .... si pe calculator ...sunetul e perfect .... cand la scriu pe dvd si al pun pe un dvd player ..... sunetul e stricat.....


am schimbat windows.... codecuri.....compliler.....si e la fel.... care stiti ???ca am stricat freo 20 de blancuri.

multumesc anticipat

#2
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002
Hai dă-i un search pe forum că nu-i deloc greu! Sunt tutoriale și o grămadă de discuții despre așa ceva!

#3
MixFM

MixFM

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 10.12.2005

View Postripper, on Jul 21 2007, 16:19, said:

Hai dă-i un search pe forum că nu-i deloc greu! Sunt tutoriale și o grămadă de discuții despre așa ceva!


care poate sa'mi dea simie un link cu asa ceva .... ca ...caut de ceva timp si n'am gasit mai nimic concludent....



intrebare .... dc dvd'ul pe PC este perfect ..... si cand al pun pe DVD sunetul e naspa ????(pus pe un dvd de ultima generatie, si inca freo doua mai slabe .... iar sunetul e la fel.)

#4
mirch_bam

mirch_bam

    JUST...A...PASSENGER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,108
  • Înscris: 05.02.2006
In primul rand cum adica e "naspa" sau "stricat" ? descrie putin. Apoi, cand rulezi pe PC si se aude bine sa intelegem ca folosesti aceleasi boxe ca si pe DVD unde se aude prost? Poate sunt la DVD mufele aiurea. Alte filme cum se aud la DVD?

PS: fara suparare, dar hai sa nu mai folosim "al pun" in loc de "il pun".  :peacefingers:

#5
MixFM

MixFM

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 10.12.2005
pe calculator se aude bine .....  normal stereo ... etc ... iar cand al pun pe DVD player .... se aude stricat.... fara inteles ca si cum ar fi in ROSU vumetrele .... ca sa nu mai zic ca este foarte slab

#6
MixFM

MixFM

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 10.12.2005
pe calculator se aude bine .....  normal stereo ... etc ... iar cand al pun pe DVD player .... se aude stricat.... fara inteles ca si cum ar fi in ROSU vumetrele .... ca sa nu mai zic ca este foarte slab


p.s. folosesc aceiasi configuratie la boxe .... stereo ... nu ma bag la 5.1 inca nu stiu....

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate