Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Cea mai puternica echipa de fotbal din lume !?

- - - - -
  • Please log in to reply
85 replies to this topic

#73
ice_tears

ice_tears

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 151
  • Înscris: 14.04.2009
Manchester United este la ora acutala cea mai buna echipa din lume! Chiar daca Barcelona joaca mai spectaculos, in meciul cu Chelsea din Liga Campionilor au avut un singur sut pe spatiul portii si ala a fost gol ;)
Diseara United disputa restanta cu Wigan si 90% va castiga acest meci ceea ce inseamna ca pentru Liverpool se risipesc sperantele la titlu cu 2 etape inainte de finalul sezonului

#74
mircea21

mircea21

    Rătăcit între viitor și trecut

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,704
  • Înscris: 19.12.2007

View Postice_tears, on May 13 2009, 12:15, said:

Manchester United este la ora acutala cea mai buna echipa din lume! Chiar daca Barcelona joaca mai spectaculos, in meciul cu Chelsea din Liga Campionilor au avut un singur sut pe spatiul portii si ala a fost gol ;)
Vom vedea la Roma cine e mai tare. Este un meci in care invingarorul ia totul.

Quote

Diseara United disputa restanta cu Wigan si 90% va castiga acest meci ceea ce inseamna ca pentru Liverpool se risipesc sperantele la titlu cu 2 etape inainte de finalul sezonului
Chiar daca vor castiga, matematic nu sunt campioni. Mai au nevoie de 1 punct in ultimele 2 meciuri. Ideal pt United ar fi sa fie campioni dupa meciul cu Arsenal de acasa (si ce frumos ar fi pt ei, sa castige titlul in fata propriilor suporteri, impotriva unei mari rivale) pt a se putea concentra pe finala CL.

#75
wegviLVGAsdf

wegviLVGAsdf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 789
  • Înscris: 21.03.2009
La ora actuala Barcelona. La echipa ca traditie si istorie, cea mai frumoasa e Ac Milan...  [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/X2_XlEc0pWY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by wegviLVGAsdf, 13 May 2009 - 19:49.


#76
ice_tears

ice_tears

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 151
  • Înscris: 14.04.2009
Aseara ambele combatante in finala Ligii Campionilor ( Manchester Utd respectiv FC Barcelona) au inregistrat victorii. Daca pentru Manchester le mai trebuie un singur punct in 2 meciuri pentru a iesi campioni, Barcelona si-a adjudecat primul trofeu din acest sezon: cupa Spaniei. Finala de la Roma va fi un adevarat duel al gigantilor. Am o presimtire ca Ronaldo va face iar un meci mare. Sa speram ca va castiga echipa cea mai buna. Barcelona se confrunta cu probleme in aparare ( Marquez e accidentat, Abidal si Dani Alves suspendati si se pare ca si Iniesta si Henry au ceva probleme medicale si spera sa fie refacuti pana la ziua meciului). Daca va fi asa, eu zic ca Barcelona n-are nicio sansa. Am vazut in meciul cu Chelsea ca Eto'o n-a miscat iar Messi poate fi anihilat de Ferdinand si Vidic. In aceste conditii, poate doar o greseala de marcaj poate fi speculata de Barca pentru ca pe contraatac nu cred ca ar reusi sa marcheze.

#77
ice_tears

ice_tears

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 151
  • Înscris: 14.04.2009
MANCHESTER UNITED  este campioana Angliei pentru al treilea an consecutiv!!! Era de asteptat, chiar daca meciul cu Arsenal s-a incheiat fara goluri si a fost un meci anost, practic lor le mai trebuia un singur punct!Statutul de cea mai buna echipa a lumii s-a mai confirmat si sambata si cred ca se va confirma si pe 27 mai la Roma ca United e cea mai buna!!

#78
zuv

zuv

    Erectile member :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,198
  • Înscris: 05.01.2008

View Postice_tears, on May 18 2009, 08:55, said:

Statutul de cea mai buna echipa a lumii s-a mai confirmat si sambata si cred ca se va confirma si pe 27 mai la Roma ca United e cea mai buna!!
Cum s-a confirmat sambata?!Cea mai buna echipa din campionatul Angliei e automat cea mai buna din lume?Deocamdata a confirmat ca e cea mai buna din Anglia,restul ramane de vazut.

#79
Emcede

Emcede

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 318
  • Înscris: 08.04.2009

View Postzuv, on May 18 2009, 10:17, said:

Cum s-a confirmat sambata?!Cea mai buna echipa din campionatul Angliei e automat cea mai buna din lume?Deocamdata a confirmat ca e cea mai buna din Anglia,restul ramane de vazut.

Faptul ca a castigat in iarna titlul de Campioana Mondiala a cluburilor nu conteaza ca argument, asa-i?

#80
tudor_ionutz2000

tudor_ionutz2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,892
  • Înscris: 16.04.2007
cum sa nu conteze, doar au invins pe megagigafabuloasaextraterestragalactica LDU Quito in finala :w00t:

#81
Emcede

Emcede

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 318
  • Înscris: 08.04.2009
Si marea echipa catalana ce a castigat in ultimul timp, ca-mi scapa? Excluzand campionatul Spaniei,c are oricum e mult sub nivelul Premier League. <_<

#82
tudor_ionutz2000

tudor_ionutz2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,892
  • Înscris: 16.04.2007
Pai am zis eu ca a castigat ceva? tu ai zis de CM al cluburilor de parca ar fi cel mai tare campionat din galaxie :roflmaofast:

Edited by tudorMembruAnonimutz2000, 18 May 2009 - 10:50.


#83
zuv

zuv

    Erectile member :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,198
  • Înscris: 05.01.2008

View PostEmcede, on May 18 2009, 09:21, said:

Faptul ca a castigat in iarna titlul de Campioana Mondiala a cluburilor nu conteaza ca argument, asa-i?
Ma faci sa rad!Aia-i o susanea!

#84
sashajoker

sashajoker

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 187
  • Înscris: 02.08.2008

View PostKanony, on Jul 19 2007, 14:55, said:

Care e cea  mai puternica echipa de fotbal dupa parerea voastra ? Eu unul zic ca Liverpool

Real Madrid-clar

#85
zuv

zuv

    Erectile member :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,198
  • Înscris: 05.01.2008

View Postsashajoker, on May 22 2009, 23:07, said:

Real Madrid-clar
:w00t: De ce-i asa de clar?

#86
ice_tears

ice_tears

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 151
  • Înscris: 14.04.2009

View Postsashajoker, on May 23 2009, 00:07, said:

Real Madrid-clar
Real Madrid a fost candva cea mai buna echipa...in era "galactica" , dar la ora actuala sunt praf..chiar daca au dominat Spania in sezoanele trecute, in Ch League n-au facut nimic din 2002. Practic, de cand au plecat Figo, Roberto Carlos, Ronaldo, Zidane, echipa a avut un traseu descendent. au iesit de fiecare data din optimile Ligii si au avut o clara scadere de forma de la an la an.In primavara acestui an , Liverpool i-au umilit rau de tot. Cred ca o sa mai treaca inca vreo 2-3 ani pana sa ajunga iar o echipa competitiva..dar asta depinde de ce jucatori vor veni si bineinteles, antrenor! Am auzit ca Mourinho ar veni din vara..hmm..se stie ca el nu e adeptul unui stil de joc spectaculos, probabil ca daca ar veni, Real Madrid ar deveni Chelsea 2 B) .
Miercuri se va vedea cine e cea mai buna echipa din lume: Manchester sau Barcelona. cine castiga, e clar cea mai buna! Daca e sa le analizam, ambele sunt la egalitate la trofee pana acum ( au realizat dubla in Anglia respectiv Spania) iar trofeul Ligii e cireasa de pe tort!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate