Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil
 Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 "enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!
 La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)
 

Suc de cactus

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
GinnyB

GinnyB

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 05.11.2008
Sfine Sisoe:o

canctus?! promit sa nu beau, nu stiu ce gust are, da sper macar tepi sa nu aiba:))...o bun deci daca e de la timbark inseamna ca e 99%"natural"[euri] si resu....harcea parcea:))

#20
alexandnico

alexandnico

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 29.10.2008

View PostGinnyB, on Nov 15 2008, 18:20, said:

Sfine Sisoe:o

canctus?! promit sa nu beau, nu stiu ce gust are, da sper macar tepi sa nu aiba:))...o bun deci daca e de la timbark inseamna ca e 99%"natural"[euri] si resu....harcea parcea:))

intradevar timbark e plin de emulgatori la fel cum toate produsele sunt dar asta nu mai e o noutate,in curand si aerul o sa contina  emulgatori

#21
igraine

igraine

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,018
  • Înscris: 08.03.2006
Problema ar fi E-urile, altfel fructul de cactus are un gust placut si dulceag, doar ca semintele incurca la mancat. Dar nu trebuie atins cu mana goala, e plin de peri  fini dar tari care intra in degete mai rau decat orice aschie de lemn.  <_<

#22
Nicanor

Nicanor

    S t a l k e r

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,326
  • Înscris: 13.03.2003
va recomand sa fiti atenti cu ce sucuri beti, este vorba de ficatul/duodenul/stomacul/colonul vostru. va spune un om patit.
decat zece kile de amestecuri dubioase cu aparente exotice mai bine un pahar de fresh portocale cu lime, mere, grefe & staff. o sa imi multumiti pe la 30 si ceva de ani...

#23
imblanzitoruldelei

imblanzitoruldelei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,267
  • Înscris: 10.05.2005

View PostNicanor, on Nov 18 2008, 15:01, said:

va recomand sa fiti atenti cu ce sucuri beti, este vorba de ficatul/duodenul/stomacul/colonul vostru. va spune un om patit.
decat zece kile de amestecuri dubioase cu aparente exotice mai bine un pahar de fresh portocale cu lime, mere, grefe & staff. o sa imi multumiti pe la 30 si ceva de ani...

Si dependenta de COLA cu ce suc de portocale o scoatem?

#24
Nicanor

Nicanor

    S t a l k e r

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,326
  • Înscris: 13.03.2003
mai degraba o cafea decat cola...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate