Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Ce stiti de Bullguard ??

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
piticu

piticu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 106
  • Înscris: 17.03.2004
Ati auzit de Bulguard antivirus?? L-ati folosit, cum vi se pare?!? E bun de ceva....?

#2
DanyBoss

DanyBoss

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,110
  • Înscris: 28.01.2004
Eu l-am folosit si e de toata jena, a venit impreuna cu Kazaa.
Pagina "antivirusului" merge si ea, la fel cum merge si programul.
Nu e bun de nimic asa ca nu incerca sa folosesti "antivirusuri" de astea fantoma.


OH-OH - AN ERROR OCCURED!

We are very sorry, but an unexpected error occured while processing your request!

Please report this to [email protected].

If you report the problem, we will try to solve the issue immediately. Please include a description of what you were trying to do when this error occured, in addition to the below technical information.

Internal server error - Sometimes happens due to a server misconfiguration. Usually this is transient, and goes away, but check first.

We apologize deeply for the inconvenience - and thank you for helping us!

The BullGuard Team

#3
vasilika

vasilika

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 21.05.2004
he he he ... DannyBoss incearca www.bullguard.com si surpriza ... :) merge.

In plus in kazaa chiar este o versiune ghost (sau mai bine zis lite) a AV-ului ... adika nu scaneaza decat ce ai in shared folder.

Versiuna full arata bine si merge destul de bine. In plus de asta e facut in Romania :) ... ghici cu ce motoare AV :) ... shi ghici de cine ...

Chiar sunt curios ... cate zile l-ai avut instalat de ti-ai shi dat cu parerea asupra lui sau tot ce ai facut a fost sa-l tii pe cel din kazaa? Sau esti atat de meseriash incat nici macar nu trebuie sa-l instalezi ca sa-ti dai seama ce poate sa faka :) LOL. Daca esti atat de bun imi scot palaria in fata ta. Daka e doar o parere gratuita ... de astea poate sa dea si Tanti Veta de la coltz.

#4
ics

ics

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 30.10.2003
cu ce motoare?
alea de la bill gates?
rav?
de aia mere asa bine.......

#5
Twister

Twister

    Banned

  • Grup: Banned
  • Posts: 269
  • Înscris: 22.01.2004
Vasilica, fa-ti publicitate in alta parte. Aici nu e spatiu pt promovarea produselor la care esti afiliat.

#6
DanyBoss

DanyBoss

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,110
  • Înscris: 28.01.2004
vasilika si ce daca e facuta in Romania? asta inseamna ca ce?
mda..imi place ca eshti informat...dar ce bine shti lucrurile astea si ca era versiune "ghost" (cred ca de aceea ii facea reclama cei de la Kazaa si pe site-ul lor, si aparea si un popup care te trimitea pe site-ul antivirusului.
Am avut instalat 2 sapt, dar asta nu te priveshte pe tine asha ca ;finger;
sau ce si asta shtiai? /very_mad/

#7
vasilika

vasilika

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 21.05.2004

Quote

Originally posted by ics
cu ce motoare?
alea de la bill gates?
rav?
de aia mere asa bine.......




Cat de rau merge?? Serios l-ai incercat ... sau tu esti afiliat la clubu' de la coltz :)

P.S: Nu ai ghicit :)




mah ... mah ... Surprinzator mai sunteti.  Daca omu are ceva de spus care e de bine e publicitate ... daca e de rau e "ADEVAR" ... chiar sunt curios daca careva din voi a incercat produsu' asta.

Daka spuneam ca NAVu' e bun eram afiliat la NAV???

Traiasca Tani Veta :)



Mah ... daca ar fi fost marcar probabil ca unu de aici sa cumpere produsu' asta era publicitate ... da cum suntem cu totzii romani ... traiska warezu' ... asha ca uite si dilema? La ce puii mei sa fac publicitate daca de aici tot nu cumpara nimeni :)


#8
vasilika

vasilika

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 21.05.2004

Quote

Originally posted by DanyBoss
vasilika si ce daca e facuta in Romania? asta inseamna ca ce?
mda..imi place ca eshti informat...dar ce bine shti lucrurile astea si ca era versiune "ghost" (cred ca de aceea ii facea reclama cei de la Kazaa si pe site-ul lor, si aparea si un popup care te trimitea pe site-ul antivirusului.
Am avut instalat 2 sapt, dar asta nu te priveshte pe tine asha ca ;finger;
sau ce si asta shtiai? /very_mad/



hai mah ... un meseriash asha ka tine sa tzina Kazaa instalata 2 saptamani?? ... hmmm ... sau poate ca de Kazaa Lite nu ai auzit :) ...


-----
Cand nu mai ai argumente iti ramane mitocania ...
-----

#9
Twister

Twister

    Banned

  • Grup: Banned
  • Posts: 269
  • Înscris: 22.01.2004
Vasilika
Fiule, mie putin imi pasa de AV tau, nu l-am avut instalat si nici nu intentionez. Personal prefer AV consacrate, apropos, am si licenta pt 3 dintre acestea (ca tot nu puteai dormi tu de warez-ul meu).
Nu am emis opinii despre cat de performanat sau de slab este Bullguard, m-a frapat insa cervicia cu care ai facut pe avocatul firmei Ro care l-a construit.
Ce draqu mah Vasile, esti om cu liceu...

#10
piticu

piticu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 106
  • Înscris: 17.03.2004
L-am incercat si e de ....continuarea o stiti.

Multumesc oricum pt reply=uri.

#11
Maiya

Maiya

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 17.02.2007
compania e daneza, scrie chiar la ei pe site, si motorul Av e de la BitDefender, asa zic reviewurile pe net

vad ca ultima lor versiune are inclus si FW, Antispyware, spamfilter si backup, si suport 24/7 ptr uameni non-techie ca mine :D

eu aveam nevoie de ceva gratis si l-am incercat; trial 2 luni tot programul full :D ehe, din pacate ptr unii si din fericire ptr altii nu merge crakuit

Edited by Maiya, 03 April 2007 - 19:32.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate