Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Retragere bani din cont inainte d...

Plata cu cardu si bacsisu

Primire bani din Danemarca prin N...

Alerta securitate Fedora Linux 40...
 Problemuțe sistem audio ma&#...

Renovare balcon

installation has failed there was...

Montura polara.....
 Sfat inchiriere locuinta unei per...

Sursa stereo -> amplif mono

Dan Blondu vs. Marian Piciu

Side - Antalya
 Nume fetita - international dar c...

A fost lansat MX Linux 23.3

Pompa bazin gradina

Nici pescarii nu mai sunt ce-au f...
 

vs platinum - ati auzit? ati folosit?

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
75 răspunsuri în acest subiect

#1
adris1919

adris1919

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.114
  • Înscris: 10.10.2006
Ma agaseaza in fiecare dimineata la tv, mosneagul ala care-si unge mereu masina cu solutia "minune". As fi curios daca a folosit cineva produsele respective.
Am cautat pe net si n-am reusit sa gasesc nimic altceva decat faptul ca au incercat si altii, ca si mine, sa afle informatii despre producator, importator, distribuitor. Concret? NIMIC!
De aceea lansez acest topic, doar-doar s-o gasi careva sa-i lamureasca pe cei interesati!

#2
aproape0m

aproape0m

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 842
  • Înscris: 24.06.2004
la ce consum iti apare in semnatura nu inteleg de ce ai vrea sa consumi mai putin :)

#3
adris1919

adris1919

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.114
  • Înscris: 10.10.2006
E clar ca nu stii despre ce e vorba, si tare nu-mi place mie sa fac referiri si consideratii despre lucruri legat de care nu am habar.
Aceste produse, vs platinum sunt produse promovate pe canalele tv la teleshopping si sunt produse de cosmetica pentru automobile. Ceea ce incerc eu sa aflu cu acest topic este parerea celor care au utilizat aceste produse, intru-cat din reclama reiese ca sunt atat de minunate, incat daca le cumperi, nici nu-ti mai trebuie masina, e suficient sa ai vs platinum.

Asa ca, daca esti bun, aproape om, fa si tu ce i-a recomandat tariceanu lui baselu: decat sa spergi ceva prin casa, mai bine stai in banca ta. Si nu te supara ca sunt atat de direct, dar asta e felul meu, de a spune ceea ce cred drept in fata.

#4
aproape0m

aproape0m

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 842
  • Înscris: 24.06.2004
mda, e clar :)
scuze, aterizasem de pe topicul cu consum :/

#5
adris1919

adris1919

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.114
  • Înscris: 10.10.2006

View Postaproape0m, on Jul 3 2007, 14:57, said:

mda, e clar :)
scuze, aterizasem de pe topicul cu consum :/
np! ma bucur ca nu te-ai ofuscat si n-ai dat vreun raspuns de ala razboinic! inseamna ca mai avem sanse!
sa tra'!

#6
Curcubitaceu

Curcubitaceu

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 2.306
  • Înscris: 22.06.2007

View Postadris1919, on Jul 3 2007, 13:52, said:

sunt produse de cosmetica pentru automobile
Se gasesc si pe la Avon, Faberlic, Oriflame... :lol:

Tot ce este la tv cu teleshoppingu este teapa  <_<  De obicei gasesti aceleasi produse si in magazine, si cu preturi x3 mai mici...  -_-

#7
Marius3k

Marius3k

    Rechin de stepă, "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 18.677
  • Înscris: 14.03.2006

View Postadris1919, on Jul 3 2007, 13:52, said:

sunt atat de minunate, incat daca le cumperi, nici nu-ti mai trebuie masina, e suficient sa ai vs platinum.
Adris, mai bine duci masina la niste baieti care sa-ti faca un detailing exterior si ai scapat de belele!  Daca nu ma insel, cu tine am povestit mai demult ca ai ceva zgarieturi de la o spalatorie, nu? Lasa naibii draciile alea, ca sunt scumpe si fara rost!

#8
adris1919

adris1919

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.114
  • Înscris: 10.10.2006

View PostMarius3k, on Jul 4 2007, 12:08, said:

Adris, mai bine duci masina la niste baieti care sa-ti faca un detailing exterior si ai scapat de belele!  Daca nu ma insel, cu tine am povestit mai demult ca ai ceva zgarieturi de la o spalatorie, nu? Lasa naibii draciile alea, ca sunt scumpe si fara rost!

Deocamdata nu e cazul sa ma duc la experti, pt ca nu-i chiar atat de "deranjata" ! Vroiam doar ceva produse de intretinere, de protectie impotriva gainatului de porumbel, un antistatic, ceva, ca ma omoara praful (la doua ore dupa spalare zici ca n-am mai trecut pe la spalatorie de o luna).
Chestia cu micile zgarieturi lasate de laveta "labarilor" de la spalatorie mi-a trecut, odata cu primele doua luni de viata ale masinii, am inteles ca nu poate ramane "virgina" toata viata!

#9
adris1919

adris1919

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.114
  • Înscris: 10.10.2006
Ce naiba, numai eu ma uit la teleshopping?

#10
Marius3k

Marius3k

    Rechin de stepă, "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 18.677
  • Înscris: 14.03.2006
Cred ca da!
Pana una-alta, da o fuga pe la un hypermarket mai maricel si ia-ti de acolo un spray "bug&insects remover" niste "polishing wax" si ceva lavete fine.
Apoi, iti mai trebuie putin chef si ceva timp+bauturi racoritoade  :coolspeak:

#11
adris1919

adris1919

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.114
  • Înscris: 10.10.2006

View PostMarius3k, on Jul 12 2007, 15:34, said:

Cred ca asa voi face, la partea cu vizita la hypermarket, insa nu stiu ce sa zic de chef si mai ales de timp. Cred ca voi ramane doar la capitolul bauturi racoritoare! Cu alcool, evident, ca doar e week-end! B)

Editat de MAK, 13 iulie 2007 - 17:41.


#12
Marius3k

Marius3k

    Rechin de stepă, "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 18.677
  • Înscris: 14.03.2006
Ti-am taiat elanul? Acuma pe bune, oricand e util un spray d-ala si un wax o protejeaza foarte bine, daca e dat o data la 2-3 luni.
Eu am renuntat la idee, deoarece pregatesc masinii un full-respray. Adica o vopsesc. :D
Cu partea cu racoritoarele+ AL :coolspeak: nu stiu ce sa zic. O sa cam fiu sofer in week-end, asa ca nu ma prea bag, decat seara.

#13
alexvl

alexvl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 220
  • Înscris: 18.06.2007

View Postadris1919, on Jun 27 2007, 12:45, said:

Ma agaseaza in fiecare dimineata la tv, mosneagul ala care-si unge mereu masina cu solutia "minune". As fi curios daca a folosit cineva produsele respective.
Am cautat pe net si n-am reusit sa gasesc nimic altceva decat faptul ca au incercat si altii, ca si mine, sa afle informatii despre producator, importator, distribuitor. Concret? NIMIC!
De aceea lansez acest topic, doar-doar s-o gasi careva sa-i lamureasca pe cei interesati!
de ce te agaseaza in fiecare dimineata ? nu te mai uita, daca ti se pare agasant !

#14
tomycta

tomycta

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 980
  • Înscris: 22.07.2005
e vorba de produsele alea care chipurile iti scad consumul?? daca da la tine daca ai consum de 5% nu se mai merita, cat dai pe pastila atat faci economie si la carburant... mai mult de 10%, maxim 15% chinuit nu poti sa reduci consumul.

#15
adostar

adostar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 24
  • Înscris: 01.09.2004
Am luat eu vs platinum si vreau sa zic ca face minuni, la aceeasi bani gasesti numai sclipiciuri in comert...nu tot ce vedeti la teleshoping e tzeapa ! Ex: Razatoarea V este un produs excelent, cei care au o astfel de razatoare pot sa confirme.

#16
KO STELL

KO STELL

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 15
  • Înscris: 04.03.2007
SINCER SA FIU AS VREA SA CUMPAR SI EU VS PLATINUM DAR AM SUNAT LA NR. DE TEL DAT PE ECRAN SI E TOT TIMPUL OCUPAT. AI CUMVA ALT NR SAU O ADRESA CEVA?
Se aplica greu pe masina? Poti sa dai si alte amanunte daca tot l-ai folosit? Inlatura zgaraieturile ?

#17
PanzerProblem

PanzerProblem

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 38
  • Înscris: 16.09.2005
Intradevar VS Platinum chiar face totzi banii....Am folosit diverse sampoane si solutii de curatzat unele chiar scumpe dar nu se compara.
Gainatzul de pasare chiar uscat se ia foaret ushor nici nu se lipeste....praful parca nu se mai pune asha tare...iar solutia pentru geamuri e chair fenomenala se scurge apa imediat.
Am asteptat 5 saptamani sa-mi vina.  
....Toate cele bune ..

#18
KO STELL

KO STELL

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 15
  • Înscris: 04.03.2007
Are vreo tehnologie speciala de aplicare?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate