Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...
 RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...
 Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...
 

viata de licean...

- - - - -
  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#19
Clovis

Clovis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,215
  • Înscris: 24.04.2007
O sa-ti para si mai rau cand o sa iesi la pensie :lol:

#20
saby_bored

saby_bored

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 08.07.2007
nu stiu la ce licee ati fost voi de va pare rau ca terminati..dar eu de-abia astept..nu am vazut in viata mea stres mai mare decat la mine in liceu..din pacate nu pot sa spun care..k mai am la anu si termin..iar obsedatii aia ar fi in stare sa ma dea afara  :deadtongue:

#21
cristi7

cristi7

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,859
  • Înscris: 05.10.2005
Stai linistit ca nu iti dai seama ce fain ii in liceu pana nu il termini sau spre sfarsitul lui ;)

#22
wizzKid

wizzKid

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 13.08.2007
eu acuma intru la liceu .. cls a 9-a , sa vedem ce e de capu lui ;))

#23
phanisse

phanisse

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 18.07.2005
eu trec a 11 a si deja regret ca mai am doar 2 ani  :rolleyes: si nu, nu exagerez, ma simt de parca ieri eram a 9 a, desi s-au intamplat multe.

#24
ShadY

ShadY

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 30.06.2006
pana acum a fost aiurea :) ... mi-a placut mult mai mult scoala generala :)

#25
Fabian

Fabian

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,443
  • Înscris: 05.01.2007
S-a dus si liceul ... si a fost cea mai frumoasa perioda din viata mea ... Ce sa mai, a fost de nota 10! Atat de multe lururi de viata de invatat si atat de multe lucruri pe care nu le intelegeam ... o experienta unica!

Astept sa vad cum e in facultate acum! :D :P :P

#26
The_Napster

The_Napster

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,837
  • Înscris: 01.04.2005
Eu mai am 1 an de liceu... nu pot sa zic ca e extraodrinar, dar nici prea plictisitor nu e :)

#27
KodrutZ

KodrutZ

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,114
  • Înscris: 17.05.2006

View PostThe_Napster, on Aug 17 2007, 10:28, said:

Eu mai am 1 an de liceu... nu pot sa zic ca e extraodrinar, dar nici prea plictisitor nu e :)
Cu cit trece timpul, cu atit mai mult veti aprecia anii de liceu si colegii si profesorii pe care acum sint sigur ca nu ii apreciati la adevarata lor valoare. Eu fac acusi 10 ani de la terminarea liceului, asa ca nu va pot spune decit sa nu tratati cu nepasare perioada asta si oamenii linga care o petreceti, fiindca s-ar putea sa va para rau mai incolo.

#28
in_sevraj_dupa_acadele

in_sevraj_dupa_acadele

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 15.08.2007

View Postflipper4u, on Jun 11 2007, 20:09, said:

lucrurile frumoase terc repede... asa s-a intamplat si cu viata de licean.... a trecut atat de repede.... bine ca am apucat sa ma bucur din plin de aceste clipe minunate..... care au fost cele mai mari nebunii care le-ati facut in viata de licean???? sa vad ce ati facut si voi mai intai, apoi va povestesc si ce tampenii am facut eu... :)))


sunt sigura ca si mie o sa-mi para rau.eu mai am inca un an si vreau sa profit din plin de el.cel mai dor o sa-mi fie dor de colegi si tampenile pe care le faceam. :confuzzled:

#29
NoWings

NoWings

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 12.09.2007
Insa nu putem ramane copii toata viata. :)

#30
_anathema_

_anathema_

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 24.07.2007
eu sincera sa fiu... in liceu nu m-am simtit deloc bine. chiar a 9a a fost cel mai greu an pentru mine. acuma ca mai e un an si gata, imi pare rau doar pentru varsta... ca o sa trebuiasca sa plec de acasa la faculta si o sa trebuiasca sa platesc facturi alea alea... si ca nu mai e scoala... in sensul ca ti-ai ales un drum si esti pe propria raspundere. nimeni nu te mai impinge de la spate sa inveti... cam fiecare pentru sine...
dar incerc sa fiu optimista si sa-mi zic ca "the best times are yet to come" si vorba aia: cei care in liceu erau "populari" si alea alea o sa traiasca toata viata gandindu-se la ce-a fost...

#31
Talkabout

Talkabout

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,691
  • Înscris: 20.09.2006
in cazul meu liceul a fost stresant de tot, abia asteptam sa scap si de profi, si de colegi, si de tot ce se cheama LICEU. acum intru in anu 2 de facultate, si aia da viata, spre comparatie cu liceul. n-o sa-mi para rau niciodata de liceu, nici de colegi. nu ma mai intereseaza nimic, decat viitorul meu. atat.

p.s. pe unii profi imi vine sa ma razbun, dar gasesc eu momentul potrivit

#32
flipper4u

flipper4u

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 386
  • Înscris: 18.08.2006
wow... pacat ca nu ait avut parte de distractie in anii de liceu.. la ce facultate sunteti?

#33
deena01

deena01

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 21.08.2007
of ! topicul asta ma face sa devin nostalgica :(

View PostBobby_ro, on Jun 11 2007, 20:15, said:

Eh, lasa ca vin altele si mai frumoase in facultate B)

pana acum si eu sunt da acord.
dar fiecare perioada are farmecul ei.
nu prea poti compara liceul cu facultatea :). eu , cel putin , nu pot .

#34
ccrst

ccrst

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 146
  • Înscris: 11.07.2007
Cred ca la mine a sa fie cam aiurea, ca am in clasa in loc de fete in marea majoriate uratenii (uneori cu crengi). Dar gasesc eu ceva de facut, doar am 4 ani la dispozitie (poate ma transfer, ca oricum profilul ala nu e de mine, vroiam mate info ca sa pot sa ma duc la facultatea de informatica)

#35
Lucian_M

Lucian_M

    - membru glumeț -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,408
  • Înscris: 09.09.2006
Voi nu ati invatat la scoala sa incepeti propozitiile cu litera mare?! Pe care ii mai vad ca nu se conformeaza am sa le ridic nivelul cu cateva procente! Valabil pentru cei de mai sus- inafara de @ccrst.

#36
eddie91tm

eddie91tm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,048
  • Înscris: 04.02.2007

View Postflipper4u, on Jun 11 2007, 20:09, said:

lucrurile frumoase terc repede... asa s-a intamplat si cu viata de licean.... a trecut atat de repede.... bine ca am apucat sa ma bucur din plin de aceste clipe minunate..... care au fost cele mai mari nebunii care le-ati facut in viata de licean???? sa vad ce ati facut si voi mai intai, apoi va povestesc si ce tampenii am facut eu... :)))

Adevarul e ca frumoasele si memorabilele momente din timpul liceului sunt eclipsate de calvarul notelor si a medilor .

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate