Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta
 Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 

Ombladon - Explicit Lyrics

- - - - -
  • Please log in to reply
53 replies to this topic

#37
Indianu

Indianu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,322
  • Înscris: 21.08.2003
asteptam sa vede..inca ceva..stii unde se pot gasi tricouri comoplet negre?fara sa scrie nik

#38
BIGphAntom

BIGphAntom

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 30.11.2001

Quote

Originally posted by indianu
asteptam sa vede..inca ceva..stii unde se pot gasi tricouri comoplet negre?fara sa scrie nik
eu am gasit la METRO, dar nu am gasit in BV  unde sa pun ceva pe ele :(

#39
Indianu

Indianu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,322
  • Înscris: 21.08.2003
revenind la subiect...am mai gasit zilele astea niste mp3 de la parazitii vechi vechi..
ex oda strazii,porcarie,in jur(prima melodie)..si multe dintre mp3 astea is facute in featuring cu Vexxatu-Vex sau Rimaru :) is deajuns de misto pacat ca pe atunci foloseau magnetofonul

#40
Guest_LywyU_*

Guest_LywyU_*
  • Grup: Guests
  • Înscris: --
hmmm...un titlu sugestiv, un album super, nu doar cateva injuraturi care"suna'n coada". Ma asteptam sa critice societatea, regimul "democratic" si coruptia, dar marturisesc ca nu ma asteptam sa fie asha de reusit...din fericire, m'am inshelat... auditie placuta

#41
Indianu

Indianu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,322
  • Înscris: 21.08.2003
@bigphantom...misto tricoul tau...si avatarul...cat ai dat ca sa iti faci?

#42
BIGphAntom

BIGphAntom

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 30.11.2001

Quote

Originally posted by indianu
@bigphantom...misto tricoul tau...si avatarul...cat ai dat ca sa iti faci?


avatarul eu l-am facut

si tricoul - il am aproape asa , dar pe alb: 30k lei folia + printatul + curentul de la fierul de calcat :)

tricoul era din stoc!

#43
Indianu

Indianu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,322
  • Înscris: 21.08.2003
oricum ti-0 iesit misto misto...sa il porti sanatos..
p.s du-te pana la sediul Cna cu tricoul asta :drac: :)

#44
BIGphAntom

BIGphAntom

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 30.11.2001

Quote

Originally posted by indianu
oricum ti-0 iesit misto misto...sa il porti sanatos..
p.s du-te pana la sediul Cna cu tricoul asta :drac: :)
nu are rost, eu ce fac ma plimb cu el prin oras sa vada exact LUMEA, pacat ca sunt unii prosti care nici acum nu stiu cine e PILIF, sau FILIP :(

#45
Indianu

Indianu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,322
  • Înscris: 21.08.2003
nah nu toti asculta parazitii...  pilif=ralu filip

#46
Miricu

Miricu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 13.06.2004
Sa te impresioneze videoclipul Ombladon - Egali din nastere din cauza "efectelor de gen Matrix"..... m-am gandit ca poate e o gluma prea buna ca sa ma prind si yo... cand colo... nu.

#47
Indianu

Indianu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,322
  • Înscris: 21.08.2003
"cand colo" ce ai vrut sa zici?

#48
MoWeed2

MoWeed2

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 01.07.2004
Condeoleante ii un super ablum fiind considerat unul din cele mai bune albume hip hop lansat vreodata in Romania....
cel care apare la inceputul videoclipului Jos Cenzura(si piesa acesat imi place) ii Larry Flint care a acceptat rugamintea celor de la parazitii si din cauza faptului ca in Romania Cativa reprezentanti al unui cult religios au dat foc revistei in Piata Cosmonautilor in semn de protest....
mie personal mi se pare mai bun albumu lui ombadon decat cel al lui Cheloo oricum in toamna apare cel al lui FDD

#49
BIGphAntom

BIGphAntom

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 30.11.2001

Quote

Originally posted by Miricu
m-am gandit ca poate e o gluma prea buna ca sa ma prind si yo... cand colo... nu.
  

Quote

Originally posted by Indianu
"cand colo" ce ai vrut sa zici?


asa e o vorba pe aici prin ardeal, cand colo ~= DAR (asa in mare), eu asa inteleg, si sunt "de prin zona"

#50
rapperitza

rapperitza

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 09.08.2004

Quote

Originally posted by DanyBoss
"Rapperi Albi Concep Legal Avertismente", adica RACLA.

eu stiu ca tipii de la R.A.C.L.A isi schimbau sensul prescurtarii "R.A.C.L.A." la lansarea fiecarui album...una dintre ele ese "Rime Alese Care Lovesc Adanc"

si despre Obladon....ii iubesc muzica...se ridica cu mult desupra lui Cheloo....dar sa recunoastem...impreuna sunt k`lumea....si dak mai vine si raku....e super bine....

de la cheloo imi place mult "sindromul tourette"..."probabil ca acum cheloo vrea sa`nvetze....."..ca are ce invata d laombladon
parerea mea e c toate lui ombladon sunt super ....nu as putea realiza un top al lor....pot spune ca "momentele publicitare"...m`au pus pe jos .."berea cavou....rece ca..MORTU"...si "lectii particulare"...iubesc melodia asta

#51
rapperitza

rapperitza

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 09.08.2004

Quote

Originally posted by Indianu
probabil avem aceeasi sursa danyboss :)
in fine...eu acum nu imi aduc aminte ce melodie e aia in care zice cheloo parca "nicu plus aneta egal pedofilie" stie cineva in ce melodie apare asa ceva?


melodia se numeste "Te sparg la buci"

#52
Indianu

Indianu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,322
  • Înscris: 21.08.2003
@rapperitza am aflat si eu intre timp cum se cheama.merci oricum.
am vrut sa stiu si eu cum se cheama piesa dar am rezistat pana la un punct si atunci am decis sa ascult toata discografia Parazitii (am tot plus niste chestii TOP SECRET) si am aflat.

#53
7zile

7zile

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 27.10.2005
Cred ca ai dreptate . Condoleantze " Cel mai bun album " . Shaii astia de la Parazitii au luat amploare cu ultimile 2 albume . :) Oricum imi place muzica lor da ii consider niste fakeri ! :) Parerea mea !  :peacefingers:

Attached Files



#54
toXXik

toXXik

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 528
  • Înscris: 22.02.2005

Quote

Ce trebuia sa-l bage pe si boul ala de Uzzi?
HAHAHA. BRAVO!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate