Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 

ce banca acorda cel mai avantajos credit ipotecar?

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
fmcareeste

fmcareeste

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 21.08.2006
vreau sa fac un imprumut la banca in vederea cumpararii unui apartament. Din experienta voastra anterioara sau de prin auzite care banca ar avea cele mai avantajoase conditii, dobanzi etc.? Mie unuia mi s-a parut interesanta oferta bancii alpha bank, dar bineinteles ca nu am avut timp sa trec pe la toate bancile sa fac o comparatie pe ansamblu.

#2
fmcareeste

fmcareeste

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 21.08.2006
ya write! 14,1 % la euro inseamna enorm

#3
ddumyy

ddumyy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,126
  • Înscris: 24.08.2005
Posteaza la Money & Business, s-ar putea sa primesti mai multe pareri decat aici

#4
carman

carman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,583
  • Înscris: 06.02.2006

 fmcareeste, on May 31 2007, 23:14, said:

vreau sa fac un imprumut la banca in vederea cumpararii unui apartament. Din experienta voastra anterioara sau de prin auzite care banca ar avea cele mai avantajoase conditii, dobanzi etc.? Mie unuia mi s-a parut interesanta oferta bancii alpha bank, dar bineinteles ca nu am avut timp sa trec pe la toate bancile sa fac o comparatie pe ansamblu.
eu am trecut de curand prin "experienta" asta si am ales BT. totusi,treci pe la mai multe banci si fa-ti o simulare de rate si ce conditii de acordare au...

#5
xbladex

xbladex

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 16.01.2007
http://www.conso.ro/...ite_consum.html

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate