Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

O provocare

* * * * * 1 votes
  • This topic is locked This topic is locked
926 replies to this topic

#397
heartu

heartu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,690
  • Înscris: 06.03.2021
S-au dus vremurile când forumurile făceau prăpăd, îmi aduc aminte că după anul 2000 apăreau forumuri ca ciupercile după ploaie... sute de mii, milioane de oameni frecventau aceste forumuri. A fost o nebunie, însă nu era decât un trend (ca și MIRC-ul dealtfel), odată cu apariția rețelelor de socializare și al companiilor de streaming (care îți aduc filmul în casă), vremea forumurilor a apus, subiectele s-au epuizat, interesul a scăzut, alte necesități au apărut în viețile oamenilor... :(

Edited by heartu, 11 January 2023 - 14:27.


#398
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,552
  • Înscris: 16.03.2004
Adevărat, Heartu, dar dacă vii totuși pe forumul meu, având în vedere că deja ți-am făcut contul, cu numele tău, vei avea ocazia de a o cunoaște pe sora mea, Lily, care este creștină. Pot să vă fac cunoștință chiar eu!👍 Este mai bondocuță așa, și cam plinuță, dar are un suflet deosebit...🙆💁🙋🧏

Aici îți cam pierzi vremea, colega Megara este deja într-o relație! Așa că...😶🤗😇

#399
heartu

heartu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,690
  • Înscris: 06.03.2021
👍

 dark, on 11 ianuarie 2023 - 16:42, said:

Aici îți cam pierzi vremea, colega Megara este deja într-o relație! Așa că...😶🤗😇

Eu nu intru pe forum pentru a-mi căuta perechea, ci pentru a face schimb de idei (așa îmi vin altele noi sau aflu altele noi - secretul constă în a ști să faci legături între informațiile pe care le deții și cele noi), legat de Megara, eu nu o cunosc și nici nu am vreo intenție de a o cunoaște (de o relație nici nu poate fi vorba), ce știu despre ea, este faptul că e cultă, inteligentă și cu bun simț... în rest, habar nu am! :habarnam:

#400
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,552
  • Înscris: 16.03.2004

 heartu, on 11 ianuarie 2023 - 16:48, said:

Eu nu intru pe forum pentru a-mi căuta perechea

Dar poate...poate că este o "ea" care te caută...pe tine!Posted Image
Bine, am înțeles, pe Megara o tăiem de pe listă, dealtfel este și o metalistă înrăită, nu ai tu nevoie de așa ceva...Posted Image

[ https://media2.giphy.com/media/ZcifzqiIICKIg/giphy.gif?cid=ecf05e479f5xtk1dj6gbuh1t7g2zqdnetdyeknda9koo2yhj&rid=giphy.gif&ct=g - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by dark, 11 January 2023 - 17:07.


#401
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,552
  • Înscris: 16.03.2004
Oricum, trebuie, deci chiar trebuie să-ți găsim și ție o soră drăguță, dar mai ales de încredere... noi toți aici suntem așezați la cășile noastre, cu copii, unii avem nepoți, chiar și strănepoți...
Deci... poate Lily, poate altă soră, vedem...Posted Image

#402
heartu

heartu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,690
  • Înscris: 06.03.2021
🙂

#403
Paco_ste1

Paco_ste1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,462
  • Înscris: 19.03.2022

 dark, on 11 ianuarie 2023 - 17:42, said:

Oricum, trebuie, deci chiar trebuie să-ți găsim și ție o soră drăguță, dar mai ales de încredere... noi toți aici suntem așezați la cășile noastre, cu copii, unii avem nepoți, chiar și strănepoți...
Deci... poate Lily, poate altă soră, vedem...Posted Image
Asta e provocarea pe anul asta ?
Nu cumva vrei sa faci schimbare de sex si sa te dai drept femeie nemaritata ?Posted Image

#404
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,552
  • Înscris: 16.03.2004

 Paco_ste1, on 11 ianuarie 2023 - 18:50, said:

Asta e provocarea pe anul asta ?
Nu cumva vrei sa faci schimbare de sex si sa te dai drept femeie nemaritata ?Posted Image

Nu va fi cazul, atâta timp cât o pot băga pe Lily, soră-mea, la înaintare!Posted Image
Am vorbit cu ea la telefon și mi-a spus în felul următor: da, vrea să-l cunoască pe fratele Heartu, dar numai după ce el va face cel puțin 50 de mesaje pe Forumul ateilor, unde este și ea administratoare și co-proprietară.Posted Image

#405
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,552
  • Înscris: 16.03.2004
... și, fie vorba între noi, ei îi trimit toți banii care se fac din publicitatea administrată de forumul nostru, că e singură și ea la Brașov, ba are ba n-are serviciu, bărbat nu are... se descurcă greu și distanța până la ea este mare, ca să o pot ajuta eu când are nevoie...Posted Image

#406
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,552
  • Înscris: 16.03.2004
Dragă Grateful, dacă te hotărăști să-ți faci cont pe forumul meu, la care eu sunt Administrateur, îți promit postul de ”moderator general”, în locul lui Opincariu Ana Maria, care nu a scris decât 4 mesaje și nu moderează nimic! :dontgetit:
Sunt nemulțumit și vreau să o destitui din funcție pe Opincariu Ana Maria! :unsure:

#407
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,552
  • Înscris: 16.03.2004
[ https://i.ibb.co/Qb5T5S9/Clipboard01.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Fix cu acest mesaj, i-am dat lui Mario Bril, lovitura de grație, trecând în fața sa!

Posted Image

#408
Sfantul Jakob

Sfantul Jakob

    membru anodin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,220
  • Înscris: 26.01.2007
Darkule, ești mare!
Posted Image

#409
heartu

heartu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,690
  • Înscris: 06.03.2021

 dark, on 18 februarie 2023 - 08:01, said:

[ https://i.ibb.co/Qb5T5S9/Clipboard01.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Fix cu acest mesaj, i-am dat lui Mario Bril, lovitura de grație, trecând în fața sa!

Păi eu cred că Mario nu mai e printre noi, că dacă era, nu mai jucai tu pe masă și nici nu-l ajungeai vreodată la numărul de mesaje... și oricum, fără supărare, nici tu și nici eu nu suntem la nivelul de erudiție la care era Mario, probabil doar Logic să fie la nivelul ăla...

No offence! :(

Edited by heartu, 18 February 2023 - 12:39.


#410
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,552
  • Înscris: 16.03.2004
Logic îi depășește pe toți, dar Mario pe mine nu m-a convins de nimic! Dpdv. al studiului Bibliei sau ... chiar din perspectivă religioasă ortodoxă, Mario era un mare habarnist!

Edited by dark, 18 February 2023 - 13:16.


#411
heartu

heartu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,690
  • Înscris: 06.03.2021

 dark, on 18 februarie 2023 - 13:14, said:

Logic îi depășește pe toți, dar Mario pe mine nu m-a convins de nimic! Dpdv. al studiului Bibliei sau ... chiar din perspectivă religioasă ortodoxă, Mario era un mare habarnist!

Asta este părerea ta personală! Normal că dacă ai lipsit în perioada aia în care se discuta la un alt nivel, nu ai cum să-ți dai seama de realitate...

#412
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,552
  • Înscris: 16.03.2004

 heartu, on 18 februarie 2023 - 13:26, said:

Asta este părerea ta personală! Normal că dacă ai lipsit în perioada aia în care se discuta la un alt nivel, nu ai cum să-ți dai seama de realitate...

Eu sunt de la începuturile acestui forum și știu totul. Faptul că am lipsit, a fost pentru că m-am apucat de studiat serios Biblia!

#413
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,552
  • Înscris: 16.03.2004

 heartu, on 18 februarie 2023 - 13:26, said:

perioada aia în care se discuta la un alt nivel

Acum este această perioadă, la care se discută la ”un alt nivel”, fiindcă datorită mie nivelul discuțiilor s-a ridicat considerabil. Chiar am fost felicitat personal de echipa de Administratori ai acestui forum și mi s-au promis pe viitor și unele funcții de moderare, datorită acestei contribuții cu totul speciale din partea mea. I-am spus asta și logodnicei mele, Franny, s-a bucurat, m-a încurajat, a zis că dacă ar cunoaște limba română, s-ar înscrie și ea pe acest forum și ar combate pe toți așa zișii religioși închipuiți care... de fapt, habar nu au ce scrie în propria lor Biblie! Și același lucru mi l-au spus și câțiva participanți - comentatori la discuțiile fulminante pe care le purtăm de câteva săptămâni, din Vechiul testament, pe blogul iubitei mele, mai ales din partea jmt-iștilor...Posted Image

#414
heartu

heartu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,690
  • Înscris: 06.03.2021
Vise umede... :nonobad:

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate