Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 

GPS pe p990i

- - - - -
  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#19
benny

benny

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 273
  • Înscris: 14.08.2003

View Postraduci, on Jun 1 2007, 07:47, said:

A aparut Tom Tom pt UIQ3 detalii aici. . Daca reuseste cineva sa-l instaleze poate revine cu un feedback. Navigatia si un client VoIP sunt singurele care ma opresc sa trec la un P990i.

Linkul nu e functional. Ai altul? Eu am incercat cateva variante de TT chiar si de Route66 dar, ba au fost expirate, ba nu au fost compatibile.... Multe sunt variantele de Simbian (P990)... Dincolo la WM sunt mai putine....Pacat ca nu fac telefoane cu radio RDS si pe WM...

Edited by benny, 29 November 2007 - 12:09.


#20
adrian_dag

adrian_dag

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 16.06.2008
Salut.Sunt nou in ale telefoanelor cu sisteme de operare,si de aceea va rog sa-mi spuneti si mie pagina de net exacta de unde pot descarca un soft GPS pentru S-E P990i,si sa-mi mai spuneti si cum se instaleaza,k sincer nu ma pricep.Astept raspunsuri tot aici sau pe mass la adrian_dag.Va rog mult ajutati-ma....

#21
subarufan

subarufan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,615
  • Înscris: 20.09.2006

View Postadrian_dag, on Jun 16 2008, 18:40, said:

Salut.Sunt nou in ale telefoanelor cu sisteme de operare,si de aceea va rog sa-mi spuneti si mie pagina de net exacta de unde pot descarca un soft GPS pentru S-E P990i,si sa-mi mai spuneti si cum se instaleaza,k sincer nu ma pricep.Astept raspunsuri tot aici sau pe mass la adrian_dag.Va rog mult ajutati-ma....

Quote

Downloadezi si instalezi in tel pozitiile 3, 5 si 6.

#22
adrian_dag

adrian_dag

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 16.06.2008
SUBARUFUN    multumesc mult.Mai am doua rugaminti la tine: Da-mi adresa de unde pot downloada harti pentru acest program si sa-mi spui si cum se instaleaza.Si 2 daca imi potzi spune ce tip de receptor GPS imi trebuie acum(unul special sau oricare receptor GPS?) .Multumesc anticipat.

#23
subarufan

subarufan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,615
  • Înscris: 20.09.2006

View Postadrian_dag, on Jun 17 2008, 21:38, said:

SUBARUFUN    multumesc mult.Mai am doua rugaminti la tine: Da-mi adresa de unde pot downloada harti pentru acest program si sa-mi spui si cum se instaleaza.Si 2 daca imi potzi spune ce tip de receptor GPS imi trebuie acum(unul special sau oricare receptor GPS?) .Multumesc anticipat.
A doua rugaminte - incep cu ea: softul functioneaza cu ORICE receiver gps pe bluetooth, indiferent de brand. Dar...nu este free
Prima rugaminte: nu o sa gasesti asemenea indicatii pe acest forum. Este interzis prin regulamentul forumului. De instalat...se instaleaza foarte usor, cu conditia sa le ai.

#24
adrian_dag

adrian_dag

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 16.06.2008
SUBARUFUN........ce inseamna k nu este free?Adica Receptorul nu este free,sau dupa ce imi iau receptor imi va lua bani sa folosesc GPS-ul(intreb ptr k stiu k e prin bluetooth,nu prin internet)?Si apropo un site de unde pot comanda un Receptor GPS ieftin si bun stii?Multumesc k imi respunzi la intrebarile mele.

#25
subarufan

subarufan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,615
  • Înscris: 20.09.2006

View Postadrian_dag, on Jun 18 2008, 10:48, said:

SUBARUFUN........ce inseamna k nu este free?Adica Receptorul nu este free,sau dupa ce imi iau receptor imi va lua bani sa folosesc GPS-ul(intreb ptr k stiu k e prin bluetooth,nu prin internet)?Si apropo un site de unde pot comanda un Receptor GPS ieftin si bun stii?Multumesc k imi respunzi la intrebarile mele.
Softul in sine nu este free. Cand cumperi (softul) obtii si un cod de deblocare a lui astfel incat sa poata folosi orice GPS. Altfel, functioneaza numai cu GPS Garmin (care se cumpara cu tot cu soft). Daca achizitionezi softul separat codul respectiv face ca softul sa 'vada' si gps-uri non-garmin, ca de exemplu nokia sau holux sau altele. Un receiver gps bluetooth mult folosit este NOKIA ld3w.
Nu se plateste trafic internet sau altceva de genul asta

Edited by subarufan, 18 June 2008 - 10:44.


#26
filipxxx

filipxxx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,920
  • Înscris: 25.04.2006

View Postadrian_dag, on Jun 18 2008, 10:48, said:

SUBARUFUN........ce inseamna k nu este free?Adica Receptorul nu este free,sau dupa ce imi iau receptor imi va lua bani sa folosesc GPS-ul(intreb ptr k stiu k e prin bluetooth,nu prin internet)?Si apropo un site de unde pot comanda un Receptor GPS ieftin si bun stii?Multumesc k imi respunzi la intrebarile mele.

Te vad mai profan in ale GPS-urilor ca sa zic asa.  B) Daca vrei sa faci totul legal pur si simplu contacteaza un reprezentant Garmin in Romania si te rezolva oamenii. Daca nu, citeste intai pe alte forumuri (d-alea cu warez in coada :P ) fii sigur ca ai inteles ce zic aia pe acolo si apoi apuca-te de achizitii. Pe forumul asta nu te va ajuta nimeni sa pui Garminul spart, eventual pe PM daca are cineva atat timp.

#27
lucian28

lucian28

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 09.03.2008
shi pe mine cine ma ajuta cu un soft spart pentru un p1i, nu gasesc nicaieri shi recunosc ca nu le am shi nu le am cu gps-urile...

#28
adrian_dag

adrian_dag

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 16.06.2008
Cum se instaleaza TOmtom6 pe telefon(p990i)?Vreau amanuntit daca ma poate ajuta cineva.Sau daca nu stie nimeni cum,macar poate stiti de unde iau un soft(free) care sa mearga cu un receptor GPS si acre sa aiba si harta romaniei.Astept raspuns.....

#29
subarufan

subarufan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,615
  • Înscris: 20.09.2006

View Postadrian_dag, on Jun 19 2008, 22:05, said:

Cum se instaleaza TOmtom6 pe telefon(p990i)?Vreau amanuntit daca ma poate ajuta cineva.Sau daca nu stie nimeni cum,macar poate stiti de unde iau un soft(free) care sa mearga cu un receptor GPS si acre sa aiba si harta romaniei.Astept raspuns.....
Adrian, cu tot respectul...pe p990i nu ai ce sa pui ca lumea decat garmin xt. Asta ca sa aiba si o harta a Romaniei buna. TomTom este la pamant in Romania...la fel si Route66...nu au harti, decat ptr Bus si Timisoara. Te org sa intelegi bine, nu ca sunt softurile proaste (TomTom este chiar 'rege' in Europa) dar NU in Romania

#30
adrian_dag

adrian_dag

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 16.06.2008
SUBARUFUN......multumesc ca mereu ma ajuti cu sfaturi importante.Oricum vreau sa stiu cum se instaleaza Tomtom6 k voi pleca in Italia curand si nu vreau sa ma pierd pe acolo.Astept sa-mi raspunda cineva,dar amanuntit si poate ma ajuta si cu alte softuri si harti ptr P990i.Multumesc

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate