Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Aragaz cu plita pe gaz si cuptor ...

Cablu FFC

Poco F6/F6 Pro

Scurgere catre hazna
 De la 24V la 5V DC?

Deducere TVA

Intalnire cu un tip de pe tinder ...

Open WRT nu sincronizeaza ceasul ...
 salariu plafonat

sistem actionare electrica pentru...

Sfaturi achizitie auto ~10k€

ICC/ICM soft monitorizare si cont...
 Recomandare ipad

Ce fel de disc pentru acest circu...

Windows 11 24H2 pe release?

Intrebare motor auto
 

Ford Focus

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
KomandantuR

KomandantuR

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 14.05.2007
Salut!

Sunt si eu "nou" pe aici! Am achitat si eu avansul pt un Ford Focus Trend Collection 1.6i, 100 CP 5 usi, pe benzina. Trebuie sa vina intr-o luna. E o promotie la 12095 euro + TVA. Ca dotari ar fi (in plus fata de cele obisnuite) airbag-uri laterale, radio-cd 6 difuzoare cu comenzi pe volan, volan imbracat in piele cu insertii cromate, computer de bord, pilot automat, vopsea metalizata, oglinzi electrice si incalzite, in culoarea caroseriei, bandouri, spoilere si grila in culoarea caroseriei, proiectoare ceata, torpedou iluminat si refrigerat, inchidere centralizata cu telecomanda, climatizare dubla. Singurele "minusuri" fata de oferta initiala, am frane pe tambur pe spate si nu pe disc, si nu am inele ancorare marfa la portbagaj. Dar pt asta le-am cerut covorase gratis. Au zis OK si in plus imi ofera pachetul cu trusa, extinctor, triunghi si vesta (desi cred ca ala oricum era gratis, nu?) In mare cam asta ar fi. Sper sa fie totul OK. Mai am o tzara de asteptat. Va doresc tuturor calatorii placute si fara incidente.

KomandantuR

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate