Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...
 RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...
 Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...
 

sagem my411v Hagi

- - - - -
  • Please log in to reply
103 replies to this topic

#73
raul.costan

raul.costan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 29.09.2007

View PostHoria Sima, on Jun 13 2007, 12:49, said:

am io dar sunt mono macar sunt originale:P
:coolspeak:
Salut ma intereseaza pe mine castile chiar daca sunt mono. Spune cat vrei pe ele si metoda de a intra in posesia lor...
[email protected] sau ID: costan_raul

#74
andrei_dontu

andrei_dontu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 117
  • Înscris: 31.03.2007
sal. am si eu un sagem de 4 zile si am probleme cu semnalul... incearca sa ma sune cineva si ii intra mesageria, iar mesajele le primesc cu ore intarziere...trebe sa ma duc la service cu el (am mai avut un sagem myx6-2 si nu am avut probl deloc cu el)

#75
morko_alex

morko_alex

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 15.08.2006
ce fel de card e asta transflash? ca eu am incercat cu un microsd de 128 care merge pe nokia si nu l-a recunoscut...?

#76
anndyy

anndyy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 05.10.2007

View Postconnectorxp, on Jul 19 2007, 15:07, said:

Nu , my411V/411x are mufa de la my700x/600x/800x , etc .
vreau si yo sa cumpar casti pt my411v si ca arate cat mai bine plsss ajutati-ma...id:anndyy_92

#77
Helen_Skid

Helen_Skid

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 15.10.2007
hey, am eu un handsfree de sagem my411x :) dar il vand numai impreuna cu incarcatorul. am avut sagem cumparat de la orange si mi-a fost furat iar acum incerc sa scap de accesorii. deci e cineva interesat?
P.S. sunt din iasi

Edited by Helen_Skid, 15 October 2007 - 12:36.


#78
aurashooo

aurashooo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 24.05.2007
pentru cei interesati de telefon, un click mic http://forum.softped...howtopic=301896

#79
Evadat

Evadat

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 19.12.2007
Salutari fratilor .. mi-am luat si yo ieri telu ... Sagem my411v ... de la voda si ... la liber l-am luat cu 84 de euro = 300 RON ... e ... se merita sa zic aja .. doar k nu are casti la el ... ( aiurea) ... ptr cei cu intrebari despre card .. MicroSD ... si merge si de 2 gb ...numai stiu ce sa zic ... dak gasiti casti ptr el ... dak puteti sa imi spuneti si mie de unde si cu cat ... va multumesc ... SALUT ...

#80
drbogdanro

drbogdanro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 29.12.2007

View PostHelen_Skid, on Oct 15 2007, 12:34, said:

hey, am eu un handsfree de sagem my411x :) dar il vand numai impreuna cu incarcatorul. am avut sagem cumparat de la orange si mi-a fost furat iar acum incerc sa scap de accesorii. deci e cineva interesat?
P.S. sunt din iasi
mai ai handsfree-ul si incarcatorul de sagem 411X ?e la fel cu cel de 411v de ls vodafone?cat vrei pe ele (daca le mai ai).multumesc anticipat

#81
drbogdanro

drbogdanro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 29.12.2007

View PostHelen_Skid, on Oct 15 2007, 12:34, said:

hey, am eu un handsfree de sagem my411x :) dar il vand numai impreuna cu incarcatorul. am avut sagem cumparat de la orange si mi-a fost furat iar acum incerc sa scap de accesorii. deci e cineva interesat?
P.S. sunt din iasi
mai ai handsfree-ul si incarcatorul de sagem 411X ?e la fel cu cel de 411v de ls vodafone?cat vrei pe ele (daca le mai ai).multumesc anticipat. email: [email protected] eu sunt tot din iasi asa ca ne-am putea intalni.

#82
roby_bistrita

roby_bistrita

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 27.12.2007
Vand Sagem my411v Hagi cu 8 luni garantie....stare foarte buna....cu incarcator !
  Multumesc !

#83
x_haos

x_haos

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 13.12.2007

View PostGeorg, on May 18 2007, 00:26, said:

Nu am apucat sa fac poze telefonului, dar arata mult mai bine decat ma asteptam. De baterie nu prea pot sa iti zic, pentru ca l-am tinut numai cu btoohtu deschis si l-am frecat prea mult ca sa imi dau seama cat ar tine bateria in conditii normale. Playerul de melodii e ok, dar nu poti sa il pui in background, ca la 700x; melodiile se aud foarte bine la difuzor (nu am casti... inca!  :cursing: ). Displayul nu e prea stralucit, nici la propriu, nici la figurat. Pt banii astia (am dat 10$ la abonament si e 99$ la liber) mi se pare un telefon excelent. [oricum, dupa zappu 110 pe care l-am avut (cel mai prost telefon din lume, cu mana pe inima!), orice telefon ar fi fost bun... si totusi sunt multumit de noua achizitie]. Uite si o poza cu un copac...


#84
x_haos

x_haos

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 13.12.2007
am facut si eu niste poze cu el sunt un posesor il am de cand a aparut asa ca stiu cate ceva despre el,dar nici eu nu am gasit casti pt el am cautat pe net erau mult prea scumpe la magazine nici atat,mai ales in zona in care stau eu.Cablu de date am gasit chiar la vodafone:D
SIII uitati si o poza facuta cu el

Attached Files



#85
veeeyepee

veeeyepee

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 01.09.2007
salutare! am si eu o problema cu my411v...nu pot sa stabilesc o legatura bluetooth PC-sagem...cu bluesoleil nu merge....are cineva vreo idee ce as putea sa fac? :ewwpu: .....aa...si inca nu au aparut casti pt telu` asta?? :frust: :frust:  ....ms..

#86
bebelusa88

bebelusa88

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 09.02.2007

View Postveeeyepee, on Feb 14 2008, 16:23, said:

salutare! am si eu o problema cu my411v...nu pot sa stabilesc o legatura bluetooth PC-sagem...cu bluesoleil nu merge....are cineva vreo idee ce as putea sa fac? :ewwpu: .....aa...si inca nu au aparut casti pt telu` asta?? :frust: :frust:  ....ms..

eu am un usb-multicardreader...si poti sa bagi muzica , imagini, jocuri am incercat dar imi da o eroare ce conectare (server) si nici eu nu stiu cum se face (cred k trebuie wap-ul activat), iar video am incerkt ceva filmulete si video in 3gp dar imi da mesajum"refuzat"....

Am postat pe un site unde zicea k are cati pentru tolefoane si l-am intrebat si de modelul my411v Hagi si mi-a zis foarte clar k pentru acest telefon nu exista casti nici in bucuresti dar nici in tara.

Asa k vine eu cu intrebarea...castile de la my700x/600x/800x le-a incercat cineva? chiar merg la tel asta? pls am incercat in toate partile...cineva mi-a mai zis ceva de un bT cu handfree park si asta m-ar costa cam 60 RON...alte idei?pls...

#87
tristanduchamp

tristanduchamp

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 223
  • Înscris: 15.02.2008

View PostGeorg, on May 12 2007, 22:45, said:

M-ar interesa telefonul, are caracteristici care par ok (mai ales la prestul asta). Nu am apucat sa trec pe la vodafone sa il butonez, dar chiar si asa, m-ar interesa si alte pareri. Oricum, cred ca nu sunt singurul... Multumesc anticipat!


salut, am eu unul de vanzare

Sagem 411V, Nou in Cutie cu toate hartiile, nefolosit luat de la Vodafone, garantie 2 ani, februarie 2010!

in cutie vine numai cu incarcator si manuale si garantie! asa al vand la Vodafone!

are un cunoscut si e f multunmit de el, mai ales la banii astia!

un telefon foarte reusit, cu multe fuctii pe care ar trebui sa platesti dublu la alt nume de telefon:


camera foto si video
player musica ( mp3, etc..)
Slot card memorie (Micro-SD) !!
GPRS
Bluetooth
Browser Internet
Compatibil LIVE!
Tri band ( world phone!)
....


225 ron

[email protected]

#88
Costy-is

Costy-is

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 657
  • Înscris: 02.10.2005
Am luat si eu unul astazi de la Vodafone insa am o problema, nu aveam cartela la mine cand l-am cumparat si acum acasa nu pot sa il deschid, ca tipa de la magazin mi l-a dat in cutie cu acumulatorul instalat, si acum nu pot sa il deschid, pe unde apas sa se deschida capacul, poate e ridicol ce spun dar nu as vrea sa il stric din prima zi.

#89
Costy-is

Costy-is

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 657
  • Înscris: 02.10.2005

View PostCosty-is, on Feb 22 2008, 19:21, said:

Am luat si eu unul astazi de la Vodafone insa am o problema, nu aveam cartela la mine cand l-am cumparat si acum acasa nu pot sa il deschid, ca tipa de la magazin mi l-a dat in cutie cu acumulatorul instalat, si acum nu pot sa il deschid, pe unde apas sa se deschida capacul, poate e ridicol ce spun dar nu as vrea sa il stric din prima zi.
Am rezolvat cu capacul pana la urma, acum va intreb cum pot sa dezactivez butonul live! din dreapta, ca apas pe el de multe ori din greseala si se conecteaza la net (live! ) si incarca probabil toate aceste conectari imi vor face un cost suplimentar de o sa imi pun mainile in cap. cum il scot sau il dezactive va rog sa ma ajutati.

#90
bebelusa88

bebelusa88

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 09.02.2007

View PostCosty-is, on Feb 22 2008, 20:52, said:

Am rezolvat cu capacul pana la urma, acum va intreb cum pot sa dezactivez butonul live! din dreapta, ca apas pe el de multe ori din greseala si se conecteaza la net (live! ) si incarca probabil toate aceste conectari imi vor face un cost suplimentar de o sa imi pun mainile in cap. cum il scot sau il dezactive va rog sa ma ajutati.


Din nefericire nu ai cum sa scoti "tasta" "live" si eu am incercat, dar va trebui sa te abtii sa nu o atingi  :rolleyes:  , de modificat se modifica numai "apelare rapida" atat.  :thumbup:  .BAFTA !!! :OK:

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate