Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 

iRiver

- - - - -
  • Please log in to reply
165 replies to this topic

#163
dan_1072

dan_1072

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 644
  • Înscris: 24.01.2007
Cunoasteti un model de Iriver la care sa se potriveasca bateria de la tel Nokia ?

Edited by dan_1072, 15 September 2010 - 11:24.


#164
kady28

kady28

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 22.11.2009
Sal tuturor, am si eu un E100 si am 2 nelamuriri cu el:
1.Se incarca cam greu 3..4 ore ceea ce mi se pare cam mult..desi e nou
2.Se poate cobora firmware? deoarece l-am pus pe ultimul si de atunci merge parca mai greu..s-a si blocat de vreo 2 ori, fading-ul intre mel nu mai merge si meniul cam sacadeaza.

#165
dan_1072

dan_1072

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 644
  • Înscris: 24.01.2007
Mai incearca sa resoftezi inca o data. Se gasesc baterii la schimb pt E100 ?

#166
pres.mar.only.me

pres.mar.only.me

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 09.05.2007
Buna! As vrea si eu sa va intreb ce parere aveti despre Iriver e30. M-ar tenta sa cumpar unul , insa inca nu m-am hotarat. Pana acum, m-as fi orientat spre un shuffle, insa o cunostinta mi-a spus ca nu e mutumita de calitatea sunetului.

      Sau , altfel spus, daca nu credeti ca e30 ar fi destul de bun, as vrea sa-mi recomandati un mp3-player [ sau mp4 , dar nu neaparat ] care sa se incadreze in 200 de lei, sunet bun si autonomie mare .


Multumesc anticipat .


P.S. Dupa cum spuneam, nu m-ar interesa sa fie mp4, insa m-am fi orientat spre iriver pentru ca e la un pret convenabil si are o autonomie mare .

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate