Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

Patch-uri pentru M55?

- - - - -
  • Please log in to reply
143 replies to this topic

#91
cata8757

cata8757

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 319
  • Înscris: 06.01.2004
Eminem ar fi super daca ar exista asa ceva... nu prea am gasit am cautat dar nu prea.La alea grafice poti vedea pozele cu ele... dar la cele de system nu prea merg

#92
alex19

alex19

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 04.01.2004
eu nu reusesc sa-mi pun patchul ala cu ceasul digital ca nu imi apare de nici un fel pun patchul il scrie dar pe telefon nu apare nimic nu stiu cum sa fac poate sa imi spuna si nie cineva ca v-as fi recunoscator 10x

#93
serban_bogdan

serban_bogdan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,649
  • Înscris: 29.01.2004
alex19

Salut

Acel patch este compus din 2 patch-uri: unul pentru ceas si  unul pentru cifrele ceasului. Dupa ce le-ai aplicat pe amandoua dezactiveaza screen saver-ul din meniul telefonului si blocheaza tastatura. Dupa ce ai blocat-o ar trebui sa apara in mod automat fara alte probleme. Daca iti apar niste caractere nedescifrabile inseamna ca ai apliact doar unul din patch-uri.

Succes

#94
Eminem

Eminem

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 206
  • Înscris: 11.01.2004
salu,
am gasit un patch pe net pt m55 fw 10 care banuiesc eu ca ar trebui sa mearga ... cika face posibila inregistrarea de wav-uri cu ajutorul camerei...

;"LCW" LeftSoftKey -> Camera -> WAV recording
;© SiNgle
;M55v10
;Released 20.12.03

0D2EFA: DA302A55 da37441a

----
care aveti fw.10 .. bagati si voi si ziceti cum e ..... stie careva cum sa il adapteze si pt fw.11 ? :D
---
bagati-l si voi si postati aci despre el .. ce face .. cum merge ..etc :D

Greets,
Eminem  :cya:

#95
Eminem

Eminem

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 206
  • Înscris: 11.01.2004
sal,
am gasit un program care modifica contrastul afisajului, nu l-am incercat din diverse motive ...nu le zic.. sunt putin paranoic .. :))
da` pt cei care vor sa il incerce ..il postez aici pe forum... plz postati si voi despre el.. cum modifica contrastul ..
--
si pt cei cu m55 cu fw.10 ..bagati patchul ala de WAV recording cu camera si ziceti cum merge..daca merge.. ca eu am fw.11 :D

Greets,
Eminem  :cya:

Attached Files



#96
cy

cy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 80
  • Înscris: 08.12.2003

Quote

Originally posted by Eminem
salu,
am gasit un patch pe net pt m55 fw 10 care banuiesc eu ca ar trebui sa mearga ... cika face posibila inregistrarea de wav-uri cu ajutorul camerei...

;"LCW" LeftSoftKey -> Camera -> WAV recording
;© SiNgle
;M55v10
;Released 20.12.03

0D2EFA: DA302A55 da37441a

----
care aveti fw.10 .. bagati si voi si ziceti cum e ..... stie careva cum sa il adapteze si pt fw.11 ? :D  
---  
bagati-l si voi si postati aci despre el .. ce face .. cum merge ..etc :D

Greets,
Eminem  :cya:


M-ai facut sa rad :)
Nu inregistrezi wav-uri cu camera :P Patchul schimba adresa shortcut-ului "Camera" sa pointeze la WAV Recording (ceva asemanator ca la C55)

#97
Eminem

Eminem

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 206
  • Înscris: 11.01.2004
pai de unde sa stiu eu ce face .... :)) am intrebat ... tot nu ne-ai lamurit ... ce inseamna sa pointeze ca la c55 ?
:)

Greets,
Eminem  :cya:

#98
alex19

alex19

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 04.01.2004

Quote

Originally posted by serban_bogdan
alex19

Salut

Acel patch este compus din 2 patch-uri: unul pentru ceas si  unul pentru cifrele ceasului. Dupa ce le-ai aplicat pe amandoua dezactiveaza screen saver-ul din meniul telefonului si blocheaza tastatura. Dupa ce ai blocat-o ar trebui sa apara in mod automat fara alte probleme. Daca iti apar niste caractere nedescifrabile inseamna ca ai apliact doar unul din patch-uri.

Succes



Mersi mult pt. ajutor dar mi-am dat seama dupa aceea cum se face si le-am pus pe amandoua si am vazut ca mere dar se poate si ceva de genul screensaver sau inca nu avetzi patchul?
Si inca ao intrebare chestia aia cu beepul la 50 de sec si celelalete unde gasesc patchul pt SW-Version:11 ca tot am cautat pe fotum si nu am gasit decvat pt. 10 si nu prea cred ca se potriveste la mine mersi inca odata 10x

#99
cata8757

cata8757

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 319
  • Înscris: 06.01.2004
Vezi pe forum acolo la www.siemens4me.as.ro gasesti niste patch-uri care te-ar putea interesa

#100
alex19

alex19

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 04.01.2004
Am inteles despre asta dar daca vreau sa il scot cum fac sau daca vreau sa scot un patch pe care l-am aplicat (nu am calcultor personal acasa asa ca ma duc la o sala unde imi downloadez v_klay si imi pun patchurile pe el ) va rog sa ma ajutati si pe mine!

#101
serban_bogdan

serban_bogdan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,649
  • Înscris: 29.01.2004
alex19

Pui patch-ul pe care vrei sa-l scoti in V_Klay si dai Undo Patch. Cam asta ar fi

Succes

#102
alex19

alex19

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 04.01.2004
Mersi mult pentru ajutorul acordat si daca poti sa postezi si tu doar bucata aia care poti sa faci poze cu bateria 30% in cazul in care merge sa mi-l aplic doar pe acela. 10x

#103
cy

cy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 80
  • Înscris: 08.12.2003
Gasesti cam toate patchurile pt fw11 aici http://www.mobiletuning.de

#104
Sp4wn

Sp4wn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 08.04.2004
aveti patch pt a scrie de ex: Sp4wn in loc de CONNEX?
si am folosit un patch pt  a nu se vedea senderul la sms dar a mers putin si pe urma nu a mai mers si indiferent de profilul pe care il alegeam nu trimitea nr... acum am v11 aveti un patch cu instructiuni?

#105
alex19

alex19

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 04.01.2004
da cy dar imi trebuie pt. versiunea 11 nu pentru zece sry ca nu am mentionat si daca poti sa ma mai ajuti  ti-as fi recunoscator merci mult 10x

#106
cy

cy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 80
  • Înscris: 08.12.2003
http://www.mobiletun...ches_-_M55_FW11

#107
alex19

alex19

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 04.01.2004
Majoritatea pathurilor sunt testate  :yeah baby  ? daca nu asa o sa imi faca tata :)  :ciocan: oricum am gasit cateva chiar interesante car mi-ar placea la nebunie  :yeah baby

#108
Alexandru

Alexandru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 783
  • Înscris: 28.11.2001
hmm poate imi spune si mie cineva cum se poate instala fw 11 pentru m55
adica ce trebuie sa downloadez si cum se instaleaza ....
mersi

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate