Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 

tupac amaru shakur

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#1
Indianu

Indianu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,322
  • Înscris: 21.08.2003
fiind un fan tupac  m-am ineresat si am avzut si pe net ca a facut cateva filme 2pac..nu prea le-am gasit pe net pe toate si de asta am apelat la ajutorul vostru..are cineva dintre voi filme in care joaca si Tupac? si daca da spuneti-mi cam cum sunt? is interesante au ceva misto in ele?

#2
Indianu

Indianu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,322
  • Înscris: 21.08.2003
nu are nimeni nimic?

#3
raiiar

raiiar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,568
  • Înscris: 30.11.2002
Nu prea. Daca esti fan nu se pune.
A aparut 2pac forever parca....un documentar.
Il aveam dar l-am sters ca era pictisitor rau si batea campii.

#4
Indianu

Indianu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,322
  • Înscris: 21.08.2003
de ce??????????????????????
vreau si eu

#5
raiiar

raiiar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,568
  • Înscris: 30.11.2002
Il are unul din retea, daca-l vrei PM.

#6
Indianu

Indianu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,322
  • Înscris: 21.08.2003
da il vreau....................

#7
igpfro

igpfro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 13.03.2004
eu am filmul. tupac ressurection. calitatea nu este excelenta dar documentarul e beton. nu are subtitrare.

#8
Indianu

Indianu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,322
  • Înscris: 21.08.2003
igpfro daca e vb de tupac resurrection iti zic ca il vrea si eu cam cum as putea sa il am? ma poti ajuta?

#9
johnny bravo

johnny bravo

    Membru erect

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,419
  • Înscris: 05.08.2003
Eu am vazut un film cu Tupac in care el era, culmea, politist. In afara de acest amanunt insolit, prestatia si tot filmul: LAME

#10
Indianu

Indianu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,322
  • Înscris: 21.08.2003
johny Bravo..gustuirle tale is cam lame..cred eu..gusturile nu se discuta se educa..
ce ai vazut tu cred ca era Gang Related

#11
igpfro

igpfro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 13.03.2004
deci, nu e film artistic cu tupac ci documentar cap - coada, vreo 100 min, in doua bucati. de cand l a facut ma-sa pana la evenimente ulterioare asasinarii. Interviuri, interogatorii in tribunal, declaratii dupa prima tentativa de asasinat, tot tacamu'. Cine e interesat sa-mi dea tel la xxxxxxxxxxxxxxxxxxx.

#12
johnny bravo

johnny bravo

    Membru erect

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,419
  • Înscris: 05.08.2003
Indianule, de ce gusturile mele sunt lame? Ca nu mi-a placut filmul? Asta este, omu' nu era bun la asta, cu muzica lui e cu totul alta problema. Eu cred ca tu esti lame. Daca tie automat iti place si cum joaca doar ca iti place cum canta atunci esti foarte superficial omule.

#13
Indianu

Indianu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,322
  • Înscris: 21.08.2003
@omu cu banii :) il gasesc eu pe dc++ si tot il gasesc iti zic eu...in fine nu are rost..ala e pretul tau asta e nu am ce sa zic..spun doar ca nu il cumpar momentan...

@johnny bravo uite cum sta treaba omule..nici e nicic tu nu suntem lame..dar tine cont ca tupac nu avea mai mult de 24 de ani cand au fost facute filmele alea..nu prea avea experienta in acest domeniu dar asta se castiga in timp deci nu ai ce obiecta impotriva lui...la urma urmei nu e neaparat vina lui ca filmu e asa cum e..si regizorul poate sa fie gasit vinovat in asa ceva..eu personal is curios si totodata multumit de filmele lui..iar acum asa ca un nigga` ii spun "peace" :) no offence..
p.s nu se compara filmele lui Tupac cu LOTR sau mai stiu eu ce..sau 2pac cu nu stiu care actor.. :)

#14
igpfro

igpfro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 13.03.2004
filme - sa fim seriosi ca nu dupa asta ar trebui sa-l privim. e suficient sa vezi videoclipurile sa-ti dai seama ca n-are nici dracu' la ora asta si nu avea nici atunci charisma lui. Ramane cel mai adevarat nigga - ca om si ca muzica - si mi-e greu sa cred ca o sa se nasca altu' prea curand.
Pacat ca tre' sa moara unu' ca el pentru ca media sa-l promoveze cum trebuie.

#15
Indianu

Indianu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,322
  • Înscris: 21.08.2003
aici is deacord cu tine 100% respect pt el...

#16
johnny bravo

johnny bravo

    Membru erect

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,419
  • Înscris: 05.08.2003
Deah, asta ziceam si eu, la muzica a fost beton, la film...

#17
Indianu

Indianu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,322
  • Înscris: 21.08.2003
da ai drepate in felul tau Johnny ce sa zic..iti multumesc ca esti deacord macar cu muzica lui...:)

#18
kabal

kabal

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 25.03.2005

indianu, on Mar 9 2004, 23:36, said:

fiind un fan tupac  m-am ineresat si am avzut si pe net ca a facut cateva filme 2pac..nu prea le-am gasit pe net pe toate si de asta am apelat la ajutorul vostru..are cineva dintre voi filme in care joaca si Tupac? si daca da spuneti-mi cam cum sunt? is interesante au ceva misto in ele?

<{POST_SNAPBACK}>

sunt belea
daca vrei tzi le dau eu! [email protected]

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate