Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 "enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!
 La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)
 Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?
 

Daca vreti sa jucati Tennis Master Series 2003 online

- - - - -
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#1
johnny777

johnny777

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 31.03.2007
unul dintre cele mai apreciate programe simulator de tenis ;daca-l aveti si  vreti sa-l jucati online(desi are doar modul "Network")puteti  face asta cu programul Hamachi care creeaza retele virtuale ;lasati doar numele retelei pe care ati creat-o si parola pentru a intra ceilalti jucatori si a incepe distractia:de exemplu "Network name":tenis2007;"Network password":tenis

#2
iulian_g

iulian_g

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 510
  • Înscris: 02.11.2007
mai joaca cineva acest joc si daca da sa zica ... bineinteles in retea prin optiunea Network :)

Edited by iulian_g, 25 October 2008 - 00:20.


#3
Merdiso

Merdiso

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,038
  • Înscris: 19.03.2008
E mult prea vechi jocul, incearca virtua tennis 3, e mult mai bun ca si tennis master series 2003, insa e si mai nou =>> 2006.Faza e ca nu stiu sigur daca are mod online, dar oricum MERITA sa-l incerci, e mult mai natural ca si TMS 2003, totul e mult imbunatatit.

#4
iulian_g

iulian_g

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 510
  • Înscris: 02.11.2007
lol :lol: crezi ca nu stiu de Virtua Tennis 3 insa e prost facut pentru ca nu are nimic multiplayer, lan etc si iti spun eu am jucat aseara Tennis Master Series 2003 are grafica buna chiar numai bun de jucat cu pretenii ... joaca si vezi ...

uite niste poze de la mine ;)

Attached Files


Edited by iulian_g, 25 October 2008 - 15:49.


#5
Merdiso

Merdiso

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,038
  • Înscris: 19.03.2008
Iuliane, eu am jucat jocul asta acum 3 ani :lol:, stiu cum e si stiu ce vorbesc, insa prefer sa joc un SIMULATOR adevarat de tennis offline decat un arcade pur cu prietenii si sa fie un joc depasit din toate punctele de vedere.

Edited by Merdiso, 26 October 2008 - 11:43.


#6
iulian_g

iulian_g

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 510
  • Înscris: 02.11.2007
Decat sa joc Virtua Tennis 3 care nu are nimic si am mai zis nu are nimic multiplayer si dupa o perioada de jucat off cu pc-ul te plictisesti rau si dupa cum ziceai cai prea vechi Tennis Master Series 2003 intradevar asa e, este mai vechiut dar a fost un super joc la vremea lui, dar ... dar mai bine joc Top Spin 2 care cred ca-l depaseste cu multe calitati, ca de Top Spin 3 nu mai zic ca il intrece cu mult dar pacat ca este doar pe console si pc nu ... dar Top Spin 2 are mai multe calitati superbe plus ca are multiplayer :);)

TRAILER HD TOP SPIN 2

VIDEO REVIEW TOP SPIN 2

Edited by iulian_g, 26 October 2008 - 21:37.


#7
eugenpop

eugenpop

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 146
  • Înscris: 12.02.2007
fratii mei daca vreti un adevarat joc de tenis in retea haideti la un top spin(1 si sau 2) va astept:D

#8
Merdiso

Merdiso

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,038
  • Înscris: 19.03.2008
Fratii mei, intr-adevar am vazut si eu Top-Spin 3 in magazine pe la 150 lei si intr-adevar, doar dupa pozele alea e clar ca e la ani "lumina" de virtua tennis 3, insa daca nu e pe PC tot degeaba :(.

Edited by Merdiso, 27 October 2008 - 17:33.


#9
iulian_g

iulian_g

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 510
  • Înscris: 02.11.2007
joaca Top Spin 2 daca nu ai jucat, e peste Virtua Tennis 3 ... ambele jocuri au aparut in acelasi an

Edited by iulian_g, 27 October 2008 - 19:44.


#10
badboyallyn

badboyallyn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,875
  • Înscris: 01.05.2007
si daca nu vrem? :naughty:

#11
Merdiso

Merdiso

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,038
  • Înscris: 19.03.2008
Sincer top spin 3 nu ma chiar impresioneaza din trailerul asta, ai-ul e cat se poate tembel ca in toate tennisurile pe pc/console de pana acum,adica trece mingea de jucator iar acesta dupa 3 SECUNDE schiteaza un gest (un fel de aruncare).Grafica e ok, e next-gen intr-adevar :).

Edit: nu stiu daca se poate dar in top spin 3 nu am vazut sa trimita cineva o minge in terenul advers cu putere, sa ii creeze probleme jucatorului "atacat", cei din joc par lipsiti de viata, dau in mingea aia "pase" doar ca sa scape de ea.

Edited by Merdiso, 27 October 2008 - 20:32.


#12
iulian_g

iulian_g

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 510
  • Înscris: 02.11.2007
Trailere uneori nu arata prea mult despre detaliile unui joc, cand ai sa joci TS 3 pe consola atunci sa-ti dai cu parerea ca poate vorbesti aiurea, si cand o sa-l joci poti sa ramai sursprins ...

Edited by iulian_g, 27 October 2008 - 21:12.


#13
m1nun3

m1nun3

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 340
  • Înscris: 09.09.2007
Ce jocuri tampite, ce haotic se misca jucatorii pe teren, alearga de parca sunt gaini decapitate, cand ii vad ca mai si plonjeaza pe teren de vreo 3 ori pentru o singura minge imi vine sa vomit. Dream match tennis este cel mai bun simulator din acest domeniu

#14
mar2ius

mar2ius

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 21.11.2006
cine vrea sa joace =>> add me : mar2ius

#15
suicid_pe_iarba

suicid_pe_iarba

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 21.04.2009

View Postjohnny777, on Mar 31 2007, 15:45, said:

unul dintre cele mai apreciate programe simulator de tenis ;daca-l aveti si  vreti sa-l jucati online(desi are doar modul "Network")puteti  face asta cu programul Hamachi care creeaza retele virtuale ;lasati doar numele retelei pe care ati creat-o si parola pentru a intra ceilalti jucatori si a incepe distractia:de exemplu "Network name":tenis2007;"Network password":tenis
Am si eu o adresa de hamachi: suicid_pe.iarba   parola:  gemeni

Am si eu o adresa de hamachi: suicid_pe.iarba   parola:  gemeni

#16
bughishor

bughishor

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 06.04.2008

View Postsuicid_pe_iarba, on Apr 21 2009, 20:25, said:

Am si eu o adresa de hamachi: suicid_pe.iarba   parola:  gemeni

Am si eu o adresa de hamachi: suicid_pe.iarba   parola:  gemeni


O INTREBARE:CUM SE JOACA IN RETEA? am incercat cu Hamachi dar nu vede celalalt pc.

#17
Sky_Leader

Sky_Leader

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 352
  • Înscris: 02.09.2006
Daca mai joaca cineva TMS 2003 on-line astept sa imi dea mesaj privat aici cu id-ul.

#18
ruthless

ruthless

    Consulting Voyager

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,449
  • Înscris: 17.05.2006

View PostSky_Leader, on 28th June 2009, 19:03, said:

Daca mai joaca cineva TMS 2003 on-line astept sa imi dea mesaj privat aici cu id-ul.

Cum putem juca ? cu hamachi?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate