Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...
 Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024
 Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?
 

SPV M3100

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
fly78

fly78

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 26.08.2006
Mi-am luat un spv 3100 si nu reusesc sa setez contul de e-mail.Am avut inainte un asus a 636 si pe el mergea perfect.Poate din cauza ca pe asus aveam pocket msn istalat-default si eu am adresa de mail pe hotmail.Se pare ca orange ne obliga cumva sa ne facem conturi  de genul [email protected] stie cineva ceva ca nu vreau sa-mi fac alta adresa de mail.

#2
ionutz6

ionutz6

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 13.11.2003

View Postfly78, on Mar 16 2007, 21:39, said:

Mi-am luat un spv 3100 si nu reusesc sa setez contul de e-mail.Am avut inainte un asus a 636 si pe el mergea perfect.Poate din cauza ca pe asus aveam pocket msn istalat-default si eu am adresa de mail pe hotmail.Se pare ca orange ne obliga cumva sa ne facem conturi  de genul [email protected] stie cineva ceva ca nu vreau sa-mi fac alta adresa de mail.

NU m-am jucat cu un SPV pana acum, l-am avut in mana doar pentru cateva clipe, deci nu stiu exact cum se face. E cert insa ca ar trebui sa se poata, pentru ca e tot WM5, deci ar trebui sa poti sa iti configurezi si alt cont de email in afara celui default orange.

Edited by Codename, 20 March 2007 - 11:43.


#3
ccezar2004

ccezar2004

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,318
  • Înscris: 16.06.2004
off: iar tu uai cu ******* punct ro?  :angry2:

nu tre sa ai doar adresa de la ei... se poate seta orice adresa... new account... de prin setari... cel mai bine suni la 408 si te directioneaza ei exact.... sau intri pe net pe orange.ro... la setari manuale de mail... si in loc de detaliile de la adresa de orange bagi datele mail-ului pe care il ai tu....

Edited by Codename, 20 March 2007 - 11:43.


#4
ionutz6

ionutz6

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 13.11.2003

View Postccezar2004, on Mar 18 2007, 23:25, said:

off: iar tu uai cu ****** punct ro?  :angry2:

nu tre sa ai doar adresa de la ei... se poate seta orice adresa... new account... de prin setari... cel mai bine suni la 408 si te directioneaza ei exact.... sau intri pe net pe orange.ro... la setari manuale de mail... si in loc de detaliile de la adresa de orange bagi datele mail-ului pe care il ai tu....

@ccezar2004: da, sunt peste tot... hehehe...

Edited by Codename, 20 March 2007 - 11:43.


#5
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
Nu pentru mult! Miroase a ban.

#6
fly78

fly78

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 26.08.2006
Dupa cum va spuneam , e teapa cu orange mail.Am sunat la 408 si am primit urmatorul rasuns sec: nu,nu stie sa acceseze conturi hotmail dar daca vreti va ajut sa configuram adresa orange mail(nu mersi).Imi fac adresa de yahoo si incerc dar nimic.Sun iar si mi se zice ca cei de la yahoo nu vor sa le dea adresele serverelor deci nu merge nici cu yahoo.Asa ca am doua adrese de mail si nu pot lucra ca lumea cu nici una,ca prin PIE nu poti face download la atasamente .

#7
ccezar2004

ccezar2004

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,318
  • Înscris: 16.06.2004
nu are nici o legatura cu cei de la orange... este clar stiut ca hotmail si yahoo ofera acces pop3 doar contracost... asa ca dai degeaba vina pe orange...

#8
viocons72

viocons72

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,387
  • Înscris: 25.06.2005
Daca faceti cont pe yahoo pe UK Marea britanie are POP3 moka.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate