Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani @Passenger001!

La multi ani @barbosa1bis!

La multi ani @MikeSpike!

Cum curat gletul de pe perete
 Soluție incalzire apartament...

Culori fire la boxele de jogger

Autorizatie Birou Acte Auto

Parbriz defect
 Ajutor cercetare lucrare de diser...

M-am culcat cu un tip și apo...

Facultate din Bucuresti posibil o...

Eroare steering
 Recomandare service pentru repara...

Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...
 

Navigon Mobile Navigator 6

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
emilxmx

emilxmx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 135
  • Înscris: 26.11.2006
Salut,

As avea nevoie de o informatie de la cineva care a cumparat dvd-urile originale MN6, daca e cineva in situatia asta, rog frumos sa posteze. Multumesc.

#2
aditzahouseru

aditzahouseru

    New Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 9
  • Înscris: 24.02.2007
da!
am primit MN6 cu toate hartile europei odata cu achizitionarea fujitsu siemens pocket loox n100
ce te-ar interesa?

#3
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
eu am Navigon MN6 original.

grafica , super.

programu se misca infect. am un FS N560 si se misca infect. am aplicat si ultimul patch din februarie 2007 si parca se misca mai rau.

folosesc tomtom 6 pana una alta.

navigon am impresia ca foloseste harti navteq , tomtom are teleatlas.

#4
raresnadia

raresnadia

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 28.02.2007
Salut, dati-mi si mie va rog o idee despre gps-uri. Ce trebuie sa aibe, si ceva BUN SI IEFTIN.Cu mii de multumiri.

#5
ghostro

ghostro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 02.03.2007

View Postraresnadia, on Mar 1 2007, 20:59, said:

Salut, dati-mi si mie va rog o idee despre gps-uri. Ce trebuie sa aibe, si ceva BUN SI IEFTIN.Cu mii de multumiri.
Dupa parerea mea TomTom e cel mai bun

#6
bluehunt

bluehunt

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 957
  • Înscris: 22.03.2004

View Postghostro, on Mar 2 2007, 10:18, said:

Dupa parerea mea TomTom e cel mai bun


cu mentiunea ca in romania nu-ti foloseste la nimic...

#7
nicuabc

nicuabc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,450
  • Înscris: 28.02.2007
O sa foloseasca anul acesta

#8
satgps

satgps

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 03.03.2007

View Postnicuabc, on Mar 2 2007, 19:11, said:

O sa foloseasca anul acesta
de unde ai informatia?

#9
emilxmx

emilxmx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 135
  • Înscris: 26.11.2006
Saptamana trecuta am fost in Germania, desigur am luat n560-ul cu mine, avand instalate Navigon MN6 si MioMap v3.2. In Timisoara, Navigon se descurca suprinzator de bine, insa in afara tarii, si aici ma refer in general la Ungaria si Austria, MN6 este o adevarata catastrofa! In Ungaria eram pe autostrada noua care incepe la 8 km de szeged, iar MN6 ma vedea off-road. Asta a tinut multa vreme.  In Austria, exact la fel: eram pe Ost Autobahn, iar MN6 ma vedea off-road. Atunci am tras pe dreapta si am revenit la batranul si prietenosul MioMap v3.2, care si-a facut treaba impecabil, atat in Germania, cat si in Austria si Ungaria pe drumul de intoarcere. Deci scor final, MN6 - MioMap v3.2 = 0 - 1

#10
art-media

art-media

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 27.12.2005
Dupa mine Navigon Mobile Navigator a ajuns unul din cele mai slabe softuri de GPS.

Am si ramas masca sa vad ca ultima varianta pentru PDA nu merge decat pe mobile 5 nici pe pocketpc 2003 nici pe mobile 6 ceea ce este foarte ciudat.
Plus ca la functionare este super nasol. Merge foarte greu fata de alte sisteme.

Recomandarea mea este ca este unul din softurile din ultima vreme care nu isi merita deloc banii.

#11
mini_me

mini_me

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 18.04.2007

View Postart-media, on May 23 2008, 15:51, said:

Dupa mine Navigon Mobile Navigator a ajuns unul din cele mai slabe softuri de GPS.

Am si ramas masca sa vad ca ultima varianta pentru PDA nu merge decat pe mobile 5 nici pe pocketpc 2003 nici pe mobile 6 ceea ce este foarte ciudat.
Plus ca la functionare este super nasol. Merge foarte greu fata de alte sisteme.

Recomandarea mea este ca este unul din softurile din ultima vreme care nu isi merita deloc banii.

CUM POT FACE SA FIE IN LIMBA ROMINA
STIE CINEVA?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate