Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...
 Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024
 Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?
 

Problema media player

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Cip20

Cip20

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 21.07.2006
Salutare, am si eu o nedumerire, am un PDA X500 glofiish, si am incercat sa ma uit la un film. Nu merge imaginea, mergea doar sunetul...
Trebuie codecuri si la asa ceva?
Multumesc anticipat!

Edited by Cip20, 13 February 2007 - 22:24.


#2
Cip20

Cip20

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 21.07.2006
Chiar nu e nimeni care stie care e problema? Am citit despre cum se uita oamenii la 4 fimle.
Trebuie convertite filmele intr-un format pe care sa il citeasca media player uk mobile?

#3
ionutz6

ionutz6

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 13.11.2003

View PostCip20, on Feb 15 2007, 12:02, said:

Chiar nu e nimeni care stie care e problema? Am citit despre cum se uita oamenii la 4 fimle.
Trebuie convertite filmele intr-un format pe care sa il citeasca media player uk mobile?

Este mai mult de povestit aici. Ia un video player gen TCPMP si ar trebui sa poti vedea aviuri in general. pentru a le vedea la calitate maxima pt X500 si la dimensiune minima ca sa iti incapa pe cardul de memorie cat mai multe, poti sa le convertesti la rezolutie de pda.
In fine, e mai mult de citit. Uita-te pe http://www.pdamobile.ro pentru mai multe modele de pdauri, ca si software pentru ele. acolo gasesti si TCPMP, ca si multe altele.
daca nu te descurci, da un email la [email protected] si o sa incerc sa iti explic mai pe larg.


bafta,
ionutz

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate