Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 

problema cu Lexmark X1150

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
ebeenso

ebeenso

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 12.02.2007
buuuun.. am imprimanta asta de vreo 2 ani si am cam "uitat" de ea un an, acum as avea nevoie sa o folosesc, dar kanci! am curatat cartusele, am printat foi care trebuiau si ele sa le curete s.a.m.d. cand sa cumpar un cartus nou (am zis si eu ca poate, poate aia o fi buba) respectivul imi zice ca dupa atata timp in care a stat nefolosita pot la fel de bine sa o si arunc.  <_<  nu prea e o optiune..  aveti cumva vreo idee cum pot sa o dreg?... :unsure:

#2
bobo1976@sinaia

bobo1976@sinaia

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 275
  • Înscris: 10.01.2007
Nu inteleg care este problema. Daca acum 1 an cand ai pus-o "la pastrare" functiona, trebuie sa functioneze si acum. Trebuiesc schimbate insa cartusele pentru ca s-a uscat cerneala daca nu le-ai folosit un an.   :huh:  Probabil vanzatorul se referea ca la cat costa cartusele mai bine iti iei o imprimanta noua cu banii aia.

#3
ebeenso

ebeenso

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 12.02.2007

View Postbobo1976@sinaia, on Feb 12 2007, 15:45, said:

Probabil vanzatorul se referea ca la cat costa cartusele mai bine iti iei o imprimanta noua cu banii aia.

nu,nu. individul mi'a zis clar ca cerneala se usuca nu doar pe cartuse, ci implicit si pe d'zeu stie ce mecanism are imprimanta pentru scrierea de foi. mai am o cunostiinta care a trecut prin aceeasi chestie, a inlocuit cartusele si la fel. nimic. d'zeu stie. -_-

#4
Doru_Neo

Doru_Neo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,135
  • Înscris: 22.05.2005
Nu are ce sa se usuce in afara de cartuse ! Fie inceci sa desfunzi cartusele si sa le incarci fie cumperi altele noi, si va merge.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate