Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

sony sa-ve 145 de la Metro?!?

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
mihaisto

mihaisto

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 22.01.2004
Salut!
Am nevoie de ajutor. Am o statie Sony si vreau sa imi cumpar un set de boxe 5+1 si cam ce am gasit aici la tara (Iasi) ar fi sistemul Sony SA-Ve 145 pe care as putea sa-l iau de la Metro. Chestia e ca nu am gasit mai nimic pe web despre ele (doar ceva gen http://www.versandha...buy/N102066.php). Si-a mai luat cineva asa ceva sa-mi spuna daca merita? Am incercat sa le testez da' ori in Metro ori la Gara cam acelasi lucru e! In plus, ma retine ca le iau din Metro. Cel putin in Iasi se spune ca daca ai probleme in garantie e cam nashpa.

So, pls help!

#2
MD

MD

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,026
  • Înscris: 08.08.2002
A ...statia aia stie 5.1 ? Sincer nici eu nu am auzit de bine despre ele ... si despre Metro insa garantia o asigura service Sony din Iasi ... daca aia sunt neseriosi nu are totusi nici o legatura cu Metro . Partea proasta e ca aia la Metro nu prea au habar si interes cand muta pachetele ca sunt boxe sau carnati la fel le arunca pe jos ...

#3
sah556

sah556

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 25.08.2003
Eventual poate gasesti ceva mai tare la tara in BOTSWANA la METRO

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate