Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta
 Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 

nokia 3650 - sa-mi cumapr sau sa nu-mi cumapar ? si ce versiune de symbian are ?

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
baghy

baghy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,383
  • Înscris: 21.12.2006
nush ce sa fac ... sa -mi cumpar un nokia 3650 ???? postati si voi informatii despre acest tel....

#2
phoenix12345

phoenix12345

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 821
  • Înscris: 03.12.2006
[ http://img62.imageshack.us/img62/6323/3650purplemb8.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Nokia 3650

E cam vechi telefonul si ciudat.Are Symbian 6.1 nu suporta Mp3,daca-i instalezi un program de Mp3 sau Ogg se aude super varza.Are Bluetooth 1.0(transfer de date lent) si Infrarosu(adik poti sa-l folosesti ca telecomanda cu irRemote).Versiunea de symbian cu care e echipat 3650 e plina de bug-uri...Deci eu te sfatuiesc sa nu-ti iei.

#3
bogdan870

bogdan870

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 04.02.2007

View Postbaghy, on Feb 10 2007, 12:11, said:

nush ce sa fac ... sa -mi cumpar un nokia 3650 ???? postati si voi informatii despre acest tel....

NU-i adevarat.Io am avut nokia 3650 timp de 2 ani.In primu rand are tot ce are un telefon actual numa nare radio. MErg jocuri de N-gage pe el deci daca vrei jocuri e fain ca merg toate felurile. Io n-am avut deloc probl cu el , si am avut instalate o gramada de progr pe el .Singura probl e dimensiunea care e una  mare. L-am vandut acu 2 saptamani cu 1 milion deci la pretu asta nu gasesti alt cel care sa faca cate face el.(mia-m luat altu sagem my700x si camera)da sa stii ca la 40 pana 60 de euro merita luat da mai mult nu mmerita dat pe el.

#4
bogdan870

bogdan870

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 04.02.2007

View Postbogdan870, on Feb 10 2007, 14:58, said:

NU-i adevarat.Io am avut nokia 3650 timp de 2 ani.In primu rand are tot ce are un telefon actual numa nare radio. MErg jocuri de N-gage pe el deci daca vrei jocuri e fain ca merg toate felurile. Io n-am avut deloc probl cu el , si am avut instalate o gramada de progr pe el .Singura probl e dimensiunea care e una  mare. L-am vandut acu 2 saptamani cu 1 milion deci la pretu asta nu gasesti alt cel care sa faca cate face el.(mia-m luat altu sagem my700x si camera)da sa stii ca la 40 pana 60 de euro merita luat da mai mult nu mmerita dat pe el.

A si am uitat sa mai spun ca blutu mere binisor , chiar bine de tot cu terminalele nokia . Ai spatiu de memory card , si in casti mp3 se aud destul de bine.

#5
bogdanan

bogdanan

    devoted SoftNews member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,269
  • Înscris: 02.04.2004
card iti merge pana la 256. insa ai grija la java (nu poti face upgrade de soft, si programele actuale sunt pretentioase)
ce vrei sa faci cu el?
eu am avut si pana sa am 6131 actual. motivul despartirii? memoria mica pt antivirus si alte programe...mi-am luat virus, s-a incarcat factura telefonica...

#6
ryu1

ryu1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 10.10.2006

View Postbogdan870, on Feb 10 2007, 14:58, said:

NU-i adevarat.Io am avut nokia 3650 timp de 2 ani.In primu rand are tot ce are un telefon actual numa nare radio. MErg jocuri de N-gage pe el deci daca vrei jocuri e fain ca merg toate felurile. Io n-am avut deloc probl cu el , si am avut instalate o gramada de progr pe el .Singura probl e dimensiunea care e una  mare. L-am vandut acu 2 saptamani cu 1 milion deci la pretu asta nu gasesti alt cel care sa faca cate face el.(mia-m luat altu sagem my700x si camera)da sa stii ca la 40 pana 60 de euro merita luat da mai mult nu mmerita dat pe el.
Chiar l-ai dat cu 1 milion? Daca stiam ti-l cumparam eu.Saptamana trecuta a vrut un baiat sa imi dea 3 milioane pe el si nu am vrut sa-l dau.
Telefonul este foarte bun, merg cam aceleasi chestii ca pe n-gage cu deosebirea ca 3650 are camera si infrarosu :coolspeak:

#7
anonim313

anonim313

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 09.01.2007
350 de roni nokia 6260 care are si radio, si camera mai buna, si symbian mai bun. Sfatul meu este sa nu il cumperi ci sa cumperi unu mai nou ca se gaseste cu nu mai mult de 50-100 de roni. Eu unu mi-am luat un 6630 la 3 milioane, lam luat asa de ieftin pt ca il cunosteam pe vanzator. Mi-a spus ca daca nu vroiam eu telefonul el il vindea cu 4 milioane, nu mai mult.

#8
fonrabie

fonrabie

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 645
  • Înscris: 02.11.2006
Si io am nokia 3650 si pot sa zic ca este foarte destept si stie sa faca multe il poti folosi pe post de telecomanda si muuuuulte multe altele poze destul de clare pe calculator is multumit 100 % de el



Il vand daca va intereseaza cu 230 ron dau si cablu de date la el adresa de mess maraonu sau mail [email protected]

#9
phoenix12345

phoenix12345

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 821
  • Înscris: 03.12.2006
Softpedia e Forum, nu BAZAR.Daca vrei sa-ti vinzi telefonul intra pe un site de anuntzuri ex:1A.

#10
down_maniac

down_maniac

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 21.12.2007
Iti dau eu Nokia 3650 cu softu picat la 10 ron dar imi platesti transportu :) (1-2 ron)

Problema la el e ca nu are soft dar poate fi resoftat pentru 30 ron. Are si baterie cat de cat noua la el.

Pentru mai multe, ma puteti contacta oricand la [email protected]

#11
Steauaboy95

Steauaboy95

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,802
  • Înscris: 03.12.2007
Eu nam avut telefoane symbian pana la Generatia 6680 din cauza am butonat un 3650 si se bloca naspa. Camera....iar naspa. Aplicatii...ce sa pui la 256MB ? adica....a fost un telefon bun pt atunci...dar eu am preferat un 6230 si apoi am migrat la 6230i pe care l-am pastrat pana cand un prieten sia cumparat 6680 cu symbian io il tot stresam nuti lua mah ca alea's proaste (daca primu telefon cu symbian care lam butonat a fost prost...asta a fost parerea mea prima) in fine sia luat 6680 il iau in mana si incep sa rad ca vad tema cam neanimata si zic: Hahaha tema de 6230i e mai animata ca a lu asta...tiai luat teapa tiam zis sa nuti iei. apoi am inceput sa intru in meniu...apoi am inceput sa caut pe net teme (care erau mai animate) si am descoperit toate functiile lui 6680 1 GB maxim memorie etc si atunci miam vandut si eu 6230i-ul si miam luat 6680 care il am si acum de BackUP. Am achizitionat N91 si acum ma indrept spre un N95 8GB. Dintr-un om care ura symbianu am ajuns fan symbian. Acum N91 si 6680 sunt "tunate" cu programe folositoare mie si...cemi place cel mai mult Niciodata nu te plictisesti de el...mereu schimb ceva. Deci prin urmare nu te sfatuiesc sa iei 3650...e cel mai prost tel cu symbian (sau unul dintre cele mai proaste) si mai bine ai lua un 6680...6600..6630 (mie 6680 mi se pare cel mai avantajos la pretul asta) la 5 milioane decat sa dai 3 pe 3650 nu mori daca mai astepti un salariu...parerea mea :P

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate