Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...
 Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024
 Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?
 

eroare ciudata cu remote...

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,055
  • Înscris: 10.09.2005
Salut ! Am si eu o problema cu calculatorul... Cam din 15 in 15 minute imi apare : "remote procedure call terminated unexpecticly" dupa care isi da shut down singur... Ce o avea? Am instalat si windowsul din nou si degeaba face la fel...
  Si mai apare o chestie : " message from registry to cleaner, registry cleaner recommended! "to fix errors please do the following..." si ma trimite sa descarc un program cu bani de pe net...."

Amd Sempron 2600+, 512 mb, geforce 5200 fx, hard wd 80 gb

Edited by gerbil, 08 February 2007 - 11:41.


#2
cielo

cielo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,523
  • Înscris: 09.02.2004
Ai vreun antivirus activ in sistem? sa nu cumva sa ai virusul blaster care avea aceleasi simptomatologie. daca este blaster-ul atunci un update de windows rezolva prolema asta

#3
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,055
  • Înscris: 10.09.2005

View Postcielo, on Feb 8 2007, 11:46, said:

Ai vreun antivirus activ in sistem? sa nu cumva sa ai virusul blaster care avea aceleasi simptomatologie. daca este blaster-ul atunci un update de windows rezolva prolema asta


Da am nod 32...Am dat un scan si mi-a gasit trojan IRC/SdBot...

Edited by gerbil, 08 February 2007 - 12:04.


#4
cielo

cielo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,523
  • Înscris: 09.02.2004
Update-uri de Windows la zi?

#5
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,055
  • Înscris: 10.09.2005

View Postcielo, on Feb 8 2007, 12:04, said:

Update-uri de Windows la zi?


Da, da tot tacamul....acum mi-a dat asta de la nod :  File C:\WINDOWS\system32\hdg.exe is infected with trojan IRC/SdBot. The file can be deleted. It is strongly recommended that you back up any crucial data before you proceed  si nu poate sa stearga cum scap de el?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate