Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 

Discoteca

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
bubusv

bubusv

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 01.02.2007

View Postonly i, on Apr 12 2007, 13:56, said:

bubusv scuze ca ma abat de la subiect,am o intrebare cum ti s a parut prima seara?dpdv financiar...se merita?iese ceva?Ms!

Nu a fost deosebit, am avut vreo 150 de persoane pt ca nu mi-am putut face reclama in zona (politia e militie ;)).dar mi-au chefuit toti pana la 3 dimineata.dpdv financiar, is multumit,tinand cont de faptul ca's student si n-am pe cap familie de intretinut :)

#20
tilika

tilika

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 31.01.2007

View Postbubusv, on Apr 12 2007, 12:46, said:

Iata ca a trecut Pastele, am dat discoteca, fara absolut nici un act, si'am avut bafta de a nu ma vizita nici un oficial. Acum vreau sa fac actele, luni merg la registrul comertului. am inteles ca in 4 zile mi se dau actele pe firma. Acum...intrebare: pot sa dau drumul la discoteca doar pe baza declaratiei pe proprie raspundere?daca imi vine un control, pot sa zic ca tocmai am inceput si sa ii aman?exista un termen limita de a pune totul la punct?Eu deja am marfa in bar...si am doar factura de metro pe ea,luata pe legitimatie de PFA. Altfel pusa problema, ce s'ar intampla daca-mi vine controlul si eu as avea doar actele de firma luate de la registrul comertului, drepturile de autor si autorizatia de la politia locala?
se rezolva la oras cu doua sticle de whisky.deci la tara e si mai bine.vorbeste cu polististu si sa te amane pana iti faci actele in caz de vreu control.in ce sat e discoteca.oferale reduceri si ai sa vezi ca o sa fie plin de ei.

#21
bubusv

bubusv

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 01.02.2007
Am rezolvat cumva cu politia din localitate,dar nu din timp,si n'am mai avut timp de publicitate. Problema e ca intr'un sat vecin a fost un scandal si s-au taiat aia pe la discoteca,si de obicei cand is faze de astea, se fac controale mixte la toate discotecile din zona. Nu mi'e frica de cei locali, ci de cei de la judet. Deci, sa revenim, stie careva raspunsurile la intrebarile mele de mai sus?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate