Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 

script gen bancuri.ro

- - - - -
  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1
demos

demos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,993
  • Înscris: 05.11.2006
unde ziceti ca asi putea gasii un asemenea script ?

#2
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
un wordpress modificat merge de minune (vezi omfg.ro)
si asa ca un sfat: gaseste un domeniu din care chiar se pot scoate bani, nu din site-uri de fun ... nu zic ca de aici nu se scot, insa nu la fel de mult ca un site de business sau anunturi sau stiri ....

#3
demos

demos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,993
  • Înscris: 05.11.2006
am 1 site e anunturi de cateva zile dar nu prea am trafic :( cum zici sa scot bani din publicitate ????

#4
aghyutza

aghyutza

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 416
  • Înscris: 14.12.2005
Daca nu ai trafic nu ai cum sa iti scoti bani din publicitate, normal.
Si siteul ala de anunturi al tau nu prea prinde la public.

#5
demos

demos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,993
  • Înscris: 05.11.2006
ala cu anunturi-auto e cam slab dar roanunt imi place si mai multi mi`au zis ca e frumos :D

#6
orixweb

orixweb

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 218
  • Înscris: 04.12.2006

 demos, on Jan 28 2007, 17:44, said:

dar roanunt imi place si mai multi mi`au zis ca e frumos :D
Are exact 7 anunturi ...

#7
demos

demos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,993
  • Înscris: 05.11.2006
pai e doar la inceput ;)

#8
mihhu

mihhu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 11.11.2005

 demos, on Jan 28 2007, 00:44, said:

am 1 site e anunturi de cateva zile dar nu prea am trafic :( cum zici sa scot bani din publicitate ????

Pai dupa cateva zile vrei tu sa scoti bani din publicitate????

#9
demos

demos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,993
  • Înscris: 05.11.2006
a fost o greseala a mea :D  nu prea eram in domeniu :D
offtopic

#10
orio

orio

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 431
  • Înscris: 16.04.2006

 demos, on Jan 27 2007, 18:57, said:

unde ziceti ca asi putea gasii un asemenea script ?
Io iti indic CuteNews e usor si merge perfect pe ceea ce vrei tu sa faci. Il poti downloada de aici si tot acolo gasesti documentatia necesara.
Sa-ti spun si defectele ca sa le stii: Nu e free. Ideea e ca il poti descarca gratuit, il poti installa dar v-a aparea "Powered By CuteNews 1.4.5@ 2006 CutePHP" . Dar daca esti baiat descurcareti gasesti tu un mod de a scoate copyrightul ala.
Si un alt defect e ca e conceput prost, poate noile versiuni sunt mai bune (nuy l-am mai folosit de mult) si daca ai mai mult vizitatori in acelasi timp ca forteaza serverul .

#11
ILFenomeno1

ILFenomeno1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 22.04.2007
Mie imi place scriptul ala de bancuri  pixxel.co.nr , dar cum pot sa il iau si eu ? e free? vreau sa imi fac un site de bancuri da nu gasesc un script. Multumesc anticipat

#12
stocarul

stocarul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 497
  • Înscris: 06.05.2007

 ILFenomeno1, on May 5 2007, 19:30, said:

Mie imi place scriptul ala de bancuri  pixxel.co.nr , dar cum pot sa il iau si eu ? e free? vreau sa imi fac un site de bancuri da nu gasesc un script. Multumesc anticipat
Acelas lucru mar interesa si pe mine...un script pentru bancuri, dar as mai vrea si un script pentru stiri onlinesau anunturi....va rog sa ma ajutati :D

#13
xnoise

xnoise

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,310
  • Înscris: 08.02.2007
lol. si ce e asa de complicat la un asemenea script? e un script bazat pe un numar de categorii, care la randul lor POT contine subcategorii (nu trebuie neaparat sa contina) care la randul lor au niste produse. (respectiv bancurile). este realizabil in 1-2-3 zile in functie de ce se mai doreste in administrare.

#14
stocarul

stocarul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 497
  • Înscris: 06.05.2007

 xnoise, on May 8 2007, 15:46, said:

lol. si ce e asa de complicat la un asemenea script? e un script bazat pe un numar de categorii, care la randul lor POT contine subcategorii (nu trebuie neaparat sa contina) care la randul lor au niste produse. (respectiv bancurile). este realizabil in 1-2-3 zile in functie de ce se mai doreste in administrare.
Pai da...dar eu nu prea stiu Mysql

#15
xnoise

xnoise

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,310
  • Înscris: 08.02.2007
pai mysql se invata. nu am cum sa te ajut daca nu stii. de asemenea tre sa stii si php neaparat.

#16
stocarul

stocarul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 497
  • Înscris: 06.05.2007

 xnoise, on May 8 2007, 16:22, said:

pai mysql se invata. nu am cum sa te ajut daca nu stii. de asemenea tre sa stii si php neaparat.
php stiu cred eu suficient...ma rog stiu si mysql cat de cat (spre nimic), dar problema este ca nu reusesc sa comunic cu baza de date. si nu stiu de ce.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate