Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare centrala termica apar...

samsung Xcover 5 Nu mai vrea

Telefon de budget pentru filme 10...

Recomandare serviciu / firma recu...
 La mulți ani @Piniuli!

Pret inghetata corso kaufland?

La multi ani @Constantin si Elena...

La mulți ani @Ion_Bumbu!
 Obiecte vechi și inutile car...

Mentenanta Acoperis

Cheder deteriorat , zgariat, cum ...

Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...
 Blat de bucatarie lungime 4,60 m

Termostat incalzire si racire

Configurare retea cu modem Vodafo...

Curtea Penala Internationala soli...
 

Test de fidelitate -O facatura mizerabila

- - - - -
  • Please log in to reply
45 replies to this topic

#37
spiderpc

spiderpc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 575
  • Înscris: 14.01.2007

View Postmihaela_sky, on Oct 31 2007, 14:32, said:

test de fidelitate ,facatura ? va da-ti seama ce actori buni au gasit astia de la  antena 1 pentru aceste emisiuni?! joaca astia mai bine ca-n filme ,n-ai ce zice ... cand in telenovelele noastre abia interpreteaza rolurile asa zisii "actori"...tinere sperante.Bine ca au gasit totusi actori  buni pt test de fidelitate.LA sf scrie ca pers sunt fictive , asa ca nu inteleg rostul acestei discutii aici despre facatura ,cand chiar ei antena 1 spun singuri ca totul e fictiv ...
daca nu e facatura cine si-ar da acordul sa apara la Antena 1 in cele mai penibile ipostaze (chiar daca ar fi platit pentru a apare)? nu am vazut niciodata vreo fata cenzurata :lol:. totul e regizat pana la cel mai mic detaliu :ph34r:.
in schimb la Tradati in dragoste e real. :yes:

#38
stupidcow

stupidcow

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,437
  • Înscris: 24.12.2004
Ce oameni de cea mai joasa speta cei care accepta sa joace rolurile in emisiunile astea

#39
ungureaa

ungureaa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 06.08.2007
Eu una cred asa : Test de fidelitate e facatura, caci trebuie sa inceapa cu ceva in primul sezon. Apoi oamenii se vor prinde si vor supune cazuri reale (poate). Oricum sint deceptionata de faptul ca totul e aranjat, singurul lucru care ar fi trebuit sa fie aranjat e, normal, rolul ispitei, insa nicidecum...toata povestea ! Oare testul psiholoagei e adevarat ?

#40
cristutzu

cristutzu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 800
  • Înscris: 18.07.2007
Iti dai seama ca test de fidelitate e facatura de cum ii vezi pe bodyguarzi. Cu ce drept ii tin ei pe reclamat cu forta in apartamentul ispitei??? E aiureala. :thumbup:

#41
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,528
  • Înscris: 01.12.2001
Saptamana trecuta se vedeau si camerele asa zis "ascunse"
Cei de la montaj au cam "sarit" acele cadre :))

#42
Tzache

Tzache

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 08.11.2006
Eu cedez nervos cind  vad asemenea emisiuni.
Si ma uit citeodata in ideea ca poate poate se gaseste vrteun jupan care sa-l dea cu cracii in sus pe pacaliciul care face emisiunea si pe agaricii aia de bodyguarzi....asta in cazul in care nu sunt facaturi....ceea ce cred si eu.
Chiar in seara asta ma uitam la test de fidelitate...era unu care ipotetic ar fii trebuit sa cumpere un Leon si l-au prins cu tipa in camera.
Ce m-a secat la culme ....ca in momentul in care tipul vroia sa plece...papagalul ala care face emisiunea il impingea inapoi.
Pai tre sa fii idiotul Romaniei sa inghiti asa ceva.
Eu cred ca as fii avut o criza de identitate si cu tot riscul l-as fii pus sa-si numere dintii pina sa-si dea seama sclavii de linga el la ce emisiune sunt  :D
Sa fim seriosi...chiar nu se gaseste unu care din 2 telefoane sa-i trimita pe toti in porbagaj acasa ?
Dak vor rating...recomand sa-si gaseasca la fiecare emisiune , unu care sa ìi "scape de carii".
Speranta moare ultima  :rolleyes:
Toate cele bune !

#43
aaalexandraaa

aaalexandraaa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 997
  • Înscris: 14.04.2008
"Test de fidelitate" e limpede ca buna ziua ca e facatura. Am vazut o emisiune, apoi am mai cautat una pe site si am urmarit-o si pe aia pana la jumate..... Cine spunea ca sunt actori buni? Cei pe care i-am vazut eu jucau groaznic. Cert este insa ca exista amatori de astfel de emisiuni, ca daca nu ar aduce audienta ar zbura imediat emisiunea din grila. Cred ca reality-show-urile aduc cea mai mare audienta dintre toate emisiunile TV. De asta s-au si inmultit ca ciupercile dupa ploaie.

Sunt mult prea multe chestii neverosimile in emisiune, ca sa pot crede ca e ceva real. De exemplu momentul in care inculpatul este surprins de sotie/prietena. Orice om in toate mintile s-ar lua la cearta sau la bataie cu adunatura de indivizi care ii pun intrebari fara sa aiba nici un drept sa o faca, sau care nu il lasa sa plece. Dealtfel mi se pare un tupeu fantastic sa puna astfel de intrebari ("de ce vroiai, ma, sa o inseli?") o persoana din afara.


Dar cea mai penibila emisiune de acest gen mi se pare curat-murdar. Nu stiu daca mai exista, mai demult am fost si eu sunata si "invitata" sa particip (mi-au luat numarul de pe un site de anunturi, imi cautam un loc de munca). Cand mi-au spus cu cat se plateste, m-am prapadit de ras. Exista oameni care accepta sa se faca de ras la TV pentru 300 euro???

#44
maluca

maluca

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 344
  • Înscris: 20.05.2008
Este o emisiune contrafacuta cu aere de emisiune "pe bune" conceputa pentru un anumit gen de public - oamenii cu mintea odihnita care se asteapta sa vada seara la tv un scandal. Dupa o zi de munca ce-i mai frumos decat sa vezi cum Geta "il prinde in fapt" pe Gelu, apoi ii arde cateva palme injurand de mama focului? Mai conteaza ca-i facatura? Publicul se amuza, rade pe seama "prostului" prins de prietena/sotie apoi se poate duce linistit la culcare. Noapte buna!

#45
Disturber

Disturber

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 707
  • Înscris: 02.12.2007

View Postaaalexandraaa, on May 20 2008, 02:44, said:

"Test de fidelitate" e limpede ca buna ziua ca e facatura. Am vazut o emisiune, apoi am mai cautat una pe site si am urmarit-o si pe aia pana la jumate..... Cine spunea ca sunt actori buni? Cei pe care i-am vazut eu jucau groaznic. Cert este insa ca exista amatori de astfel de emisiuni, ca daca nu ar aduce audienta ar zbura imediat emisiunea din grila. Cred ca reality-show-urile aduc cea mai mare audienta dintre toate emisiunile TV. De asta s-au si inmultit ca ciupercile dupa ploaie.

Sunt mult prea multe chestii neverosimile in emisiune, ca sa pot crede ca e ceva real. De exemplu momentul in care inculpatul este surprins de sotie/prietena. Orice om in toate mintile s-ar lua la cearta sau la bataie cu adunatura de indivizi care ii pun intrebari fara sa aiba nici un drept sa o faca, sau care nu il lasa sa plece. Dealtfel mi se pare un tupeu fantastic sa puna astfel de intrebari ("de ce vroiai, ma, sa o inseli?") o persoana din afara.


Dar cea mai penibila emisiune de acest gen mi se pare curat-murdar. Nu stiu daca mai exista, mai demult am fost si eu sunata si "invitata" sa particip (mi-au luat numarul de pe un site de anunturi, imi cautam un loc de munca). Cand mi-au spus cu cat se plateste, m-am prapadit de ras. Exista oameni care accepta sa se faca de ras la TV pentru 300 euro???


Da..chiar exista oameni care accepta sa se faca de ras ... ca altfel nu ar mai fi existat emisiunea ... Chiar cunosc pe cineva care a acceptat sa vina la ea in casa sa faca emisiunea .. a fost vorba de PRIMA lor emisiune ... Mie mi se par penibile 85-90% dintre emisiuni ... Chiar nu ai la ce te uita ... e trist :(

#46
GallaxyCreator

GallaxyCreator

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 12.12.2008
Test de fidelitate e una dintre cele mai idioate emisiuni. De exemplu chestia aia cu ispita e ca și cum i-ai da ovăz unui cal înfometat și tu să te aștepți să nu-l mănânce. E cu totul absurd.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate