Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 

Tastaturile Logitech

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
amandigi

amandigi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,114
  • Înscris: 13.12.2006
EU folosesc acelasi tastaura Logitech wireless din 2000 si inca merge bine. :-) Aste era setul cu mouse wireless (Cordless Desktop Pro sau cum se numea atunci) si costa destul de mult, dar spun ca merita. Tastaturile noi, ca cel negru din poza, nu-mi plac din cauza ca nu mai exista butonul Insert, ci numai un buton mare de Delete. Cine a inventant asta (am vazut si pe alte tastaturi) cred ca era beat, ca ori ai insert si nu poti folosi numerele din dreapta, ori folosesti din greu NumLock-ul... Mouseul wireless este inca cu bila, si dupa 4 ani mi s-a parut ca a decedat si am luat un alt mouse Logitech similar (tot cu bila si wireless), care merge cu receptorul original. Dupa un timp mouseul vechi s-a revenit, nici pana acum nu stiu de ce n-a mers atunci. Deci sunt periferice uzate zilnic si greu de aproape 7 ani care merg fara probleme! Cate mouseuri si tastaturi de la alti producatori am vazut "decedati" in acest timp...

#20
FREESH

FREESH

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,896
  • Înscris: 23.02.2007
de curand am inlocuit o tastatura a4tech ca a lui clicu (alba) , din motive mintale :(, si am luat`o de la tonis (constanta) , pt ca butoane erau praf ,la cati pumni i`am dat
M`am plimbat ceva ca sa caut una mai acceptabila , pret modest ,si am luat o firma UNKNOW SPEED , neagra cu 11 BUTOANE folosibile in + , dar ce nu`mi place este ca , se apasa greu tastele ,un lucru total de neglijat ,pt ca la un momendat te mai dor si pe tine degetele , mai ales pt CS , deabea ma misc ,deci referitor si la celelalte firme , am exclus magazinu tonis din zona xxxxxxop :)

#21
koss_x_treeme

koss_x_treeme

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 776
  • Înscris: 01.10.2007
Am logitech media keyboard si sunt foarte multumit de ea. Folosire intensa zi de zi si tastele inca nu s-au sters. Tastatura are aproape un an ;)

#22
AMDG

AMDG

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,091
  • Înscris: 23.01.2007

View Postamandigi, on 24th February 2007, 15:15, said:

Deci sunt periferice uzate zilnic si greu de aproape 7 ani care merg fara probleme! Cate mouseuri si tastaturi de la alti producatori am vazut "decedati" in acest timp...

Si eu am mouse si tastatura Logitech ce merg de aproape 7 ani - aveau ce-i drept garantie de 5 ani :)

#23
AMDG

AMDG

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,091
  • Înscris: 23.01.2007
/

Edited by AMDG, 13 July 2009 - 20:01.


#24
RaFy91

RaFy91

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 28.05.2009
logitech fac periferice foarte bune pentru gaming, nu se poate compara logitech media keyboard cu g11 sau g15, la fel cum un mous logitech pilot nu se compara cu mx518 sau g5  :huh:

#25
MariusStar

MariusStar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 180
  • Înscris: 21.04.2005
am si eu o intrebare mi-a zis cineva ca a testat un g11 si facea fite la fifa cand apasa inaite(inapoi) , stanga(dreapta)si sut sau pasa deci la 3 clickuri simultan...daca are cineva g11 il rog sa imi spuna si mie ca as vrea sa imi iau dar in conditiile astea renunt

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate