Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Zilele emailului

Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei
 Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024
 Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 

Dan Bordeianu

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Julia22

Julia22

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 202
  • Înscris: 06.01.2007
Dragii mei prieteni!

Nu sunt o iubitoare a telenovelelor, ba chiar le urasc din tot sufletul si totusi el nu inceteaza sa apara la TV. Cand "frunzaresc" putin posturile tv dau de acasa tv si ma ingrozesc.... mai nou si romanii fac telenovele. banuiesc ca ati vazut si voi noi aparitii pe micul ecran, fete necunoscute si totusi ... atragatoare. asa mi se intampla si mie sa fiu atrasa , pur si simplu spontan de unul dintre aceste personaje, fara ca macar sa-mi dau seama de ce. nu va pot explica de ce-mi place dan bordeianu asa de mult. cert este ca ma atrage nespus omul acela micut, slabut, carliontat, care umbla toata ziua pe motocicleta. oare am eu ceva probleme cu creierul sau ceva dereglare de hormoni? fetelor, voi ce parere aveti? boys, u are allowed to comment too.

:inlove:

#2
none

none

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,838
  • Înscris: 03.06.2005

View PostJulia22, on Jan 6 2007, 18:16, said:

Dragii mei prieteni!

Nu sunt o iubitoare a telenovelelor, ba chiar le urasc din tot sufletul si totusi el nu inceteaza sa apara la TV. Cand "frunzaresc" putin posturile tv dau de acasa tv si ma ingrozesc.... mai nou si romanii fac telenovele. banuiesc ca ati vazut si voi noi aparitii pe micul ecran, fete necunoscute si totusi ... atragatoare. asa mi se intampla si mie sa fiu atrasa , pur si simplu spontan de unul dintre aceste personaje, fara ca macar sa-mi dau seama de ce. nu va pot explica de ce-mi place dan bordeianu asa de mult. cert este ca ma atrage nespus omul acela micut, slabut, carliontat, care umbla toata ziua pe motocicleta. oare am eu ceva probleme cu creierul sau ceva dereglare de hormoni? fetelor, voi ce parere aveti? boys, u are allowed to comment too.

:inlove:

consider aceasta intrebare putin retorica si de asta am sa incerc un raspuns la ea.

#3
Julia22

Julia22

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 202
  • Înscris: 06.01.2007

View Postnone, on Jan 6 2007, 18:30, said:

consider aceasta intrebare putin retorica si de asta am sa incerc un raspuns la ea.

Cred ca nu m-am exprimat bine de la inceput: cer pareri despre competenta artistilor romani sau mai bine spus a actorilor care prefera sa joace in telenovele decat sa apara pe scena unui teatru (ex. Bordeianu inainte sa apara in telenovele a jucat la Teatrul Nottara in Bucuresti). Voi ce parere aveti?

#4
sillyw

sillyw

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 07.01.2007

View PostJulia22, on Jan 6 2007, 21:53, said:

Cred ca nu m-am exprimat bine de la inceput: cer pareri despre competenta artistilor romani sau mai bine spus a actorilor care prefera sa joace in telenovele decat sa apara pe scena unui teatru (ex. Bordeianu inainte sa apara in telenovele a jucat la Teatrul Nottara in Bucuresti). Voi ce parere aveti?
Cred ca ai dreptate. Nu te-ai exprimat bine. Dan bordeianu NU este un actor. Este o chestie creata ce se plimba pe ecran si btw telenovele nu sunt filme. Cat despre teatru eu cred ca tot rau e spre bine, scena teatrului romanesc sa-i multumesca maharului Sarbu ca a fost salvata de a fi calcata in picioare de Bordeianu.

#5
rox

rox

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 6,348
  • Înscris: 28.11.2004

View Postsillyw, on Jan 7 2007, 01:10, said:

Cred ca ai dreptate. Nu te-ai exprimat bine. Dan bordeianu NU este un actor. Este o chestie creata ce se plimba pe ecran
ai uitat sa zici " ...si neingrijita, cu un aspect ce lasa de dorit, de parca ar fi in revizie la apa calda  de cand s-a nascut. Probabil ca proteveul nu plateste atat de bine pe cat se zvoneste deoarece dan poate parea usor subnutrit. daca ar renunta la enervantele pulovere pe gat si negre, care il fac sa para si mai slab, de fapt il fac sa para doar un cap cret plutind in gol, poate situatia s-ar mai remedia."
ar mai fi da' nu-mi gasesc cuvintele acuma.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate