Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 

Alegere monitor

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
keeekeeess

keeekeeess

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,405
  • Înscris: 05.10.2005
Eu zic sa-ti iei 940BW are tot 19" in format wide si este si mai ieftin  :lol:

#20
Athelas

Athelas

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 23.01.2007
eu merg pe samsung ... si eu tb sa-mi iau monitor (si computer) nou, si nu stiu ce sa aleg intre 940bf si 931bf .. am mai multa incredere in samsung, si am auzit de la unii ca au schimbat si 4 lg-uri pe an ..

#21
media_

media_

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 137
  • Înscris: 22.11.2006
Athelas, si eu am auzit de la unii ca au schimbat 4 Samsung-uri pe an  :naughty:

#22
vladi318

vladi318

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 82
  • Înscris: 11.11.2006
treaba e ca astia de la Samsung sunt foarte mu isti la schimbarea LCD-ului, tre sa ti se fu ta mai mult de 3 -4 pixeli ca sa ti-l scimbe, pe cand LG-ul nu face nazuri d-astea, asa ca zvonul cu schimbatul des poate fi de bine :)

#23
amadino

amadino

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 105
  • Înscris: 31.07.2007

View Postblacksun77, on Dec 21 2006, 14:32, said:

Vreau si eu sa-mi iau un monitor TFT de 19" si daca mai citesc multe review-uri cred ca pleznesc! Ajutati-ma va rog cu pareri despre cele doua monitoare, daca le si aveti acasa ar fi super! Monitorul il voi folosi in special pentru jocuri si filme. La LG imi place foarte mult design-ul si as inclina spre el dar nu stiu cum sta la calitatea imaginii! As prefera sa va limitati la pareri despre cele doua modele, dar daca chiar stiti un monitor bun care sa se potriveasca cerintelor mele parerile voastre sunt binevenite!
Craciun Fericit!

LG-ul ii foarte bun

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate