Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 

rugaminte

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
calin.rusu

calin.rusu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 16.12.2003
salutare tuturor...
caut de ceva vreme coloana sonora din „La Piovra”
unde am gasit-o pana acum se da pe bani, iar in rest nimeni nu stie de ea. Daca gaseste cineva un link gratuit de downloadare il rog sa lase un mesaj. multam

#2
AIWAMAN

AIWAMAN

    Moderator

  • Grup: Members
  • Posts: 4,532
  • Înscris: 26.11.2001
Adica....tu nu vrei sa platesti drepturile de autor!:):D:)

#3
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,563
  • Înscris: 09.12.2001
AIWA: nu, el vrea sa dl mp3 ... :) de drepturi.. nici nu stie saracu de el... bleah, ce m'am saturat de porcaria asta....

auzi domne.. o cauta de ceva vreme...  dar un ban.. asa, nu se'ndura sa scoata...

#4
Mtz

Mtz

    Retired member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,545
  • Înscris: 01.12.2002
Omu' a intrebat daca se poate gasi undeva gratis.
Ce, nu exista muzica gratis pe lumea asta?
Nu ma refer la warez & stuff.

Poate apare vreo oferta speciala de sarbatori. ;)

Ma doare cand vad romani care poate sunt saraci de nu mai stiu poate ce sa puna pe masa si isi doresc lucruri marunte precum o melodie care sa ii mai indulceasca viata si vin unii care...

Eu zic ca inainte sa ii "tragem pe unii de urechi" se ne uitam prin PC-urile noastre sa vedem daca suntem 100% in conformitate cu "drepturile de autor".

enjoy,
Mtz

#5
driverx

driverx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,083
  • Înscris: 22.07.2002
Mtz

Multi probabil nu suntem, dar NICI nu sarim pe forum si cerem si altora sa te ajute in ilegalitatea ta.

Iii ca si cum am fi toti in urma cu plata unor taxe la stat, si vine unu sa ne intrebe cum poate el "ocoli" aceste taxe, ce tre sa falsifice sa nu mai plateasca deloc.

Come on...

:cya:

#6
driverx

driverx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,083
  • Înscris: 22.07.2002
"Ma doare cand vad romani care poate sunt saraci de nu mai stiu poate ce sa puna pe masa si isi doresc lucruri marunte precum o melodie care sa ii mai indulceasca viata si vin unii care..."

Atunci mai bine sa isi taie venele daca o melodie ca aia de la Piovra le-ar mai "indulci" viata :drac:

:cya:

#7
andreipn

andreipn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 174
  • Înscris: 10.11.2003
drivere gandesti ca un om mare... cu d-astia ca tine am ajunge ca in jungla... nu ca am fi prea departe

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate