Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 

Java Player

- - - - -
  • Please log in to reply
127 replies to this topic

#19
nokia6234

nokia6234

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 05.02.2007
pai asta e problema ka pe video tot nu pot sa dau mai inainte si eu asta as vrea sa pot sa dau mai inainte la filmari

#20
bulangiul

bulangiul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,033
  • Înscris: 24.10.2006

View Postnokia6234, on May 29 2007, 00:00, said:

pai asta e problema ka pe video tot nu pot sa dau mai inainte si eu asta as vrea sa pot sa dau mai inainte la filmari


nu cred ca se poate la nokia 6234....eu am un nokia 6151 si am aceeasi problema.....ma indoiesc ca la nokia 6234 sa fie ceva diferit.....telefoanele se cam aseamana.....

#21
CSharpa

CSharpa

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 87
  • Înscris: 18.03.2007
Alte playere java??mai sunt??

#22
deathnite

deathnite

    Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,437
  • Înscris: 08.06.2005

View Postbulangiul, on May 20 2007, 21:41, said:

pai nu se poate.....eventual daca modifica cineva .aplicatia java in asa fel incat sa nu mai tre sa dai accept la toate melodiile....si asta cred ca nu se poate din pacate.....

te referi probabil la LyricsShow player, nu trebuie modficata aplicatia, ci doar jad-ul ei...e posibil, eu am un w810i, am instalat un certificat in softul telefonului si cu un program iti poti semna singur aplicatiile, astfel incat sa scapi de acele mesaje daca accepti sa acceseze memoria mobilului.

#23
ScytheZ

ScytheZ

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 661
  • Înscris: 07.08.2007

View Postdeathnite, on Jul 4 2007, 01:25, said:

te referi probabil la LyricsShow player, nu trebuie modficata aplicatia, ci doar jad-ul ei...e posibil, eu am un w810i, am instalat un certificat in softul telefonului si cu un program iti poti semna singur aplicatiile, astfel incat sa scapi de acele mesaje daca accepti sa acceseze memoria mobilului.


si ce ai modificat in jad?

#24
ScytheZ

ScytheZ

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 661
  • Înscris: 07.08.2007

View PostCSharpa, on Jun 19 2007, 15:11, said:

Alte playere java??mai sunt??
cred ca e cel mai bun player ..si daca imi reuseste chestia pe care incerc sa o fac o sa fie si mai bun :D


steregti extensia de .rar si bagatil in telefon

Attached Files


Edited by ScytheZ, 13 August 2007 - 11:39.


#25
Capsunik

Capsunik

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 13.08.2007
pentru LG KG 800 cum fac sa pun jocuri pe tel ??? :(

#26
ScytheZ

ScytheZ

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 661
  • Înscris: 07.08.2007
KD Player o sa aiba functie de cover art adica va putea citit o imagine ca si coperta albumului din care face parte melodia


noua versiune va fi lansata cam in septembrie   :coolspeak:

#27
vladcs

vladcs

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 17.03.2004
Am mai gasit unul

MSIBluePlayer - se afla pagina lor.

Alte playere??? In special bluetooth (cu suport A2DP).

#28
ScytheZ

ScytheZ

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 661
  • Înscris: 07.08.2007

View Postvladcs, on Aug 15 2007, 15:41, said:

Am mai gasit unul

MSIBluePlayer - se afla pagina lor.

Alte playere??? In special bluetooth (cu suport A2DP).
toate playerele care sunt pe un telefon care suporta profilul A2DP sunt playere A2DP :)

nu depinde de ele daca poti sau nu asculta la casti bluetooth :)

cum e MSIBluePlayer?

#29
vladcs

vladcs

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 17.03.2004

View PostScytheZ, on Aug 15 2007, 21:25, said:

toate playerele care sunt pe un telefon care suporta profilul A2DP sunt playere A2DP :)

nu depinde de ele daca poti sau nu asculta la casti bluetooth :)

cum e MSIBluePlayer?

nu stiu daca e asa.
Eu am Benq-Siemens EL71, care suporta A2DP (cel putin asa scrie), dar playerul nu are optiune de play via bluetooth.

MSI arata urat(cel de JAVA), e special ptr bluetooth, I-mi vede castile dar nu reusesc sa adaug melodii, playlist.

#30
ScytheZ

ScytheZ

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 661
  • Înscris: 07.08.2007

View Postvladcs, on Aug 16 2007, 09:48, said:

nu stiu daca e asa.
Eu am Benq-Siemens EL71, care suporta A2DP (cel putin asa scrie), dar playerul nu are optiune de play via bluetooth.

MSI arata urat(cel de JAVA), e special ptr bluetooth, I-mi vede castile dar nu reusesc sa adaug melodii, playlist.
pai nici la SonyEriccson nu are...din cele 3-4 playere pe care le am pe  te;efon nici unul nu are optiune sa transfere la catsi pentru ca asta trebuie implementata in softul telefonului, tu iti conectezi telefonul la casti (daca suporta A2DP) si apoi pui sa cant emuzica ..si ar trebui sa transfere sunetul direct in casti

#31
Clovis

Clovis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,215
  • Înscris: 24.04.2007

View Postkoolariz, on May 12 2007, 22:34, said:

uitati aici un player java:) destul de bun :P
kdplayer    
stergeti din numele fisierului ".rar"

Interesant dar nu se poate da fullscreen?

#32
Radu4Moto

Radu4Moto

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 27.08.2007
Va certati atata... la ce va trebuiesc atatea Player-e cand puteti instala iTunes ca CORElet si sa consumati mai putina baterie? Sau setati Firmware-ul la telefon pe Java-Background si folositi aplicatiile in fundal fara sa mai consumati ABSOLUT nimic in afara de lumina :) .

#33
ScytheZ

ScytheZ

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 661
  • Înscris: 07.08.2007
Noua versiune de KD player

"KD Player" is java-MP3 player for mobile phones supports all audio and video formats supported by your phone.

The programme is likely to replace the tired standard phone player, the more it is continuously updated with new skins. In addition to standard playback functions (Play, volume control, go, shuffle, repeat) program has the following characteristics :

1. Support Russians ID3- tags.
2. Creating and editing own HDD.
3. Sort tracks on the album, the Executive, title, etc.
4. The possibility of job folders to be scanned for the presence of files (for the moment search subfolders is not supported by the reduction of quantity of requests for permission to read a file system phone).
5. A music library, which is constantly updated.
6. The possibility of playing multiple video (go may depend on the model).
7. Ability to work in the background (for Sony Ericsson phones).
At this point, KD Player is in the development stage, so I would be very grateful for any assistance in the establishment of the programme.

Attached Files



#34
Radu4Moto

Radu4Moto

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 27.08.2007
SchytheZ, sigur merge si pe Motorola V360? L-am instalat pe cel vechi (UpLoadat mai sus) si nu a mers (adica nu vedea niciun folder si cand intram in Player se bloca :| adica nu mai puteam iesi din Now Playing).

#35
Radu4Moto

Radu4Moto

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 27.08.2007
Nu merge ! KD Player pe care l-ai pus (ultima versiune) nu merge ! Intra in el, are rezolutia buna (i-am adaptat-o eu) dar este in RUSA si apare un fel de "incarcare" (... schimbatoare) si sta asa la infinit !

Aveti un KDPlayer pentru v360?

#36
ScytheZ

ScytheZ

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 661
  • Înscris: 07.08.2007

View PostRadu4Moto, on Aug 28 2007, 18:40, said:

Nu merge ! KD Player pe care l-ai pus (ultima versiune) nu merge ! Intra in el, are rezolutia buna (i-am adaptat-o eu) dar este in RUSA si apare un fel de "incarcare" (... schimbatoare) si sta asa la infinit !

Aveti un KDPlayer pentru v360?
sorry de problema ta ...limba i-am schimbato eu ..o sa urc si varianta in ENG si varinata in ro ..cat despre compaibilitate nu am cum sa te ajut, eu l-am testat pe un K800 si merge foarte bine (exceptand redare fiserelolr video)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate