Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 

Top cărți românești

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
hardvare

hardvare

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 02.08.2005
Eu nu prea le am cu chestiile astea, dar le văzui în ziar și mă gândii că poate vă interesează așa ceva... :)

Link

#2
Minimosu

Minimosu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 05.06.2007
Doar 2 autori: Eugen Ovidiu Chirovici si Max Seydlitz. In rest, prostii.
"Viata lui Irinel Columbeanu", "marea scriitoare" Mihaela Radulescu, intelectuali "subtiri" care scriu ca-n secolul 14, si au la fel de multa substanta ca o gutuie in Sahara, "inovatori" cu fraze pe juma` de pagina, "iubitori de femei" care fac cartile cu articole din reviste de chiloti, "tineri" care debuteaza o data la sase luni, "degete mici" care sunt mai bune decat "a doua" (progresul prin regres...), "bubuli" si "capete de mort" arondati la departamente Zero, sau X, sau XXX (in ce Directie au fost astea, dom` Pacepa?), o fauna de filosofi care scriu ode BMW-ului Seria 3...
Manelisti literari!
Si doar doi oameni seriosi. Dar, cum se spune? Cand intr-o arena sunt doar clowni, chiar daca te apuci sa reciti din Shakespeare, nu vei fi altceva decat inca un clown. Dizolvarea in background... Romania are un sistem de valori total fucked up.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate