Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

a fi sau a nu fi ViewSonic

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
bukem

bukem

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 05.09.2006
Salut. Caut un model anume de la ViewSonic - VX922 - , cel mai rapid de pe piata in acest moment (am citit niste review-uri pe tomshardware si nu mai stiu pe unde). Singurii importatori ai ViewSonic e firma elsaco care, evident, nu-l are pe stoc...si care, evident, il aduc prin primavara... Ar mai fi cel.ro, dar acolo tre sa faci comanda si sa astepti sa vina (m-a asigurat un tip de acolo ca mai devreme de sf lu` ianuarie nu vine) si cred ca tre sa dau si banii inainte... So, intrebarea mea e: are cineva monitorul asta? Daca da, de unde l-ai luat, bai domnule, bai?  (da, putina invidie :D ) ca vrea si ochiu meu sa scape de Acer-ul asta de 15 tzoli 800x600 @ 85 Hz :wacko:

Edited by bukem, 05 December 2006 - 21:10.


#2
repartot

repartot

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 22.11.2006

 bukem, on Dec 5 2006, 21:06, said:

Salut. Caut un model anume de la ViewSonic - VX922 - , cel mai rapid de pe piata in acest moment (am citit niste review-uri pe tomshardware si nu mai stiu pe unde). Singurii importatori ai ViewSonic e firma elsaco care, evident, nu-l are pe stoc...si care, evident, il aduc prin primavara... Ar mai fi cel.ro, dar acolo tre sa faci comanda si sa astepti sa vina (m-a asigurat un tip de acolo ca mai devreme de sf lu` ianuarie nu vine) si cred ca tre sa dau si banii inainte... So, intrebarea mea e: are cineva monitorul asta? Daca da, de unde l-ai luat, bai domnule, bai?  (da, putina invidie :D ) ca vrea si ochiu meu sa scape de Acer-ul asta de 15 tzoli 800x600 @ 85 Hz :wacko:


Nu stiu de unde dorinta asta de a achizitiona primele produse.Se stie ca primele generatii dintr-un produs sunt intodeauna cu probleme si in plus pretul este xagerat.Eu zic sa ai rabdare.e mai sanatos.

#3
bukem

bukem

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 05.09.2006
Am tot avut rabdare, plus ca pretul e unul acceptabil. Plus ca e un monitor bun (mai ales pt gamers), cel mai rapid de pe piata.  Tomshardware o spune ( http://www.tomshardw...tion/index.html ), si nu numai el.

Edited by bukem, 06 December 2006 - 08:09.


#4
bukem

bukem

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 05.09.2006
Tocmai au au sosit in stoc la elsaco VX922-ul. Am achizitionat unu si sint impresionat! :punk: Cica mai au putine pe stoc si ca pina la sf saptaminii or sa se dea.
Numai bine si mersi!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate