Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

problema la Oblivion ajutor cu un quest

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
burlan

burlan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 490
  • Înscris: 07.06.2006
am si eu o problema m-am apucat de oblivion[atat cat pot sa-l joc pe sistemul meu amarat si m-am apucat de questurile secundare.
Am intrat in dark broterhood,si am ajuns la questul ala cand trebuie sa-l omor pe elful ala in parnaia imperiala.Chestia e ca ma vad garzile si ma omoara imediat.
Ce pot sa fac ,ma poate ajuta cineva?

#2
AlexRmF

AlexRmF

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 633
  • Înscris: 14.03.2004

View Postburlan, on Nov 20 2006, 00:44, said:

am si eu o problema m-am apucat de oblivion[atat cat pot sa-l joc pe sistemul meu amarat si m-am apucat de questurile secundare.
Am intrat in dark broterhood,si am ajuns la questul ala cand trebuie sa-l omor pe elful ala in parnaia imperiala.Chestia e ca ma vad garzile si ma omoara imediat.
Ce pot sa fac ,ma poate ajuta cineva?


Am jucat si eu ceva, dar nu am intrat in Brotherhood... Nu stiu questul, insa probabil trebuie sa existe o "smecherie" pentru a reusi sa treci... ai incercat sa ii "farmeci" pe gardieni (cu cherm person, sau dominate person)? Daca  nu ai reusit, incearca sa faci mai intai quest-urile pentru Mages Guild, intra in ghilda, si  fa-ti echipamentul "invizibil"... asa nu o sa te mai vada nimeni, chiar daca ii ataci (sneak atack la greu) singurul inconvenient este ca nu o iti mai vezi personajul.

Uite aici si un link care ar putea sa te ajute. :peacefingers:

#3
burlan

burlan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 490
  • Înscris: 07.06.2006
Hai ca am reusit sa trec de questul asta
Smecheria era sa sneakai neobservat cand se intorceau aia cu spatele
Acum as dori sa mai intreb,te poti afilia si altor guilde in timp ce faci questurile unei anumite guilde?

#4
AlexRmF

AlexRmF

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 633
  • Înscris: 14.03.2004
Nu mai stiu sigur, dar cred ca da... e posibil sa aparti mai multor ghilde... incearca si ai sa afli :peacefingers:

#5
burlan

burlan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 490
  • Înscris: 07.06.2006
Baieti sunt suparat tare am facut questul ala cu purification si sunt f suparat ca a trebuit  sa-i omor pe aia.,mai ales pe leutzul acela nu stiu cum il cheama.Voi ati avut probleme de constiinta?

#6
SlyMur

SlyMur

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 29.10.2006
nu,is just a game :)

#7
Ciprian-94

Ciprian-94

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 198
  • Înscris: 16.04.2009
Salut!!! Am inceput sa joc Oblivion cu acu 2 zile si m-am blocat la misiunea ``BLOOD OF DEADERA```.
Ma poate ajuta cineva ?
Multumesc anticipat!!!

#8
Pengoon

Pengoon

    Ударник

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,939
  • Înscris: 11.06.2003
http://www.uesp.net/...d_of_the_Daedra
fa unul din questurile statuiilor si te alegi cu un artefact daedric.
de fapt io as zice sa le faci pe toate. vezi ca-s level based.

incercati sa jucati tot jocul ca si thief/archer si nu folositi alta arma decat arcuri.

Edited by Pengoon, 07 August 2009 - 01:13.


#9
danny_fencer

danny_fencer

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 28.07.2010

View PostPengoon, on 7th August 2009, 02:11, said:

http://www.uesp.net/...d_of_the_Daedra
fa unul din questurile statuiilor si te alegi cu un artefact daedric.
de fapt io as zice sa le faci pe toate. vezi ca-s level based.

incercati sa jucati tot jocul ca si thief/archer si nu folositi alta arma decat arcuri.
Am deschis un topic pe aceasta tema pe forumul oficial acum ceva vreme..daca ai chef: Citeste :D http://www.thenexusf..._1#entry1839764

cat despre blood of Daedra..nu recomand sa folositi Star of Azura...va va ajuta daca vreti niste necromantie...mai cauta shrineuri si foloseste altceva...ceva de care nu are nevoi characterul tau.Sunt un fel de expert in oblivion asa ca orice intrebari imi pot fi adresate personal:) Va astept

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate